Dobré ráno, dnes je sobota 24.3.2018
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Známá prostějovská taneční skupina TS FREE DANCE si na tuto neděli připravila zcela originální divadelní projekt pod názevm „MY“. Podnětem jeho vzniku bylo dvacetileté výročí založení tanečního studia. A právě v duchu vzpomínek na jeho dvacetiletou historii by se měl celý divadelní projekt nést. Bohatý program bude sestávat z několika bloků, kdy každý jeden představí to, co je pro všechny ze studia nejdůležitější a co je dělá jedinečnými.

Taneční studio FREE DANCE sklízí po celé republice nespočet úspěchů, medailí a mistrovských titulů, a to zejména díky svým pověstným kreativním vystoupením. Věnuje se výuce všech věkových kategorií a těch nejrůznějších tanečních stylů. Letos slaví dvacet let od svého založení, a proto se jeho zakladatelka Jana Bálešová s lektory a tanečníky rozhodla připravit divadelní projekt, kde na historii studia společně s návštěvníky zavzpomínají. Na programu bude celkem pět tanečních bloků nazvaných originalita, všestrannost, trenéři, vztahy a emoce. Každý z nich představuje jeden pilíř, na němž studio stojí a na kterém si zakládá.
„Připravili jsme si vskutku originální vystoupení, do nichž zapojíme i diváky. Tančíme ve všech možných stylech, což nemá obdoby v žádném jiném studiu. Zakládáme si také hodně na vztazích mezi námi, dětmi i jejich rodiči. A hlavně do všeho dáváme city. Proto se mimo jiné na projektu objeví i staré fotky a videa. Všichni tak zavzpomínáme na dojemnou historii tanečního studia,“ prozradila Bálešová. Co však říci nechtěla, je obsazení hostů, kteří na projektu zatančí společně s TS FREE DANCE. „To bude překvapení!“
O důvod víc u toho být! Večerník slavící taktéž dvacet let svého vzniku si mimořádnou příležitost ujít nenechá.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Kino Metro 70 Jarmark
 • Jarmark Ptrostějov
 • residence kostelecka
 • Hledání kraslic
 • hestego
 • agrop
 • linaplast
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Cestovali jsme s Kolbabou.

Tak to byla opravdu rekreace! Známý cestovatel Jiří Kolbaba imponoval minulé úterý vyprodanému sálu prostějovského kina Metro 70. Poutavé vyprávění, fotografie i promítání o jeho nedávné cestě po Islandu zapůsobily také na redaktora Večerníku tak, jako kdyby byl na výpravě s ním.

Znovu, a od začátku!

Spor mezi prostějovským magistrátem a společností Manthellan se dostal skoro na samý začátek. Nejvyšší soud ČR totiž zrušil rozsudek Krajského soudu v Brně, který považoval vzájemné smlouvy o pronájmu pozemků v centru města za platné. Teď se celý proces vrací zpět do Brna a finální řešení se tak zase prodlouží...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

JINDŘICH ŠTREITstreitMinulou středu se v kině Metro 70 v Prostějově promítal filmový dokument o světoznámém fotografovi Jindřichu Štreitovi. Snad žádný z umělců se ve svém oboru nedokázal udržet tak dlouho na špičce jako tento jednasedmdesátiletý kumštýř.

Číslo týdne

 2501

To je ještě něco mnohem víc než epidemie! Krajská hygienická stanice vydala v pondělí novou statistiku počtu chřipkou nemocných lidí. V rámci Olomouckého kraje je na tom Prostějov absolutně nejhůře, aktuálně v uplnyulém týdnu trpělo dva a půl tisíce nemocných na sto tisíc obyvatel. 

Výrok týdne

„KDE NIC NENÍ, ANI SMRT NEBERE!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková  takto zdůvodnila skutečnost, že Domovní správa Prostějov i tentokrát odepsalastatisícové pohledávky
za obyvateli městských
bytů, kteří dluží mnoho let na nájemném