Dobré odpoledne, dnes je úterý 17.10.2017
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Známá prostějovská taneční skupina TS FREE DANCE si na tuto neděli připravila zcela originální divadelní projekt pod názevm „MY“. Podnětem jeho vzniku bylo dvacetileté výročí založení tanečního studia. A právě v duchu vzpomínek na jeho dvacetiletou historii by se měl celý divadelní projekt nést. Bohatý program bude sestávat z několika bloků, kdy každý jeden představí to, co je pro všechny ze studia nejdůležitější a co je dělá jedinečnými.

Taneční studio FREE DANCE sklízí po celé republice nespočet úspěchů, medailí a mistrovských titulů, a to zejména díky svým pověstným kreativním vystoupením. Věnuje se výuce všech věkových kategorií a těch nejrůznějších tanečních stylů. Letos slaví dvacet let od svého založení, a proto se jeho zakladatelka Jana Bálešová s lektory a tanečníky rozhodla připravit divadelní projekt, kde na historii studia společně s návštěvníky zavzpomínají. Na programu bude celkem pět tanečních bloků nazvaných originalita, všestrannost, trenéři, vztahy a emoce. Každý z nich představuje jeden pilíř, na němž studio stojí a na kterém si zakládá.
„Připravili jsme si vskutku originální vystoupení, do nichž zapojíme i diváky. Tančíme ve všech možných stylech, což nemá obdoby v žádném jiném studiu. Zakládáme si také hodně na vztazích mezi námi, dětmi i jejich rodiči. A hlavně do všeho dáváme city. Proto se mimo jiné na projektu objeví i staré fotky a videa. Všichni tak zavzpomínáme na dojemnou historii tanečního studia,“ prozradila Bálešová. Co však říci nechtěla, je obsazení hostů, kteří na projektu zatančí společně s TS FREE DANCE. „To bude překvapení!“
O důvod víc u toho být! Večerník slavící taktéž dvacet let svého vzniku si mimořádnou příležitost ujít nenechá.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • ČSSD - Holík
  • KSČM - Šulda
  • SPD - Okamura
  • fiat
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Blíží se parlamentní volby. Koho budete volit?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Otevřené srdce za pastelku

Dva tucty středoškoláků doplněné žáky čtyř základních škol se uplynulou středu vydaly do prostějovských ulic, aby všichni společně prodejem bílých pastelek za „tři pětky“ vybrali potřebné peníze na pomoc nevidomým. Prostějované měli svá srdce i peněženky otevřené, výše vybrané částky je ale zatím neznámá. 

 

Pátek třináctého

Snad jen osmačtyřicetiletý muž se má právo vymlouvat na pověru, která provází podobný den a datum. Minulý pátek ráno dotyčný svým autem vjel bůhví proč do protisměru v Kojetínské ulici a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem. V něm se zranily dvě ženy, které sanitka převezla do nemocnice. 

Osobnost týdne

PETR ČTVRTNÍČEK
42 02 ctvrtnicekDesátý ročník divadelní přehlídky Aplaus 2017 pokračoval v Městském divadle v Prostějově druhým dílem. Pražské divadlo Na zábradlí právě s excelentním Petrem Čtvrtníčkem představilo inscenaci Hamlet. Také on se zamýšlel nad otázkou, zda „být, či nebýt“... 

Číslo týdne

2607

Přesně tolik lidí je aktuálně v Prostějově bez práce. Nízká nezaměstnanost panuje v místním regionu i nadále. Navíc přes Úřad práce ČR firmy poptávají zaměstnance na 1 784 volných míst, takže výběr je velice pestrý. Podíl nezaměstnaných činí 2,7 procenta, což Prostějov řadí pod celorepublikový průměr! 

Výrok týdne

„TEN VRAH JE

ALE JINAK

NEŠKODNEJ!“

Současný obyvatel azylového domu

Pavel Jakubčík se takto vyjádřil

k jednomu svému spolubydlícímu

z_pozvanka_MSFL