Dobrý večer, dnes je středa 18.7.2018
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Známá prostějovská taneční skupina TS FREE DANCE si na tuto neděli připravila zcela originální divadelní projekt pod názevm „MY“. Podnětem jeho vzniku bylo dvacetileté výročí založení tanečního studia. A právě v duchu vzpomínek na jeho dvacetiletou historii by se měl celý divadelní projekt nést. Bohatý program bude sestávat z několika bloků, kdy každý jeden představí to, co je pro všechny ze studia nejdůležitější a co je dělá jedinečnými.

Taneční studio FREE DANCE sklízí po celé republice nespočet úspěchů, medailí a mistrovských titulů, a to zejména díky svým pověstným kreativním vystoupením. Věnuje se výuce všech věkových kategorií a těch nejrůznějších tanečních stylů. Letos slaví dvacet let od svého založení, a proto se jeho zakladatelka Jana Bálešová s lektory a tanečníky rozhodla připravit divadelní projekt, kde na historii studia společně s návštěvníky zavzpomínají. Na programu bude celkem pět tanečních bloků nazvaných originalita, všestrannost, trenéři, vztahy a emoce. Každý z nich představuje jeden pilíř, na němž studio stojí a na kterém si zakládá.
„Připravili jsme si vskutku originální vystoupení, do nichž zapojíme i diváky. Tančíme ve všech možných stylech, což nemá obdoby v žádném jiném studiu. Zakládáme si také hodně na vztazích mezi námi, dětmi i jejich rodiči. A hlavně do všeho dáváme city. Proto se mimo jiné na projektu objeví i staré fotky a videa. Všichni tak zavzpomínáme na dojemnou historii tanečního studia,“ prozradila Bálešová. Co však říci nechtěla, je obsazení hostů, kteří na projektu zatančí společně s TS FREE DANCE. „To bude překvapení!“
O důvod víc u toho být! Večerník slavící taktéž dvacet let svého vzniku si mimořádnou příležitost ujít nenechá.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Fokus Optik
  • Mirai
  • eurooptik
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...