Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.12.2017
svátek slaví Miloslav,
zítra Ester
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Známá prostějovská taneční skupina TS FREE DANCE si na tuto neděli připravila zcela originální divadelní projekt pod názevm „MY“. Podnětem jeho vzniku bylo dvacetileté výročí založení tanečního studia. A právě v duchu vzpomínek na jeho dvacetiletou historii by se měl celý divadelní projekt nést. Bohatý program bude sestávat z několika bloků, kdy každý jeden představí to, co je pro všechny ze studia nejdůležitější a co je dělá jedinečnými.

Taneční studio FREE DANCE sklízí po celé republice nespočet úspěchů, medailí a mistrovských titulů, a to zejména díky svým pověstným kreativním vystoupením. Věnuje se výuce všech věkových kategorií a těch nejrůznějších tanečních stylů. Letos slaví dvacet let od svého založení, a proto se jeho zakladatelka Jana Bálešová s lektory a tanečníky rozhodla připravit divadelní projekt, kde na historii studia společně s návštěvníky zavzpomínají. Na programu bude celkem pět tanečních bloků nazvaných originalita, všestrannost, trenéři, vztahy a emoce. Každý z nich představuje jeden pilíř, na němž studio stojí a na kterém si zakládá.
„Připravili jsme si vskutku originální vystoupení, do nichž zapojíme i diváky. Tančíme ve všech možných stylech, což nemá obdoby v žádném jiném studiu. Zakládáme si také hodně na vztazích mezi námi, dětmi i jejich rodiči. A hlavně do všeho dáváme city. Proto se mimo jiné na projektu objeví i staré fotky a videa. Všichni tak zavzpomínáme na dojemnou historii tanečního studia,“ prozradila Bálešová. Co však říci nechtěla, je obsazení hostů, kteří na projektu zatančí společně s TS FREE DANCE. „To bude překvapení!“
O důvod víc u toho být! Večerník slavící taktéž dvacet let svého vzniku si mimořádnou příležitost ujít nenechá.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Laski
 • PROHLÍDKY ADVENT
 • Goosens
 • Toray
 • Velebova
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se chystáte na vánoční svátky?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Všechno hned dvakrát!

Stálo to spoustu potu, ale podařilo se. Kolektiv Večerníku připravil dnes pro své čtenáře všechno tuplovaně. Dvojité číslo, dvě speciální přílohy a televizní program dokonce na tři týdny. Tož ať nás čtou!

 

Něco tu Rusové nechali!

Při zemních pracích na výstavbě nového výrobního areálu firmy Mubea byla v průmyslové zóně nalezena letecká bomba. Ta zřejmě pochází z ruského bombardování města 8. května 1945.

Osobnost týdne

JAN KOLLER
Sportovní hvězdy nadělovaly ve čtvrtek v hale Sportcentra DDM v Prostějově dětem. Mezi celebritami nechyběl ani historicky nejlepší střelec fotbalové reprezentace.

51 02 koller

Číslo týdne

1 109 000 000

Hodně přes miliardu korun spotřebuje prostějovský magistrát v roce 2018. Rozpočet města na příští rok ale zastupitelé schválili, přestože k němu měli několik výhrad

Výrok týdne

„VY NEMÁTE ANI

MORÁLNÍ PRÁVO SEDĚT TU S NÁMI!“

Lidovecký zastupitel Petr Kousal

takto setřel jiného opozičníka Františka Filouše před zraky veřejnosti i kamer