Příjemnou noc, dnes je úterý 11.12.2018
svátek slaví Dana,
zítra Simona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pokud nemáte na neděli 18. března ještě naplánovaný žádný program, můžete vzít své děti na akci, která tu ještě nebyla! V 10:00 hodin přijedou do Společenského domu v Prostějově Čiperkové, kteří zpívají, tančí a učí nejmenší různé říkanky. A pokud budete chtít, můžete se na závěr s Čiperky vyfotit nebo si koupit nový pohádkový zpěvník i s jejich podpisy.

Dětská pěvecká skupina Čiperkové zpívá písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědečky. V repertoáru mají písně vlastní i převzaté. A co si pro vás připraví? „Čiperkové mají vždycky hodinové vystoupení plné písniček, které děti znají z jejich YouTube kanálu. Mají také dvě nové písničky, které v Prostějově zazpívají. Jedna je o nenasytném myšákovi Bédovi a druhá o pantoflích, které se vydaly samy na procházku,“ sdělila Večerníku manažerka Čiperků Simona Votyová.

Kromě zpívání děti předvedou i různé tanečky nebo se s vámi podělí o říkanky. Malé návštěvníky pak dokonce i něco z toho naučí! „Vystoupení je interaktivní, Čiperkové do něj zapojují i děti. Například beruška je učí svůj beruškovský taneček. Jinak děti vždy mohou tančit pod pódiem, na vystoupení Čiperků se nemusí sedět na místě v klidu. Naopak se tam může dovádět i křičet,“ dodala s úsměvem Votyová. A jakmile vystoupení skončí, mohou se děti s Čiperky vyfotit nebo si od nich vzít jejich podpisovou kartu. Navíc Čiperkové mají úplně nový pohádkový zpěvník, který se na akci bude prodávat.

Vstupenky na vystoupení v předprodeji jsou už vyprodané, ale můžete si je ještě zakoupit na místě za 150 korun. Lístek musí mít dospělí i děti. Děti do jednoho roku neplatí nic a děti se ZTP nebo ZTP/P platí snížené vstupné 50 korun.

Total Comments

  • Repoint
  • Sporcl
  • mubea
  • jaro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Blíží se vánoční svátky, na co se nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A jde to i bez hádek!

Ano, potěšil nás a zároveň také velice překvapil hladký průběh úterního jednání prostějovských zastupitelů. Nejdůležitější dokument města, rozpočet na rok 2019, byl schválen celkem rychle, navíc bez zbytečných průtahů v podobě slovních přestřelek s opozičními zastupiteli. Tak to má být.

Máme nejdražší vodu!.

Během posledních dvou let se cena vodného a stočného na Prostějovsku nezvyšovala a tak jsme možná mnozí nabyli dojmu, že to tak i zůstane. Moravská vodárenská ovšem pro rok 2019 sáhla k výraznému zdražení, po kterém budeme mít nejdražší vodu na Moravě.  

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR WALDA NERUŠIL
V němčickém kině OKO vystoupil uplynulou sobotu Waldemar Matuška. Ne, legendární zpěvák nevstal z mrtvých, ale parádně ho zastoupil jeho „dvojník“. Vánoční koncert v podání Vladimíra Waldy Nerušila se skutečně povedl.

49 walda13

Total Comments

Číslo týdne

5
O tolik korun budou mít PROSTĚJOVSKÝ Večerník levnější ti předplatitelé, kteří si pořídí ještě do konce roku abonenství nejčtenějšího regionálního periodika na rok 2019. Kvůli zdražení papíru totiž cena na stánku vystoupá od 1. ledna na rovnou dvacetikorunu.

Total Comments

Výrok týdne

„NA OPAKOVÁNÍ VOLEB JSEM BYLA PŘIPRAVENA...“

Nově zvolená senátorka za Prostějovsko Jitka Chalánková poskytla Večerníku první rozhovor ve své nové funkci.

Total Comments