Dobré odpoledne, dnes je středa 20.6.2018
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pokud nemáte na neděli 18. března ještě naplánovaný žádný program, můžete vzít své děti na akci, která tu ještě nebyla! V 10:00 hodin přijedou do Společenského domu v Prostějově Čiperkové, kteří zpívají, tančí a učí nejmenší různé říkanky. A pokud budete chtít, můžete se na závěr s Čiperky vyfotit nebo si koupit nový pohádkový zpěvník i s jejich podpisy.

Dětská pěvecká skupina Čiperkové zpívá písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědečky. V repertoáru mají písně vlastní i převzaté. A co si pro vás připraví? „Čiperkové mají vždycky hodinové vystoupení plné písniček, které děti znají z jejich YouTube kanálu. Mají také dvě nové písničky, které v Prostějově zazpívají. Jedna je o nenasytném myšákovi Bédovi a druhá o pantoflích, které se vydaly samy na procházku,“ sdělila Večerníku manažerka Čiperků Simona Votyová.

Kromě zpívání děti předvedou i různé tanečky nebo se s vámi podělí o říkanky. Malé návštěvníky pak dokonce i něco z toho naučí! „Vystoupení je interaktivní, Čiperkové do něj zapojují i děti. Například beruška je učí svůj beruškovský taneček. Jinak děti vždy mohou tančit pod pódiem, na vystoupení Čiperků se nemusí sedět na místě v klidu. Naopak se tam může dovádět i křičet,“ dodala s úsměvem Votyová. A jakmile vystoupení skončí, mohou se děti s Čiperky vyfotit nebo si od nich vzít jejich podpisovou kartu. Navíc Čiperkové mají úplně nový pohádkový zpěvník, který se na akci bude prodávat.

Vstupenky na vystoupení v předprodeji jsou už vyprodané, ale můžete si je ještě zakoupit na místě za 150 korun. Lístek musí mít dospělí i děti. Děti do jednoho roku neplatí nic a děti se ZTP nebo ZTP/P platí snížené vstupné 50 korun.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne