Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pokud nemáte na neděli 18. března ještě naplánovaný žádný program, můžete vzít své děti na akci, která tu ještě nebyla! V 10:00 hodin přijedou do Společenského domu v Prostějově Čiperkové, kteří zpívají, tančí a učí nejmenší různé říkanky. A pokud budete chtít, můžete se na závěr s Čiperky vyfotit nebo si koupit nový pohádkový zpěvník i s jejich podpisy.

Dětská pěvecká skupina Čiperkové zpívá písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědečky. V repertoáru mají písně vlastní i převzaté. A co si pro vás připraví? „Čiperkové mají vždycky hodinové vystoupení plné písniček, které děti znají z jejich YouTube kanálu. Mají také dvě nové písničky, které v Prostějově zazpívají. Jedna je o nenasytném myšákovi Bédovi a druhá o pantoflích, které se vydaly samy na procházku,“ sdělila Večerníku manažerka Čiperků Simona Votyová.

Kromě zpívání děti předvedou i různé tanečky nebo se s vámi podělí o říkanky. Malé návštěvníky pak dokonce i něco z toho naučí! „Vystoupení je interaktivní, Čiperkové do něj zapojují i děti. Například beruška je učí svůj beruškovský taneček. Jinak děti vždy mohou tančit pod pódiem, na vystoupení Čiperků se nemusí sedět na místě v klidu. Naopak se tam může dovádět i křičet,“ dodala s úsměvem Votyová. A jakmile vystoupení skončí, mohou se děti s Čiperky vyfotit nebo si od nich vzít jejich podpisovou kartu. Navíc Čiperkové mají úplně nový pohádkový zpěvník, který se na akci bude prodávat.

Vstupenky na vystoupení v předprodeji jsou už vyprodané, ale můžete si je ještě zakoupit na místě za 150 korun. Lístek musí mít dospělí i děti. Děti do jednoho roku neplatí nic a děti se ZTP nebo ZTP/P platí snížené vstupné 50 korun.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments