Dobré dopoledne, dnes je středa 20.3.2019
svátek slaví Světlana,
zítra Radek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pokud nemáte na neděli 18. března ještě naplánovaný žádný program, můžete vzít své děti na akci, která tu ještě nebyla! V 10:00 hodin přijedou do Společenského domu v Prostějově Čiperkové, kteří zpívají, tančí a učí nejmenší různé říkanky. A pokud budete chtít, můžete se na závěr s Čiperky vyfotit nebo si koupit nový pohádkový zpěvník i s jejich podpisy.

Dětská pěvecká skupina Čiperkové zpívá písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědečky. V repertoáru mají písně vlastní i převzaté. A co si pro vás připraví? „Čiperkové mají vždycky hodinové vystoupení plné písniček, které děti znají z jejich YouTube kanálu. Mají také dvě nové písničky, které v Prostějově zazpívají. Jedna je o nenasytném myšákovi Bédovi a druhá o pantoflích, které se vydaly samy na procházku,“ sdělila Večerníku manažerka Čiperků Simona Votyová.

Kromě zpívání děti předvedou i různé tanečky nebo se s vámi podělí o říkanky. Malé návštěvníky pak dokonce i něco z toho naučí! „Vystoupení je interaktivní, Čiperkové do něj zapojují i děti. Například beruška je učí svůj beruškovský taneček. Jinak děti vždy mohou tančit pod pódiem, na vystoupení Čiperků se nemusí sedět na místě v klidu. Naopak se tam může dovádět i křičet,“ dodala s úsměvem Votyová. A jakmile vystoupení skončí, mohou se děti s Čiperky vyfotit nebo si od nich vzít jejich podpisovou kartu. Navíc Čiperkové mají úplně nový pohádkový zpěvník, který se na akci bude prodávat.

Vstupenky na vystoupení v předprodeji jsou už vyprodané, ale můžete si je ještě zakoupit na místě za 150 korun. Lístek musí mít dospělí i děti. Děti do jednoho roku neplatí nic a děti se ZTP nebo ZTP/P platí snížené vstupné 50 korun.

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments