Dobré odpoledne, dnes je neděle 18.3.2018
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pokud nemáte na neděli 18. března ještě naplánovaný žádný program, můžete vzít své děti na akci, která tu ještě nebyla! V 10:00 hodin přijedou do Společenského domu v Prostějově Čiperkové, kteří zpívají, tančí a učí nejmenší různé říkanky. A pokud budete chtít, můžete se na závěr s Čiperky vyfotit nebo si koupit nový pohádkový zpěvník i s jejich podpisy.

Dětská pěvecká skupina Čiperkové zpívá písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědečky. V repertoáru mají písně vlastní i převzaté. A co si pro vás připraví? „Čiperkové mají vždycky hodinové vystoupení plné písniček, které děti znají z jejich YouTube kanálu. Mají také dvě nové písničky, které v Prostějově zazpívají. Jedna je o nenasytném myšákovi Bédovi a druhá o pantoflích, které se vydaly samy na procházku,“ sdělila Večerníku manažerka Čiperků Simona Votyová.

Kromě zpívání děti předvedou i různé tanečky nebo se s vámi podělí o říkanky. Malé návštěvníky pak dokonce i něco z toho naučí! „Vystoupení je interaktivní, Čiperkové do něj zapojují i děti. Například beruška je učí svůj beruškovský taneček. Jinak děti vždy mohou tančit pod pódiem, na vystoupení Čiperků se nemusí sedět na místě v klidu. Naopak se tam může dovádět i křičet,“ dodala s úsměvem Votyová. A jakmile vystoupení skončí, mohou se děti s Čiperky vyfotit nebo si od nich vzít jejich podpisovou kartu. Navíc Čiperkové mají úplně nový pohádkový zpěvník, který se na akci bude prodávat.

Vstupenky na vystoupení v předprodeji jsou už vyprodané, ale můžete si je ještě zakoupit na místě za 150 korun. Lístek musí mít dospělí i děti. Děti do jednoho roku neplatí nic a děti se ZTP nebo ZTP/P platí snížené vstupné 50 korun.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • interforst
  • Hledání kraslic
  • interier nabytek
  • semo
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Dojde konečně na „parlament“?

Ledy se konečně hnuly směrem ke kritizovanému domu hrůzy v ulici Šárka. Prostějovští radní se rozhodli u odborníků zjistit, kolik by stála rekonstrukce domu se sociálními byty, který se na mnoha místech už doslova rozpadá. O levnější variantě, tedy zbourání, prý nemůže být ani řeči! 
 

Rozhodnuto, ale jak?

Nejvyšší soud ČR už rozhodl ve věci odvolání společnosti Prior proti rozsudku na neplatnost smlouvy mezi městem Prostějovem a společností Manthellan. Jak verdikt zní, zatím není známé, zůstává totiž neveřejný. Potíž je v tom, že nejdříve jej musí písemně obdržet obě strany sporu. Napětí vzrůstá...

Osobnost týdne

ALBERT HALMO
Nejen kulturní veřejnost zarmoutila tato smutná zpráva. Minulé pondělí 5. března ve věku 58 let zemřel Albert Halmo. „Albi“ byl veřejně známý zejména jako vůdčí osobnost Fotoklubu Prostějov. Zároveň měl lví podíl na fungování Galerie u Hanáka ve Školní ulici v Prostějově. Jeho pohřeb se koná tento pátek.

albert copy

Číslo týdne

 8815

Tohle není zrovna optimistické číslo... Ze statistik Policie ČR za rok 2017 vyplývá, že se hned bezmála osm tisíc lidí dopustilo v Prostějově přestupku. Prostějovští strážci zákona řešili přesně 7 227 občanů ČR a 247 cizinců. Znamená to, že proti zákonu se vloni provinil zhruba každý šestý Prostějovan!

Výrok týdne

„OCHUTNÁVKA TAM TEDY ROZHODNĚ NEBUDE!“

Náměstek primátorky Pavel Smetana ozval novináře na prohlídku protidrogového vlaku, ovšem bez toho, že by si v něm mohl třeba někdo „šňupnout“ nebo „píchnout“...