Dobré ráno, dnes je čtvrtek 19.7.2018
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Mezi lidmi koluje vtip, že základní jednotkou odporu k práci je jeden Róm... Cikány si lidé většinou spojují spíše s „čórkami“, zneužíváním sociálních dávek či zdemolovaným byty. Nelze však házet všechny do jednoho pytle. Při výkopových pracích, které souvisely s natahováním kabelů pro poskytovatele internetového připojení, se v Olomoucké ulici zapotila dobrá desítka cikánů. Práce jim šla solidně od ruky a vše měli poměrně rychle hotové. Určitě se tedy najdou takoví, kteří pracovat chtějí a umí. Při hledání zaměstnání to však mohou mít skutečně těžší než příslušníci bílé většiny. „Poděkovat“ za to mohou hlavně svým parazitujícím soukmenovcům…

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+5 #1 Jirka658 2018-07-12 00:08
Ale, ale milá redakce. Děláte si z nás blázny? Je apríl? nebo na nás zkoušíte fake?
Ale vážně. Vsadím se, že z té vaší dobré desítky cikánů oficiálně pracují max. 2 a to ještě pouze na dohodu. A min. 6 z nich bere sociální dávky. Vlastní zkušenost.
Citovat
  • Fokus Optik
  • Mirai
  • eurooptik
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...