Příjemnou noc, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Před třemi lety se na plumlovské přehradě stala Miss dračích lodí. Letos se šestnáctiletá studentka Gymnázia Jiřího Wolkera v Prostějově Natálie Kočařová snaží již podruhé získat titul Dívka roku České republiky.

Pokud se jí to má podařit, chce to i hlasy čtenářů Večerníku!

Před třemi roky se na plumlovské přehradě stala Miss dračích lodí. Tehdy jí bylo třináct. O rok později zkusila své štěstí v soutěži Dívka roku ČR. Tehdy zvítězila hned ve třech doplňkových soutěžích – Dívka talent, Sympatie a Trenýrkarna.cz. Letos studentka prostějovského GJW Natálie Kočařová v soutěži Dívka ČR zkusí štěstí znovu. Podpořit ji svými hlasy můžete i vy!

Do finále celostátní soutěže Dívka roku se letos probojovalo celkem 8 uchazeček. Natálie Kočařová pochází ze sportovní rodiny. Ji samotnou baví zejména sportovní gymnastika, kterou dělá od tří let. „O rok později jsem začala závodně tancovat hip hop a disco dance. V zimě s chutí lyžuji a jezdím na snowboardu. V létě zase na kole, in-line bruslích a také ráda běhám. Miluji zdravý životní styl a důsledně se mu věnuji. Volný čas trávím s přáteli, dobrou knížkou nebo nad studiem. Mám ráda řád a disciplínu, a proto bych po maturitě ráda vystudovala Univerzitu obrany v oboru lékařství, láká mě také neonatologie,“ charakterizovala se sama Natálie Kočařová, které můžete poslat hlas i vy, a to na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz. Z jedné IP adresy můžete poslat hlas každých 24 hodin. Stačí kliknout na profil dané finalistky a poté na tlačítko „Like“. Všechna hlasování končí v neděli 23. září 2018 úderem půlnoci! Dívka s nejvyšším počtem hlasů získá titul Dívka ČR Sympatie 2018. Finále soutěže se uskuteční ve čtvrtek 26. září 2018 od 19:30 hodin v Boby centru v Brně.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments