Dobré dopoledne, dnes je pondělí 17.6.2019
svátek slaví Adolf,
zítra Milan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Před třemi lety se na plumlovské přehradě stala Miss dračích lodí. Letos se šestnáctiletá studentka Gymnázia Jiřího Wolkera v Prostějově Natálie Kočařová snaží již podruhé získat titul Dívka roku České republiky.

Pokud se jí to má podařit, chce to i hlasy čtenářů Večerníku!

Před třemi roky se na plumlovské přehradě stala Miss dračích lodí. Tehdy jí bylo třináct. O rok později zkusila své štěstí v soutěži Dívka roku ČR. Tehdy zvítězila hned ve třech doplňkových soutěžích – Dívka talent, Sympatie a Trenýrkarna.cz. Letos studentka prostějovského GJW Natálie Kočařová v soutěži Dívka ČR zkusí štěstí znovu. Podpořit ji svými hlasy můžete i vy!

Do finále celostátní soutěže Dívka roku se letos probojovalo celkem 8 uchazeček. Natálie Kočařová pochází ze sportovní rodiny. Ji samotnou baví zejména sportovní gymnastika, kterou dělá od tří let. „O rok později jsem začala závodně tancovat hip hop a disco dance. V zimě s chutí lyžuji a jezdím na snowboardu. V létě zase na kole, in-line bruslích a také ráda běhám. Miluji zdravý životní styl a důsledně se mu věnuji. Volný čas trávím s přáteli, dobrou knížkou nebo nad studiem. Mám ráda řád a disciplínu, a proto bych po maturitě ráda vystudovala Univerzitu obrany v oboru lékařství, láká mě také neonatologie,“ charakterizovala se sama Natálie Kočařová, které můžete poslat hlas i vy, a to na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz. Z jedné IP adresy můžete poslat hlas každých 24 hodin. Stačí kliknout na profil dané finalistky a poté na tlačítko „Like“. Všechna hlasování končí v neděli 23. září 2018 úderem půlnoci! Dívka s nejvyšším počtem hlasů získá titul Dívka ČR Sympatie 2018. Finále soutěže se uskuteční ve čtvrtek 26. září 2018 od 19:30 hodin v Boby centru v Brně.

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments