Příjemnou noc, dnes je pondělí 17.12.2018
svátek slaví Daniel,
zítra Miloslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Před třemi lety se na plumlovské přehradě stala Miss dračích lodí. Letos se šestnáctiletá studentka Gymnázia Jiřího Wolkera v Prostějově Natálie Kočařová snaží již podruhé získat titul Dívka roku České republiky.

Pokud se jí to má podařit, chce to i hlasy čtenářů Večerníku!

Před třemi roky se na plumlovské přehradě stala Miss dračích lodí. Tehdy jí bylo třináct. O rok později zkusila své štěstí v soutěži Dívka roku ČR. Tehdy zvítězila hned ve třech doplňkových soutěžích – Dívka talent, Sympatie a Trenýrkarna.cz. Letos studentka prostějovského GJW Natálie Kočařová v soutěži Dívka ČR zkusí štěstí znovu. Podpořit ji svými hlasy můžete i vy!

Do finále celostátní soutěže Dívka roku se letos probojovalo celkem 8 uchazeček. Natálie Kočařová pochází ze sportovní rodiny. Ji samotnou baví zejména sportovní gymnastika, kterou dělá od tří let. „O rok později jsem začala závodně tancovat hip hop a disco dance. V zimě s chutí lyžuji a jezdím na snowboardu. V létě zase na kole, in-line bruslích a také ráda běhám. Miluji zdravý životní styl a důsledně se mu věnuji. Volný čas trávím s přáteli, dobrou knížkou nebo nad studiem. Mám ráda řád a disciplínu, a proto bych po maturitě ráda vystudovala Univerzitu obrany v oboru lékařství, láká mě také neonatologie,“ charakterizovala se sama Natálie Kočařová, které můžete poslat hlas i vy, a to na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz. Z jedné IP adresy můžete poslat hlas každých 24 hodin. Stačí kliknout na profil dané finalistky a poté na tlačítko „Like“. Všechna hlasování končí v neděli 23. září 2018 úderem půlnoci! Dívka s nejvyšším počtem hlasů získá titul Dívka ČR Sympatie 2018. Finále soutěže se uskuteční ve čtvrtek 26. září 2018 od 19:30 hodin v Boby centru v Brně.

Total Comments

  • Repoint
  • Prohlídky
  • Muzeum
  • jaro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí Vánoční trhy v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A jde to i bez hádek!

Ano, potěšil nás a zároveň také velice překvapil hladký průběh úterního jednání prostějovských zastupitelů. Nejdůležitější dokument města, rozpočet na rok 2019, byl schválen celkem rychle, navíc bez zbytečných průtahů v podobě slovních přestřelek s opozičními zastupiteli. Tak to má být.

Máme nejdražší vodu!.

Během posledních dvou let se cena vodného a stočného na Prostějovsku nezvyšovala a tak jsme možná mnozí nabyli dojmu, že to tak i zůstane. Moravská vodárenská ovšem pro rok 2019 sáhla k výraznému zdražení, po kterém budeme mít nejdražší vodu na Moravě.  

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR WALDA NERUŠIL
V němčickém kině OKO vystoupil uplynulou sobotu Waldemar Matuška. Ne, legendární zpěvák nevstal z mrtvých, ale parádně ho zastoupil jeho „dvojník“. Vánoční koncert v podání Vladimíra Waldy Nerušila se skutečně povedl.

49 walda13

Total Comments

Číslo týdne

5
O tolik korun budou mít PROSTĚJOVSKÝ Večerník levnější ti předplatitelé, kteří si pořídí ještě do konce roku abonenství nejčtenějšího regionálního periodika na rok 2019. Kvůli zdražení papíru totiž cena na stánku vystoupá od 1. ledna na rovnou dvacetikorunu.

Total Comments

Výrok týdne

„NA OPAKOVÁNÍ VOLEB JSEM BYLA PŘIPRAVENA...“

Nově zvolená senátorka za Prostějovsko Jitka Chalánková poskytla Večerníku první rozhovor ve své nové funkci.

Total Comments