Dobré poledne, dnes je úterý 25.9.2018
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Před třemi lety se na plumlovské přehradě stala Miss dračích lodí. Letos se šestnáctiletá studentka Gymnázia Jiřího Wolkera v Prostějově Natálie Kočařová snaží již podruhé získat titul Dívka roku České republiky.

Pokud se jí to má podařit, chce to i hlasy čtenářů Večerníku!

Před třemi roky se na plumlovské přehradě stala Miss dračích lodí. Tehdy jí bylo třináct. O rok později zkusila své štěstí v soutěži Dívka roku ČR. Tehdy zvítězila hned ve třech doplňkových soutěžích – Dívka talent, Sympatie a Trenýrkarna.cz. Letos studentka prostějovského GJW Natálie Kočařová v soutěži Dívka ČR zkusí štěstí znovu. Podpořit ji svými hlasy můžete i vy!

Do finále celostátní soutěže Dívka roku se letos probojovalo celkem 8 uchazeček. Natálie Kočařová pochází ze sportovní rodiny. Ji samotnou baví zejména sportovní gymnastika, kterou dělá od tří let. „O rok později jsem začala závodně tancovat hip hop a disco dance. V zimě s chutí lyžuji a jezdím na snowboardu. V létě zase na kole, in-line bruslích a také ráda běhám. Miluji zdravý životní styl a důsledně se mu věnuji. Volný čas trávím s přáteli, dobrou knížkou nebo nad studiem. Mám ráda řád a disciplínu, a proto bych po maturitě ráda vystudovala Univerzitu obrany v oboru lékařství, láká mě také neonatologie,“ charakterizovala se sama Natálie Kočařová, které můžete poslat hlas i vy, a to na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz. Z jedné IP adresy můžete poslat hlas každých 24 hodin. Stačí kliknout na profil dané finalistky a poté na tlačítko „Like“. Všechna hlasování končí v neděli 23. září 2018 úderem půlnoci! Dívka s nejvyšším počtem hlasů získá titul Dívka ČR Sympatie 2018. Finále soutěže se uskuteční ve čtvrtek 26. září 2018 od 19:30 hodin v Boby centru v Brně.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments