Příjemnou noc, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Kdo o nás ještě neslyšel, tak vezte, že v našem jedinečném seriálu PROMĚNA IMAGE pravidelně měníme vzhled mužů i žen. Máme k dispozici profesionální tým a snažíme se nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. A co je pro nás hlavní? Splnit vaše přání a dělat vám radost. Je třeba poznamenat, že všechny proměny dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná. Jsme tak nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě, dokonce se o něm ví v dalších krajích naší vlasti. Již jsme tu totiž měli vítěze z Prahy, Ostravy, Olomouce, Vyškova či v případě minulého dílu od pohádkového Bouzova. Tentokrát se štěstí usmálo na ryzí Prostějovanku. Pojďme si tedy přiblížit, jak bude vypadat prázdninová proměna od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, kterou najdete již v prvním srpnovém vydání.

Letošní léto je v pořadí již čtvrté, kdy měníme nejen váš vzhled. Naše historicky první prázdninová PROMĚNA IMAGE proběhla v červenci 2015 a moc rádi na ni vzpomínáme, neboť jsme měnili dynamickou sedmdesátiletou dámu, která měla víc energie než lidé mladší o několik generací.
Tentokrát se v pořadí čtvrtou prázdninovou vítězkou stala osmadvacetiletá Klára Hlaviznová. O seriálu proměn se dozvěděla od kolegyně ze zaměstnání a přihlásila se sama. Nejdřív váhala, ale pak se rozhodla, že do toho půjde. „Myšlenka celého projektu je zajímavá, všichni to známe z televize a asi hodně z nás si říká, jaké to tak může být? Já jsem dostala možnost si něco tak exkluzivního vyzkoušet a takovou příležitost jsem nemohla odmítnout. A navíc platí, že změna je život. A tu potřebujeme čas od času každý, takže s tímto do toho jdu,“ svěřila se šťastná vítězka. Klára Hlaviznová pracuje jako recepční v mycím centru Umyto v Prostějově. Ve svém volném čase ráda jezdí na kolečkových bruslích a na kole, chodí na procházky, stará se kamarádce o psa, zbožňuje spaní a nakupování a její závislostí je - stejně jako u mnoha dalších žen - čokoláda. Nejraději nosí volnočasovou módu, a co se týká péče o pleť, tak té se věnuje, jak jen to jde. „Samozřejmě se o sebe starám, to by měla asi každá žena. (úsměv) Odličovací a pleťová voda jsou u mě základ, k tomu musím vždy dodat krém a přes den se líčím, takže používám make-up, pudr, líčka, řasenku, oční stíny i stíny na obočí. Snažím se o sebe pečovat se vším všudy,“ vysvětlila.
I tento prázdninový díl proměn začal opět výběrem oblečení, poté přišlo na řadu líčení, následně výběr brýlí, závěr patřil novému účesu a tradičnímu focení. „Těším se, ale zároveň se trochu bojím. S některými změnami se totiž hůře vyrovnávám, možná v případě vzhledu to tak bude. Nejvíc jsem natěšená na vlasy, ale zároveň jsem z vlasů asi nejvíce nervózní,“ usmála se těsně před startem Klára.
„Nemusí mít z ničeho strach. Jednak, jak sama řekla, změna je život a já hlavně vím, že náš tým je složený ze samých profesionálů, takže je v těch nejlepších rukou. Už se těším na výsledek,“ uklidňovala ji Aneta Křížová, redaktorka Servisu pro ženy a patronka PROMĚNY IMAGE.
Jak Klára Hlaviznová dopadla, se dozvíte již v prvním srpnovém vydání Večerníku. Nezapomeňte také sledovat náš web vecernikpv.cz a rubriku Servis pro ženy, kde najdete videa i fotografie z našich z předchozích proměn a nejen to.

Další díl tematické strany SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 30. července, seriál PROMĚNA IMAGE na vás čeká v pondělí 6. srpna

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments