Dobrý večer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Kdo o nás ještě neslyšel, tak vezte, že v našem jedinečném seriálu PROMĚNA IMAGE pravidelně měníme vzhled mužů i žen. Máme k dispozici profesionální tým a snažíme se nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. A co je pro nás hlavní? Splnit vaše přání a dělat vám radost. Je třeba poznamenat, že všechny proměny dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná. Jsme tak nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě, dokonce se o něm ví v dalších krajích naší vlasti. Již jsme tu totiž měli vítěze z Prahy, Ostravy, Olomouce, Vyškova či v případě minulého dílu od pohádkového Bouzova. Tentokrát se štěstí usmálo na ryzí Prostějovanku. Pojďme si tedy přiblížit, jak bude vypadat prázdninová proměna od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, kterou najdete již v prvním srpnovém vydání.

Letošní léto je v pořadí již čtvrté, kdy měníme nejen váš vzhled. Naše historicky první prázdninová PROMĚNA IMAGE proběhla v červenci 2015 a moc rádi na ni vzpomínáme, neboť jsme měnili dynamickou sedmdesátiletou dámu, která měla víc energie než lidé mladší o několik generací.
Tentokrát se v pořadí čtvrtou prázdninovou vítězkou stala osmadvacetiletá Klára Hlaviznová. O seriálu proměn se dozvěděla od kolegyně ze zaměstnání a přihlásila se sama. Nejdřív váhala, ale pak se rozhodla, že do toho půjde. „Myšlenka celého projektu je zajímavá, všichni to známe z televize a asi hodně z nás si říká, jaké to tak může být? Já jsem dostala možnost si něco tak exkluzivního vyzkoušet a takovou příležitost jsem nemohla odmítnout. A navíc platí, že změna je život. A tu potřebujeme čas od času každý, takže s tímto do toho jdu,“ svěřila se šťastná vítězka. Klára Hlaviznová pracuje jako recepční v mycím centru Umyto v Prostějově. Ve svém volném čase ráda jezdí na kolečkových bruslích a na kole, chodí na procházky, stará se kamarádce o psa, zbožňuje spaní a nakupování a její závislostí je - stejně jako u mnoha dalších žen - čokoláda. Nejraději nosí volnočasovou módu, a co se týká péče o pleť, tak té se věnuje, jak jen to jde. „Samozřejmě se o sebe starám, to by měla asi každá žena. (úsměv) Odličovací a pleťová voda jsou u mě základ, k tomu musím vždy dodat krém a přes den se líčím, takže používám make-up, pudr, líčka, řasenku, oční stíny i stíny na obočí. Snažím se o sebe pečovat se vším všudy,“ vysvětlila.
I tento prázdninový díl proměn začal opět výběrem oblečení, poté přišlo na řadu líčení, následně výběr brýlí, závěr patřil novému účesu a tradičnímu focení. „Těším se, ale zároveň se trochu bojím. S některými změnami se totiž hůře vyrovnávám, možná v případě vzhledu to tak bude. Nejvíc jsem natěšená na vlasy, ale zároveň jsem z vlasů asi nejvíce nervózní,“ usmála se těsně před startem Klára.
„Nemusí mít z ničeho strach. Jednak, jak sama řekla, změna je život a já hlavně vím, že náš tým je složený ze samých profesionálů, takže je v těch nejlepších rukou. Už se těším na výsledek,“ uklidňovala ji Aneta Křížová, redaktorka Servisu pro ženy a patronka PROMĚNY IMAGE.
Jak Klára Hlaviznová dopadla, se dozvíte již v prvním srpnovém vydání Večerníku. Nezapomeňte také sledovat náš web vecernikpv.cz a rubriku Servis pro ženy, kde najdete videa i fotografie z našich z předchozích proměn a nejen to.

Další díl tematické strany SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 30. července, seriál PROMĚNA IMAGE na vás čeká v pondělí 6. srpna

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments