Dobré ráno, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Kdo o nás ještě neslyšel, tak vezte, že v našem jedinečném seriálu PROMĚNA IMAGE pravidelně měníme vzhled mužů i žen. Máme k dispozici profesionální tým a snažíme se nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. A co je pro nás hlavní? Splnit vaše přání a dělat vám radost. Je třeba poznamenat, že všechny proměny dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná. Jsme tak nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě, dokonce se o něm ví v dalších krajích naší vlasti. Již jsme tu totiž měli vítěze z Prahy, Ostravy, Olomouce, Vyškova či v případě minulého dílu od pohádkového Bouzova. Tentokrát se štěstí usmálo na ryzí Prostějovanku. Pojďme si tedy přiblížit, jak bude vypadat prázdninová proměna od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, kterou najdete již v prvním srpnovém vydání.

Letošní léto je v pořadí již čtvrté, kdy měníme nejen váš vzhled. Naše historicky první prázdninová PROMĚNA IMAGE proběhla v červenci 2015 a moc rádi na ni vzpomínáme, neboť jsme měnili dynamickou sedmdesátiletou dámu, která měla víc energie než lidé mladší o několik generací.
Tentokrát se v pořadí čtvrtou prázdninovou vítězkou stala osmadvacetiletá Klára Hlaviznová. O seriálu proměn se dozvěděla od kolegyně ze zaměstnání a přihlásila se sama. Nejdřív váhala, ale pak se rozhodla, že do toho půjde. „Myšlenka celého projektu je zajímavá, všichni to známe z televize a asi hodně z nás si říká, jaké to tak může být? Já jsem dostala možnost si něco tak exkluzivního vyzkoušet a takovou příležitost jsem nemohla odmítnout. A navíc platí, že změna je život. A tu potřebujeme čas od času každý, takže s tímto do toho jdu,“ svěřila se šťastná vítězka. Klára Hlaviznová pracuje jako recepční v mycím centru Umyto v Prostějově. Ve svém volném čase ráda jezdí na kolečkových bruslích a na kole, chodí na procházky, stará se kamarádce o psa, zbožňuje spaní a nakupování a její závislostí je - stejně jako u mnoha dalších žen - čokoláda. Nejraději nosí volnočasovou módu, a co se týká péče o pleť, tak té se věnuje, jak jen to jde. „Samozřejmě se o sebe starám, to by měla asi každá žena. (úsměv) Odličovací a pleťová voda jsou u mě základ, k tomu musím vždy dodat krém a přes den se líčím, takže používám make-up, pudr, líčka, řasenku, oční stíny i stíny na obočí. Snažím se o sebe pečovat se vším všudy,“ vysvětlila.
I tento prázdninový díl proměn začal opět výběrem oblečení, poté přišlo na řadu líčení, následně výběr brýlí, závěr patřil novému účesu a tradičnímu focení. „Těším se, ale zároveň se trochu bojím. S některými změnami se totiž hůře vyrovnávám, možná v případě vzhledu to tak bude. Nejvíc jsem natěšená na vlasy, ale zároveň jsem z vlasů asi nejvíce nervózní,“ usmála se těsně před startem Klára.
„Nemusí mít z ničeho strach. Jednak, jak sama řekla, změna je život a já hlavně vím, že náš tým je složený ze samých profesionálů, takže je v těch nejlepších rukou. Už se těším na výsledek,“ uklidňovala ji Aneta Křížová, redaktorka Servisu pro ženy a patronka PROMĚNY IMAGE.
Jak Klára Hlaviznová dopadla, se dozvíte již v prvním srpnovém vydání Večerníku. Nezapomeňte také sledovat náš web vecernikpv.cz a rubriku Servis pro ženy, kde najdete videa i fotografie z našich z předchozích proměn a nejen to.

Další díl tematické strany SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 30. července, seriál PROMĚNA IMAGE na vás čeká v pondělí 6. srpna

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments