Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE + VIDEO: Už brzy tomu budou tři roky, co PROSTĚJOVSKÝ Večerník jako jediné místní periodikum poprvé zorganizoval změnu vizáže první šťastné čtenářky seriálu PROMĚNA IMAGE. Od té doby jsme udělali radost již čtyřiatřiceti ženám i čtyřem mužům a hodláme v tom nadále pokračovat.

Máme k tomu profesionální tým vlasových stylistů, módních poradců, vizážistek, odborníka na brýle a také profesionálního kameramana i fotografa. Snažíme se přitom nejen o změnu image, ale zejména o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. Hlavním posláním totiž je splnit vaše přání a dělat vám radost.

Při této přílžitosti je třeba poznamenat, že všechny dosavadní proměny dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná. Jsme tak nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě, a nadto se dostal i do dalších měst. Již jsme tu měli vítěze z Ostravy, Olomouce, Vyškova a v dubnu dokonce až z Prahy! A zatímco minule jsme tu měli vítězku, kterou tajně přihlásila její dcera, prázdninový díl pro sebe uzmula slečna, která se přihlásila úplně sama. Pojďme se tedy podívat, jak červencovo-srpnová PROMĚNA IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku vypadala...

Do naší v celkovém pořadí historicky čtvrté letní proměny byla vybrána Klára Hlaviznová z Prostějova. Sedmadvacetiletá žena se do naší soutěže přihlásila sama poté, co se o projektu dozvěděla od kolegyně z práce. „Pracuji mezi lidmi, a vím tedy, jak je důležité vypadat dobře. Snažím se o sebe starat, ale taková změna image mi může dát něco nového. Navíc to byl můj sen,“ sdělila Klára při dotazu, proč se do seriálu PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku přihlásila.
Jak jsme záhy zjistili, sama o sebe pečuje ve všech ohledech, rozhodla se ale pro změnu, která dle jejích slov k životu patří. A proč ne rovnou od hlavy až k patě?
Byla sobota 21. července ráno a tým Večerníku se mohl pustit do práce se vší vervou. Nejprve jsme vybírali outfity. Zkoušely se sukně, halenky, letní kalhoty, ale nakonec zvítězily šaty, které Kláře Hlaviznové díky její postavě perfektně sedly. Následně jsme zamířili do optiky pro sluneční brýle. Tam jsme strávili mnoho času, protože slečně sedly asi všechny brýle, které se vyzkoušely, a bylo tudíž náročné vybrat ty nejlepší, když to se zdály být snad všechny. Poté přišlo na řadu líčení a chybět samozřejmě nemohl ani nový účes.
Jaké pocity doprovázely před zahájením celé Proměny samotnou Kláru? „Musím se přiznat, že mám strach z toho, jak budu vypadat. Hlavně se bojím o vlasy, ale snad jsem v dobrých rukou. Nervozita u mě ale prudce stoupá,“ přiznala se vítězka prázdninového dílu, která byla v jeho průběhu opravdu pořádně nervózní. A to i přes ujištění, že se není čeho bát. Přes počáteční obavy to Kláře nakonec skutečně seklo. Stala se z ní kočka a působila jako manažerka.
Pojďme si tedy přiblížit, jak vypadal náš prázdninový - v pořadí již šestatřicátý - díl. I tentokrát jsme vše znovu pečlivě monitorovali, tudíž co nenajdete zde, objevíte na internetových stránkách www.vecernikpv.cz. Čekají tam na vás obsáhlá fotogalerie a video z červencovo-srpnového kola PROMĚNY IMAGE. Najdete tam i rozsáhlý archiv všech předcházejících epizod seriálu.

1. krok – volba oblečení
Byl horký letní den, ale ani to nás nezastavilo v pokračování seriálu PROMĚNA IMAGE, která tradičně započala v prodejně RV Fashion, kde na všechny čekal usměvavý tým v čele s majitelem René Volkem. „Paní Klára Hlaviznová má dokonalou postavu, takže vybrat ten ‚správný‘ model nebylo zase tak těžké. Jako první jsme zvolili šaty v černo-červené kombinaci s bílými linkami. Jedná se o sportovní typ, který zvýrazňují prsa a ženskou linii. Jsou velmi rafinované, neboť mají zapínání na zip a je možné je v pase páskem zúžit, nebo naopak nechat volnější,“ vysvětlil výběr prvního modelu René Volek.
Dalším typem šatů byl dovolenkový model. Motiv italských Benátek doslova navozuje letní atmosféru. „Nositelka si může upravovat jejich délku, přičemž Klára může nosit kratší i delší variantu. Velmi rafinovaný je výstřih, který je částečně asymetrický,“ poznamenal odborník nejen na dámskou módu. Třetí šaty se dají použít jako formální, popřípadě na letní divadelní akce a párty. Tmavě modrá barva a hodinkový rukáv působili velmi elegantně. Bylo zřejmé, že Kláře sluší všechny styly, takže i v tomto modelu vypadala skvěle. „Poslední volba padla na rozmar letošní kolekce. Výrazné široké černo-bílé kalhoty a příjemná bílá halenka. Tento model je velice trendy, je elegantní a všechny zaujme. Je určen pro vyšší osoby, kalhoty mají vyšší pas. Samotná šířka kalhot navozuje pro nositelku naprostou nekonvenčnost a svobodu a nutno dodat, že tento model vyzdvihl u Kláry ženskost a dodal jí nezvyklý šmrnc,“ mínil majitel prodejny a s úsměvem si posteskl: „Škoda, že jsme nemohli focení uskutečnit v Itálii nebo na francouzské riviéře.“

2. krok – volba brýlí
Outfity jsme úspěšně vybrali, a tak jsme se přemístili do Optiky Wagner, kterou najdeme na náměstí E. Husserla (bývalé Trio). Tam na nás čekala opět pořádná porce brýlí a také natěšený majitel Radek Wagner. A ačkoliv Klára dioptrické brýle nenosí, slušely jí úplně všechny, a výběr proto nebyl jednoduchý. „Pro dnešní Proměnu jsme zvolili novou kolekci od Etnia Barcelona. Sami jsme měli trochu obavy, že přílišný retrostyl a masivní obruby odradí i zaryté milovníky brýlí. Opak je však pravdou. Kláře to tak moc slušelo, že sama nevěděla, které vzít dřív. A my jsme to viděli stejně,“ pochvaloval si Radek Wagner. „Sluneční i dioptrické brýle perfektně padly ke všem outfitům. K ostřejším rysům obličeje jsme zvolili stejně výrazné a výsledek je dle našeho názoru vynikající. Naďa Urbánková by záviděla,“ usmál se majitel. „Jsme opět plně naskladnění jak slunečními, tak i dioptrickými brýlemi, které jste nám v průběhu minulých třech měsíců skoro všechny vykoupili. Rozšířili jsme zase počet značkových i levnějších neznačkových brýlí a těšíme se na vaši návštěvu. Stejně jako Kláře, budou naše brýle perfektně sedět i vám,“ vzkázal majitel optiky.

3. krok: líčení
Dalším krokem Proměny Image bylo líčení, které tentokrát mimořádně proběhlo v soukromé režii. „Klára měla normální smíšenou pleť. Ve svém věku ještě netrpí na vrásky a pleť vypadá hezky. Jde vidět, že o sebe pečuje,“ všimla si hned úvodem redaktorka Večernice Aneta Křížová. Obočí tak bylo nutné upravit. „Sama nám prozradila, že se o obočí dříve starala nevhodným způsobem, takže má nyní neucelený tvar a místy je velice řídké. Pokud mají ženy špatný tvar obočí či jej mají velmi řídké nebo snad bez chloupků, což se stává jeho nevhodným vytrháváním nebo holením, je možné ho upravit několika způsoby. Buď si mohou nechat vytetovat obočí, které se jakoby ´vyplňuje´ a vypadá jako namalované nebo se ´vláskuje´ a chloupky se jeden po druhém tetují, což působí přirozeně,“ prozradila Křížová. „Další variantou je samozřejmě dokreslení obočí pomocí stínů nebo tužky, a to dělá i Klára. Je však nutné dbát na správný tvar obočí, o tom je dobré se poradit s vizážistkou. Často si totiž zákaznice upravují obočí samy, ale tvar není příliš lichotivý. Proto byl i v případě Kláry tvar obočí vhodně poupraven. Každá žena by měla pamatovat na to, že obočí dělá výraz celého obličeje, proto je tak důležité, aby měla správný tvar,“ vzkazuje Večernice.
Klára je zvyklá se líčit, ovšem pro účely focení je potřeba použít lehce výraznější malování. „Jako první byl tedy použit krém a báze pod make-up, místy také korektor, lehce krycí make-up a pod oči byl nanesen rozjasňovač. Na oči byly použity přírodní hnědé stíny společně se světlým stínem na projasnění, nechyběly ani linky na oči, které je hezky orámovaly, dále řasenka, fixační pudr, decentní líčka, rtěnka s cihlovým odstínem a fixační sprej, který celé líčení řádně zafixoval,“ dodala Aneta Křížová.

4. krok – barvení, stříhání a styling
Závěrečným krokem byla změna účesu, která byla pro Kláru zásadní. O její vlasy se prvotřídně postarala Andrea Furiaková, majitelka Vlassalonu. „Klára měla dlouhé, rovné a těžké vlasy, které bylo potřeba odlehčit. Účes také potřebuje oživit, co se týče barvy, ale i střihu,“ sdělila. „Nechtěla jsem příliš zesvětlovat, protože to není vhodné v kombinaci s tmavýma oči, které má. K nim se hodí teplé barvy, čehož jsem prostřednictvím zvolených odstínů docílila. Pokud by chtěla vlasy ještě více zesvětlit, musela by přijít na zesvětlení víckrát, protože rychlé zesvětlení by jednak vlasy poškodilo, ale hlavně by nebylo zcela možné,“ vysvětlila vlasová stylistka. „Střih jsem provedla podle nejnovějších trendů, tedy delší mikádo s delší patkou z ofiny. Tento účes není pro údržbu nijak náročný. Vlasy stačí vyfoukat přes kartáč a pak je lehce natočit. Pro finální úpravu pak u tohoto účesu postačí lak na vlasy. Nový účes a hlavně barva Kláře dodaly příjemnou jiskru,“ popsala Andrea Furiaková.

5. krok – odhalení a fotografování
Po celodenní nervozitě jsme se dostali k focení a natáčení, což Kláře Hlaviznové na klidu moc nepřidalo. Focení si tedy neužívala tak, jako tomu bylo téměř u všech našich finalistů, ale i přesto výsledek stojí za to. Klára přitom nemusela být vůbec nervózní, vypadala skvěle, což potvrdilo i kompletní osazenstvo týmu Proměny. Stala se ní žena, za kterou by se nejeden muž otočil.


Při této přílžitosti je třeba poznamenat, že všechny dosavadní proměny dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná. Jsme tak nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě, a nadto se dostal i do dalších měst. Již jsme tu měli vítěze z Ostravy, Olomouce, Vyškova a v dubnu dokonce až z Prahy! A zatímco minule jsme tu měli vítězku, kterou tajně přihlásila její dcera, prázdninový díl pro sebe uzmula slečna, která se přihlásila úplně sama. Pojďme se tedy podívat, jak červencovo-srpnová PROMĚNA IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku vypadala...

Do naší v celkovém pořadí historicky čtvrté letní proměny byla vybrána Klára Hlaviznová z Prostějova.

Celý prázdninový díl PROMĚNA IMAGE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku z pondělí 6. srpna


Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments