Dobrý večer, dnes je čtvrtek 15.11.2018
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Je tomu rok, co facebooková skupina Prostějov Bez Cenzury překonala hranici 15 000 členů a stala se tehdy nejpočetnější skupinou svého druhu v Olomouckém kraji. Přestože o své prvenství už přišla, počet jejích členů za uplynulou dobu opět výrazně vzrostl a překonal již hranici dvaceti tisíc!

Prostějov Bez Cenzury byl založen přesně před třemi lety. „Nikdy jsem nečekal, že se to takto rozjede a že vydržíme tak dlouho,“ vyjádřil se zakladatel Jonáš Proser, který skupinu založil poté, co mu do veřejné facebookové skupiny Prostějov zablokoval její správce přístup. Do nové uzavřené skupiny se relativně rychle podařilo natáhnout stovky lidí. Zatímco skupina Prostějov nedlouho nato začala stagnovat a počet jejích členů se ustálil na zhruba deseti tisících, Prostějov Bez Cenzury už nyní má dvojnásobek.
„Chtěl bych přitom zdůraznit, že do skupiny rozhodně nebereme každého. Naopak všechny příchozí poctivě lustrujeme. Jde nám přitom pouze o to, aby to byli skuteční lidé se vztahem k Prostějovu. Jinak si u nás mohou dělat, co chtějí, pouze bychom se chtěli vyhnout tomu, aby se ze skupiny stal jeden velký bazar použitých věcí,“ dodal Proser.
Skupina pravidelně pořádá oblíbené srazy, ten zatím poslední se konal v polovině letošního února.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments