Dobrý podvečer, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Je tomu rok, co facebooková skupina Prostějov Bez Cenzury překonala hranici 15 000 členů a stala se tehdy nejpočetnější skupinou svého druhu v Olomouckém kraji. Přestože o své prvenství už přišla, počet jejích členů za uplynulou dobu opět výrazně vzrostl a překonal již hranici dvaceti tisíc!

Prostějov Bez Cenzury byl založen přesně před třemi lety. „Nikdy jsem nečekal, že se to takto rozjede a že vydržíme tak dlouho,“ vyjádřil se zakladatel Jonáš Proser, který skupinu založil poté, co mu do veřejné facebookové skupiny Prostějov zablokoval její správce přístup. Do nové uzavřené skupiny se relativně rychle podařilo natáhnout stovky lidí. Zatímco skupina Prostějov nedlouho nato začala stagnovat a počet jejích členů se ustálil na zhruba deseti tisících, Prostějov Bez Cenzury už nyní má dvojnásobek.
„Chtěl bych přitom zdůraznit, že do skupiny rozhodně nebereme každého. Naopak všechny příchozí poctivě lustrujeme. Jde nám přitom pouze o to, aby to byli skuteční lidé se vztahem k Prostějovu. Jinak si u nás mohou dělat, co chtějí, pouze bychom se chtěli vyhnout tomu, aby se ze skupiny stal jeden velký bazar použitých věcí,“ dodal Proser.
Skupina pravidelně pořádá oblíbené srazy, ten zatím poslední se konal v polovině letošního února.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments