Dobré dopoledne, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Je tomu rok, co facebooková skupina Prostějov Bez Cenzury překonala hranici 15 000 členů a stala se tehdy nejpočetnější skupinou svého druhu v Olomouckém kraji. Přestože o své prvenství už přišla, počet jejích členů za uplynulou dobu opět výrazně vzrostl a překonal již hranici dvaceti tisíc!

Prostějov Bez Cenzury byl založen přesně před třemi lety. „Nikdy jsem nečekal, že se to takto rozjede a že vydržíme tak dlouho,“ vyjádřil se zakladatel Jonáš Proser, který skupinu založil poté, co mu do veřejné facebookové skupiny Prostějov zablokoval její správce přístup. Do nové uzavřené skupiny se relativně rychle podařilo natáhnout stovky lidí. Zatímco skupina Prostějov nedlouho nato začala stagnovat a počet jejích členů se ustálil na zhruba deseti tisících, Prostějov Bez Cenzury už nyní má dvojnásobek.
„Chtěl bych přitom zdůraznit, že do skupiny rozhodně nebereme každého. Naopak všechny příchozí poctivě lustrujeme. Jde nám přitom pouze o to, aby to byli skuteční lidé se vztahem k Prostějovu. Jinak si u nás mohou dělat, co chtějí, pouze bychom se chtěli vyhnout tomu, aby se ze skupiny stal jeden velký bazar použitých věcí,“ dodal Proser.
Skupina pravidelně pořádá oblíbené srazy, ten zatím poslední se konal v polovině letošního února.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments