Dobré poledne, dnes je úterý 19.2.2019
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Letos tu máme již čtvrtý ročník Guláš Rock Festu. Oblíbená akce stejně jako každý rok nabídne různé druhy gulášů a piv a chybět nebude ani bohatý doprovodný program včetně různých atrakcí, ukázek a hudby. Tak se přijďte pobavit a „nacpat si panděra“ těmi nejvybranějšími pokrmy a nápoji od místních i zahraničních kulinářských specialistů.

Agentura HIT TRADE každoročně pořádá Guláš Rock Fest. A jak napovídá samotný název akce, vždy nabídne zejména chutné guláše. „Snažíme se rozšířit nabízený sortiment. Počítáme, že se letos na Guláš Rock Festu bude vařit zhruba dvanáct až patnáct druhů guláše. Upřednostňujeme přitom restauratéry z Prostějova či jeho blízkého okolí, kteří se tímto mohou zviditelnit. Na akci by ovšem měli přijet také kuchaři ze Slovenska či Maďarska,“ prozradil exkluzivně Večerníku Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE.
Kromě dobrého jídla se můžete těšit i na různé druhy piv a hudební vystoupení kapel Kontakt, Penzistor, Levhard, Plus, Katapult Revival, Smokie Revival.
„Guláš Rock Fest je koncipován jako akce pro celou rodinu, proto zde budou stát také kolotoče, budete se moci projet na koních, uvidíte ukázky hasičů a policistů nebo parašutistů a mnoho dalšího,“ doplnil Zlámal.
Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za 100 korun přes tickerportal na www.hittrade.cz, nebo přímo na www.ticketportal.cz či osobně v prodejně Klenoty Eva (nám. T.G,Masaryka). Na místě vás vstupenka přijde na 150 korun. Děti do deseti let mají vstup zdarma.

KDY: SOBOTA 11. SRPNA, 15:00 HODIN

KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments