Dobré ráno, dnes je středa 12.12.2018
svátek slaví Simona,
zítra Lucie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Letos tu máme již čtvrtý ročník Guláš Rock Festu. Oblíbená akce stejně jako každý rok nabídne různé druhy gulášů a piv a chybět nebude ani bohatý doprovodný program včetně různých atrakcí, ukázek a hudby. Tak se přijďte pobavit a „nacpat si panděra“ těmi nejvybranějšími pokrmy a nápoji od místních i zahraničních kulinářských specialistů.

Agentura HIT TRADE každoročně pořádá Guláš Rock Fest. A jak napovídá samotný název akce, vždy nabídne zejména chutné guláše. „Snažíme se rozšířit nabízený sortiment. Počítáme, že se letos na Guláš Rock Festu bude vařit zhruba dvanáct až patnáct druhů guláše. Upřednostňujeme přitom restauratéry z Prostějova či jeho blízkého okolí, kteří se tímto mohou zviditelnit. Na akci by ovšem měli přijet také kuchaři ze Slovenska či Maďarska,“ prozradil exkluzivně Večerníku Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE.
Kromě dobrého jídla se můžete těšit i na různé druhy piv a hudební vystoupení kapel Kontakt, Penzistor, Levhard, Plus, Katapult Revival, Smokie Revival.
„Guláš Rock Fest je koncipován jako akce pro celou rodinu, proto zde budou stát také kolotoče, budete se moci projet na koních, uvidíte ukázky hasičů a policistů nebo parašutistů a mnoho dalšího,“ doplnil Zlámal.
Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za 100 korun přes tickerportal na www.hittrade.cz, nebo přímo na www.ticketportal.cz či osobně v prodejně Klenoty Eva (nám. T.G,Masaryka). Na místě vás vstupenka přijde na 150 korun. Děti do deseti let mají vstup zdarma.

KDY: SOBOTA 11. SRPNA, 15:00 HODIN

KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

  • Repoint
  • Sporcl
  • mubea
  • jaro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Blíží se vánoční svátky, na co se nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A jde to i bez hádek!

Ano, potěšil nás a zároveň také velice překvapil hladký průběh úterního jednání prostějovských zastupitelů. Nejdůležitější dokument města, rozpočet na rok 2019, byl schválen celkem rychle, navíc bez zbytečných průtahů v podobě slovních přestřelek s opozičními zastupiteli. Tak to má být.

Máme nejdražší vodu!.

Během posledních dvou let se cena vodného a stočného na Prostějovsku nezvyšovala a tak jsme možná mnozí nabyli dojmu, že to tak i zůstane. Moravská vodárenská ovšem pro rok 2019 sáhla k výraznému zdražení, po kterém budeme mít nejdražší vodu na Moravě.  

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR WALDA NERUŠIL
V němčickém kině OKO vystoupil uplynulou sobotu Waldemar Matuška. Ne, legendární zpěvák nevstal z mrtvých, ale parádně ho zastoupil jeho „dvojník“. Vánoční koncert v podání Vladimíra Waldy Nerušila se skutečně povedl.

49 walda13

Total Comments

Číslo týdne

5
O tolik korun budou mít PROSTĚJOVSKÝ Večerník levnější ti předplatitelé, kteří si pořídí ještě do konce roku abonenství nejčtenějšího regionálního periodika na rok 2019. Kvůli zdražení papíru totiž cena na stánku vystoupá od 1. ledna na rovnou dvacetikorunu.

Total Comments

Výrok týdne

„NA OPAKOVÁNÍ VOLEB JSEM BYLA PŘIPRAVENA...“

Nově zvolená senátorka za Prostějovsko Jitka Chalánková poskytla Večerníku první rozhovor ve své nové funkci.

Total Comments