Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Letos tu máme již čtvrtý ročník Guláš Rock Festu. Oblíbená akce stejně jako každý rok nabídne různé druhy gulášů a piv a chybět nebude ani bohatý doprovodný program včetně různých atrakcí, ukázek a hudby. Tak se přijďte pobavit a „nacpat si panděra“ těmi nejvybranějšími pokrmy a nápoji od místních i zahraničních kulinářských specialistů.

Agentura HIT TRADE každoročně pořádá Guláš Rock Fest. A jak napovídá samotný název akce, vždy nabídne zejména chutné guláše. „Snažíme se rozšířit nabízený sortiment. Počítáme, že se letos na Guláš Rock Festu bude vařit zhruba dvanáct až patnáct druhů guláše. Upřednostňujeme přitom restauratéry z Prostějova či jeho blízkého okolí, kteří se tímto mohou zviditelnit. Na akci by ovšem měli přijet také kuchaři ze Slovenska či Maďarska,“ prozradil exkluzivně Večerníku Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE.
Kromě dobrého jídla se můžete těšit i na různé druhy piv a hudební vystoupení kapel Kontakt, Penzistor, Levhard, Plus, Katapult Revival, Smokie Revival.
„Guláš Rock Fest je koncipován jako akce pro celou rodinu, proto zde budou stát také kolotoče, budete se moci projet na koních, uvidíte ukázky hasičů a policistů nebo parašutistů a mnoho dalšího,“ doplnil Zlámal.
Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za 100 korun přes tickerportal na www.hittrade.cz, nebo přímo na www.ticketportal.cz či osobně v prodejně Klenoty Eva (nám. T.G,Masaryka). Na místě vás vstupenka přijde na 150 korun. Děti do deseti let mají vstup zdarma.

KDY: SOBOTA 11. SRPNA, 15:00 HODIN

KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments