Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.10.2018
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Letos tu máme již čtvrtý ročník Guláš Rock Festu. Oblíbená akce stejně jako každý rok nabídne různé druhy gulášů a piv a chybět nebude ani bohatý doprovodný program včetně různých atrakcí, ukázek a hudby. Tak se přijďte pobavit a „nacpat si panděra“ těmi nejvybranějšími pokrmy a nápoji od místních i zahraničních kulinářských specialistů.

Agentura HIT TRADE každoročně pořádá Guláš Rock Fest. A jak napovídá samotný název akce, vždy nabídne zejména chutné guláše. „Snažíme se rozšířit nabízený sortiment. Počítáme, že se letos na Guláš Rock Festu bude vařit zhruba dvanáct až patnáct druhů guláše. Upřednostňujeme přitom restauratéry z Prostějova či jeho blízkého okolí, kteří se tímto mohou zviditelnit. Na akci by ovšem měli přijet také kuchaři ze Slovenska či Maďarska,“ prozradil exkluzivně Večerníku Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE.
Kromě dobrého jídla se můžete těšit i na různé druhy piv a hudební vystoupení kapel Kontakt, Penzistor, Levhard, Plus, Katapult Revival, Smokie Revival.
„Guláš Rock Fest je koncipován jako akce pro celou rodinu, proto zde budou stát také kolotoče, budete se moci projet na koních, uvidíte ukázky hasičů a policistů nebo parašutistů a mnoho dalšího,“ doplnil Zlámal.
Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za 100 korun přes tickerportal na www.hittrade.cz, nebo přímo na www.ticketportal.cz či osobně v prodejně Klenoty Eva (nám. T.G,Masaryka). Na místě vás vstupenka přijde na 150 korun. Děti do deseti let mají vstup zdarma.

KDY: SOBOTA 11. SRPNA, 15:00 HODIN

KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

  • finsys
  • kostelec n h
  • stavebniny
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Total Comments

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Total Comments

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Total Comments

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková

Total Comments