Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.8.2018
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Letos tu máme již čtvrtý ročník Guláš Rock Festu. Oblíbená akce stejně jako každý rok nabídne různé druhy gulášů a piv a chybět nebude ani bohatý doprovodný program včetně různých atrakcí, ukázek a hudby. Tak se přijďte pobavit a „nacpat si panděra“ těmi nejvybranějšími pokrmy a nápoji od místních i zahraničních kulinářských specialistů.

Agentura HIT TRADE každoročně pořádá Guláš Rock Fest. A jak napovídá samotný název akce, vždy nabídne zejména chutné guláše. „Snažíme se rozšířit nabízený sortiment. Počítáme, že se letos na Guláš Rock Festu bude vařit zhruba dvanáct až patnáct druhů guláše. Upřednostňujeme přitom restauratéry z Prostějova či jeho blízkého okolí, kteří se tímto mohou zviditelnit. Na akci by ovšem měli přijet také kuchaři ze Slovenska či Maďarska,“ prozradil exkluzivně Večerníku Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE.
Kromě dobrého jídla se můžete těšit i na různé druhy piv a hudební vystoupení kapel Kontakt, Penzistor, Levhard, Plus, Katapult Revival, Smokie Revival.
„Guláš Rock Fest je koncipován jako akce pro celou rodinu, proto zde budou stát také kolotoče, budete se moci projet na koních, uvidíte ukázky hasičů a policistů nebo parašutistů a mnoho dalšího,“ doplnil Zlámal.
Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za 100 korun přes tickerportal na www.hittrade.cz, nebo přímo na www.ticketportal.cz či osobně v prodejně Klenoty Eva (nám. T.G,Masaryka). Na místě vás vstupenka přijde na 150 korun. Děti do deseti let mají vstup zdarma.

KDY: SOBOTA 11. SRPNA, 15:00 HODIN

KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

  • Letní Kino Kostelec na Hané
  • Okupace spren 1968
  • Laski
  • Pv leto
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kterého úspěchu prostějovských sportovců si více považujete?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A přece to klaplo!

Přestože ještě během úvodu minulého týdne panovaly obavy, jak dopadne měření kvality vody prováděné hygieniky, nakonec dopadlo vše dobře! V pátek ráno tak mohlo být slavnostně otevřeno nově rekonstruované koupaliště ve Vrahovicích. A první návštěvníci se začali hrnout!

Čeká se na tragédii?

Pád mostu v italském Janově získal pochopitelnou publicitu ve všech světových médiích. Pět desítek mrtvých budiž výstrahou i pro nás. A co rozpadající se dálniční estakáda v Prostějově? Z ní odpadávají kusy betonu, přesto Ředitelství silnic a dálnic s rekonstrukcí stále otálí.

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA BROŽOVÁ
brozovaHerečka, zpěvačka a v poslední době i televizí moderátorka potěšila ve čtvrtek večer i prostějovské diváky. Na náměstí T. G. Masaryka v rámci Prostějovského léta vystoupila na koncertním pódiu společně s Radimem Schwabem.

Total Comments

Číslo týdne

50
Už dnes pozdě večer si všichni připomeneme 50. výročí vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa. První okupační vojáci překročili naše hranice už před půlnocí 20. srpna 1968. Řádění převážně sovětských vojsk v Prostějově se věnuje dnešní speciální příloha Večerníku.

Total Comments

Výrok týdne

Všichni novináři v plavkách nebo raději bez nich!

Mluvčí prostějovské radnice Jana Gáborová zvala novináře na páteční slavnostní otevření vrahovického koupaliště neotřelým způsobem
Exprostějovský primátor Miroslav Pišťák se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník svěřil, že dnes již vidí svoji rezignaci z roku 2016 jinak...

Total Comments