Dobré ráno, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: „Máme za sebou již šestatřicátou Proměnu image, tentokrát byla o poznání náročnější. Bylo tomu tak kvůli velkému vedru a pak také proto, že Klára měla značné obavy o svůj vzhled. Bála se hlavně nového účesu, což na sobě dala znát i v průběhu stříhání a barvení.

Byla zbytečně moc nervózní, a Proměnu si tak nemohla pořádně užít, což je podle mě škoda. Náročné pro ni bylo i fotografování a natáčení, ale nebyl k tomu důvod. Klára na fotkách vypadala výborně a natáčení jí šlo také dobře. Poznala však, že dělat fotomodelku není nikterak jednoduché a obnáší to mnoho trpělivosti jak ze strany modelky, tak ze strany produkce a fotografa. Až si tedy bude prohlížet módní časopisy, jistě si vzpomene, co za tím vším vlastně je. Kláře proměna moc slušela, získala jiskru, šmrnc a působila velice přitažlivě. Nyní je jen na ní, jak se svým novým vzhledem naloží. Velké díky patří našemu profesionálnímu týmu. Zároveň bych vás všechny ráda pozvala do další Proměny image.
Jak sami po každé Proměně image vidíte, není se čeho bát. Naší exkluzivní Proměnou image prošli křížem krážem ženy i muži všech věkových kategorií a různého povolání. Hlaste se, čeká Vás zážitek na celý život!“

Za celý tým Aneta Křížová,

patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy


Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments