Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.8.2018
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: „Máme za sebou již šestatřicátou Proměnu image, tentokrát byla o poznání náročnější. Bylo tomu tak kvůli velkému vedru a pak také proto, že Klára měla značné obavy o svůj vzhled. Bála se hlavně nového účesu, což na sobě dala znát i v průběhu stříhání a barvení.

Byla zbytečně moc nervózní, a Proměnu si tak nemohla pořádně užít, což je podle mě škoda. Náročné pro ni bylo i fotografování a natáčení, ale nebyl k tomu důvod. Klára na fotkách vypadala výborně a natáčení jí šlo také dobře. Poznala však, že dělat fotomodelku není nikterak jednoduché a obnáší to mnoho trpělivosti jak ze strany modelky, tak ze strany produkce a fotografa. Až si tedy bude prohlížet módní časopisy, jistě si vzpomene, co za tím vším vlastně je. Kláře proměna moc slušela, získala jiskru, šmrnc a působila velice přitažlivě. Nyní je jen na ní, jak se svým novým vzhledem naloží. Velké díky patří našemu profesionálnímu týmu. Zároveň bych vás všechny ráda pozvala do další Proměny image.
Jak sami po každé Proměně image vidíte, není se čeho bát. Naší exkluzivní Proměnou image prošli křížem krážem ženy i muži všech věkových kategorií a různého povolání. Hlaste se, čeká Vás zážitek na celý život!“

Za celý tým Aneta Křížová,

patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy


Total Comments

  • Letní Kino Kostelec na Hané
  • Okupace spren 1968
  • Laski
  • Pv leto
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kterého úspěchu prostějovských sportovců si více považujete?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A přece to klaplo!

Přestože ještě během úvodu minulého týdne panovaly obavy, jak dopadne měření kvality vody prováděné hygieniky, nakonec dopadlo vše dobře! V pátek ráno tak mohlo být slavnostně otevřeno nově rekonstruované koupaliště ve Vrahovicích. A první návštěvníci se začali hrnout!

Čeká se na tragédii?

Pád mostu v italském Janově získal pochopitelnou publicitu ve všech světových médiích. Pět desítek mrtvých budiž výstrahou i pro nás. A co rozpadající se dálniční estakáda v Prostějově? Z ní odpadávají kusy betonu, přesto Ředitelství silnic a dálnic s rekonstrukcí stále otálí.

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA BROŽOVÁ
brozovaHerečka, zpěvačka a v poslední době i televizí moderátorka potěšila ve čtvrtek večer i prostějovské diváky. Na náměstí T. G. Masaryka v rámci Prostějovského léta vystoupila na koncertním pódiu společně s Radimem Schwabem.

Total Comments

Číslo týdne

50
Už dnes pozdě večer si všichni připomeneme 50. výročí vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa. První okupační vojáci překročili naše hranice už před půlnocí 20. srpna 1968. Řádění převážně sovětských vojsk v Prostějově se věnuje dnešní speciální příloha Večerníku.

Total Comments

Výrok týdne

Všichni novináři v plavkách nebo raději bez nich!

Mluvčí prostějovské radnice Jana Gáborová zvala novináře na páteční slavnostní otevření vrahovického koupaliště neotřelým způsobem
Exprostějovský primátor Miroslav Pišťák se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník svěřil, že dnes již vidí svoji rezignaci z roku 2016 jinak...

Total Comments