Příjemnou noc, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: „Máme za sebou již šestatřicátou Proměnu image, tentokrát byla o poznání náročnější. Bylo tomu tak kvůli velkému vedru a pak také proto, že Klára měla značné obavy o svůj vzhled. Bála se hlavně nového účesu, což na sobě dala znát i v průběhu stříhání a barvení.

Byla zbytečně moc nervózní, a Proměnu si tak nemohla pořádně užít, což je podle mě škoda. Náročné pro ni bylo i fotografování a natáčení, ale nebyl k tomu důvod. Klára na fotkách vypadala výborně a natáčení jí šlo také dobře. Poznala však, že dělat fotomodelku není nikterak jednoduché a obnáší to mnoho trpělivosti jak ze strany modelky, tak ze strany produkce a fotografa. Až si tedy bude prohlížet módní časopisy, jistě si vzpomene, co za tím vším vlastně je. Kláře proměna moc slušela, získala jiskru, šmrnc a působila velice přitažlivě. Nyní je jen na ní, jak se svým novým vzhledem naloží. Velké díky patří našemu profesionálnímu týmu. Zároveň bych vás všechny ráda pozvala do další Proměny image.
Jak sami po každé Proměně image vidíte, není se čeho bát. Naší exkluzivní Proměnou image prošli křížem krážem ženy i muži všech věkových kategorií a různého povolání. Hlaste se, čeká Vás zážitek na celý život!“

Za celý tým Aneta Křížová,

patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy


Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments