Dobré ráno, dnes je středa 12.12.2018
svátek slaví Simona,
zítra Lucie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: „Máme za sebou již šestatřicátou Proměnu image, tentokrát byla o poznání náročnější. Bylo tomu tak kvůli velkému vedru a pak také proto, že Klára měla značné obavy o svůj vzhled. Bála se hlavně nového účesu, což na sobě dala znát i v průběhu stříhání a barvení.

Byla zbytečně moc nervózní, a Proměnu si tak nemohla pořádně užít, což je podle mě škoda. Náročné pro ni bylo i fotografování a natáčení, ale nebyl k tomu důvod. Klára na fotkách vypadala výborně a natáčení jí šlo také dobře. Poznala však, že dělat fotomodelku není nikterak jednoduché a obnáší to mnoho trpělivosti jak ze strany modelky, tak ze strany produkce a fotografa. Až si tedy bude prohlížet módní časopisy, jistě si vzpomene, co za tím vším vlastně je. Kláře proměna moc slušela, získala jiskru, šmrnc a působila velice přitažlivě. Nyní je jen na ní, jak se svým novým vzhledem naloží. Velké díky patří našemu profesionálnímu týmu. Zároveň bych vás všechny ráda pozvala do další Proměny image.
Jak sami po každé Proměně image vidíte, není se čeho bát. Naší exkluzivní Proměnou image prošli křížem krážem ženy i muži všech věkových kategorií a různého povolání. Hlaste se, čeká Vás zážitek na celý život!“

Za celý tým Aneta Křížová,

patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy


Total Comments

  • Repoint
  • Sporcl
  • mubea
  • jaro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Blíží se vánoční svátky, na co se nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A jde to i bez hádek!

Ano, potěšil nás a zároveň také velice překvapil hladký průběh úterního jednání prostějovských zastupitelů. Nejdůležitější dokument města, rozpočet na rok 2019, byl schválen celkem rychle, navíc bez zbytečných průtahů v podobě slovních přestřelek s opozičními zastupiteli. Tak to má být.

Máme nejdražší vodu!.

Během posledních dvou let se cena vodného a stočného na Prostějovsku nezvyšovala a tak jsme možná mnozí nabyli dojmu, že to tak i zůstane. Moravská vodárenská ovšem pro rok 2019 sáhla k výraznému zdražení, po kterém budeme mít nejdražší vodu na Moravě.  

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR WALDA NERUŠIL
V němčickém kině OKO vystoupil uplynulou sobotu Waldemar Matuška. Ne, legendární zpěvák nevstal z mrtvých, ale parádně ho zastoupil jeho „dvojník“. Vánoční koncert v podání Vladimíra Waldy Nerušila se skutečně povedl.

49 walda13

Total Comments

Číslo týdne

5
O tolik korun budou mít PROSTĚJOVSKÝ Večerník levnější ti předplatitelé, kteří si pořídí ještě do konce roku abonenství nejčtenějšího regionálního periodika na rok 2019. Kvůli zdražení papíru totiž cena na stánku vystoupá od 1. ledna na rovnou dvacetikorunu.

Total Comments

Výrok týdne

„NA OPAKOVÁNÍ VOLEB JSEM BYLA PŘIPRAVENA...“

Nově zvolená senátorka za Prostějovsko Jitka Chalánková poskytla Večerníku první rozhovor ve své nové funkci.

Total Comments