Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.10.2018
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: „Máme za sebou již šestatřicátou Proměnu image, tentokrát byla o poznání náročnější. Bylo tomu tak kvůli velkému vedru a pak také proto, že Klára měla značné obavy o svůj vzhled. Bála se hlavně nového účesu, což na sobě dala znát i v průběhu stříhání a barvení.

Byla zbytečně moc nervózní, a Proměnu si tak nemohla pořádně užít, což je podle mě škoda. Náročné pro ni bylo i fotografování a natáčení, ale nebyl k tomu důvod. Klára na fotkách vypadala výborně a natáčení jí šlo také dobře. Poznala však, že dělat fotomodelku není nikterak jednoduché a obnáší to mnoho trpělivosti jak ze strany modelky, tak ze strany produkce a fotografa. Až si tedy bude prohlížet módní časopisy, jistě si vzpomene, co za tím vším vlastně je. Kláře proměna moc slušela, získala jiskru, šmrnc a působila velice přitažlivě. Nyní je jen na ní, jak se svým novým vzhledem naloží. Velké díky patří našemu profesionálnímu týmu. Zároveň bych vás všechny ráda pozvala do další Proměny image.
Jak sami po každé Proměně image vidíte, není se čeho bát. Naší exkluzivní Proměnou image prošli křížem krážem ženy i muži všech věkových kategorií a různého povolání. Hlaste se, čeká Vás zážitek na celý život!“

Za celý tým Aneta Křížová,

patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy


Total Comments

  • finsys
  • kostelec n h
  • stavebniny
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Total Comments

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Total Comments

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Total Comments

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková

Total Comments