Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V rámci Prostějovského kulturního léta jste již mohli zažít spoustu vycházkových, sportovních či hudebních akcí. Nyní se již tohle úterý vydáte do Plumlova za vodní vycházkou plnou hravých zastávek. Tento čtvrtek si pak budete moci opět zajít na náměstí T. G. Masaryka, kde na vás tentokrát budou čekat zpěvák Radim Schwab a herečka a zpěvačka Kateřina Brožová.

Ekocentrum Iris si pro vás pravidelně v rámci Prostějovského léta chystá vycházky do přírody. Posledně jste spolu s jeho pracovníky mohli hledat studánky v Otaslavicích a Myslejovicích. A v úterý 14. srpna se s nimi můžete vydat na vodní vycházku. „Cestou nás čekají vodní mlýnky, pokusy i vodní strašidla. Trasa povede cestou i necestou kolem přehrady do Plumlova,“ vzkazují organizátoři. Sraz bude v 8:30 hodin v Mostkovicích na zastávce kino (pod kopcem). Přepokládá se, že konec vycházky bude ve 13:00 hodin v Plumlově. Délka trasy asi 5 kilometrů. Připravte si poplatek 30 korun za každé dítě.
Velkou bombou bude čtvrteční večer 16. srpna. Na prostějovském náměstí se ve 20:00 hodin objeví Kateřina Brožová a Radim Schwab v doprovodu orchestru Ester Godovské. Kateřinu Brožovou znáte zejména jako herečku a moderátorku, tentokrát se vám ale předvede jako zpěvačka. Radima Schwaba, kterého jste v rámci Prostějovského léta mohli na náměstí vidět vloni, znáte především jako muzikálového zpěváka.
„V roce 2015 se Radimovi splnil jeho muzikálový sen, když získal titulní roli ve světovém muzikálu Fantom opery,“ je uvedeno na jeho oficiálních webových stránkách. I proto je tento program příhodně nazván Večer s fantomem. Ještě předtím, od osmnácti hodin, se na náměstí ukáže moderní popový bigband The People. Ve stejnou dobu tam najdou zábavu i ti nejmenší. Ekocentrum Iris si pro ně připraví tematický program, nyní s námětem netradičních sportů. Užijete si spoustu soutěží a her.

31 pv leto srpen 2018

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments