Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V rámci Prostějovského kulturního léta jste již mohli zažít spoustu vycházkových, sportovních či hudebních akcí. Nyní se již tohle úterý vydáte do Plumlova za vodní vycházkou plnou hravých zastávek. Tento čtvrtek si pak budete moci opět zajít na náměstí T. G. Masaryka, kde na vás tentokrát budou čekat zpěvák Radim Schwab a herečka a zpěvačka Kateřina Brožová.

Ekocentrum Iris si pro vás pravidelně v rámci Prostějovského léta chystá vycházky do přírody. Posledně jste spolu s jeho pracovníky mohli hledat studánky v Otaslavicích a Myslejovicích. A v úterý 14. srpna se s nimi můžete vydat na vodní vycházku. „Cestou nás čekají vodní mlýnky, pokusy i vodní strašidla. Trasa povede cestou i necestou kolem přehrady do Plumlova,“ vzkazují organizátoři. Sraz bude v 8:30 hodin v Mostkovicích na zastávce kino (pod kopcem). Přepokládá se, že konec vycházky bude ve 13:00 hodin v Plumlově. Délka trasy asi 5 kilometrů. Připravte si poplatek 30 korun za každé dítě.
Velkou bombou bude čtvrteční večer 16. srpna. Na prostějovském náměstí se ve 20:00 hodin objeví Kateřina Brožová a Radim Schwab v doprovodu orchestru Ester Godovské. Kateřinu Brožovou znáte zejména jako herečku a moderátorku, tentokrát se vám ale předvede jako zpěvačka. Radima Schwaba, kterého jste v rámci Prostějovského léta mohli na náměstí vidět vloni, znáte především jako muzikálového zpěváka.
„V roce 2015 se Radimovi splnil jeho muzikálový sen, když získal titulní roli ve světovém muzikálu Fantom opery,“ je uvedeno na jeho oficiálních webových stránkách. I proto je tento program příhodně nazván Večer s fantomem. Ještě předtím, od osmnácti hodin, se na náměstí ukáže moderní popový bigband The People. Ve stejnou dobu tam najdou zábavu i ti nejmenší. Ekocentrum Iris si pro ně připraví tematický program, nyní s námětem netradičních sportů. Užijete si spoustu soutěží a her.

31 pv leto srpen 2018

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments