Dobré dopoledne, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Královský bál, výprava za vodníkem, cesta za panem myslivcem, indiánská stezka, cesta kolem světa či vodní bitva. Takové byly letní příměstské tábory pro rodiče s dětmi Mateřského centra Cipísek, které proběhly v červenci.

Letní programy pro rodiče s dětmi od dvou do šesti let pořádá MC Cipísek už dvanáct let a je o ně stále velký zájem. „Program je připraven tak, aby si ho aktivně užili děti i dospělí, a my jsme rády, že rodiče jdou s takovým elánem do všech nabízených aktivit, a mohou tak prožít se svými dětmi mnoho radostí a společných chvil. Také nás těší, že při těchto akcích, ale i v pravidelných programech centra vzniká spousta rodinných přátelství, která trvají roky. Máme radost, když dostáváme e-maily a fotky z letních výletů a dovolených rodin, které seznámil právě Cipísek,“ poznamenala s úsměvem Markéta Skládalová.
„Děkujeme M. Klíčovi za možnost pokračovat ve výletech za panem myslivcem, které jsme zahájili před lety s myslivcem K. Michlem, a také dík sokolníku Páleníkovi a jeho výrovi za trpělivost. Děkujeme také K. Pokorskému za dlouholetou letní spolupráci při vodnických výpravách i pracovníkům Dopravního centra, kam se v našich programech také často vrací,“ přidala Skládalová.
V srpnu je MC Cipísek pro veřejnost uzavřeno a připravovat se bude další školní rok. Pro rodiče a děti od tří měsíců do pěti let se opět rozběhnou pravidelné programy s Cipískem, dramaticko-výtvarný kroužek pro předškoláky, besedy, kurzy i semináře o výchově a komunikaci pro rodiče, besedy pro maminky s miminky, kurzy šití pro ženy a spousta dalších akcí. Bližší informace o všech programech najdou zájemci na www.mcprostejov.cz a www.facebook.com/cipisekprostejov.
„V září vstoupí Cipísek už do dvacátého roku své činnosti v Prostějově, a proto patří díky i Statutárnímu městu Prostějov za mnohaletou podporu těchto aktivit pro rodiny. Zvláště v letošním roce, při nedostatku financí, děkujeme za dofinancování provozu a programů mateřského centra. Díky tomu jsou programy přístupné široké veřejnosti,“ vzkázala Markéta Skládalová z MC Cipísek. 

Total Comments

  • FED Cup
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Prostějovské Velikonoce
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte projekt sdílených kol v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

V Metru vše v pořádku.

Kontrola provozu a hlavně hospodaření prostějovského kina Metro 70 dopadla na výbornou. Komise až na nějaké malé „prkotiny“, které nestály ani za řeč, neshledala žádné pochybení. Ředitelka Barbora Prágerová si tak mohla oddechnout a vedení magistrátu je rovněž spokojeno.

Chování hvězdy.

Týmu BK Olomoucko závěr nadstavbové části Kooperativy NBL nevyšel. Nejenže prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, ale těsně před play off neunesl porážku v Opavě americký pivot Javonte Douglas, který při konflitku s jedním z hráčů domácích udeřil asistenta trenéra a po utkání nepodal soupeřům ruku...

Total Comments

Osobnost týdne

Leoš NOHA
15 noha
Zdravotník a sukničkář Adolf „Áďa“ Větvička z oblíbeného seriálu Okresní přebor se objevil v Prostějově! Známý herec vystoupil v rámci divadelní hry Macbeth - Too Much Blood. A byla to z jeho strany další jízda...

Total Comments

Číslo týdne

1711
Nezaměstnanost v celém Olomouckém kraji opět výrazně poklesla, tentokrát v součtu o osm procent! V Prostějově je aktuálně bez práce jen 1 711 osob, na druhé straně zdejší pobočka Úřadu práce ČR registruje pouze něco přes pět set volných míst. A pak si firmy nemají stěžovat, že není kde brát lidi...

Total Comments

Výrok týdne

„VYHROŽOVAL MI, ŽE KDYŽ S NÍM NEBUDU, TAK MĚ ZABIJE.“

Být chtěnou ženou, není pokaždé jednoduché. Takto si posteskla před Okresním soudem v Prostějově Renata G., bývalá družka Martina Biháriho, který nezvládl rozchod...

Total Comments