Dobré ráno, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Královský bál, výprava za vodníkem, cesta za panem myslivcem, indiánská stezka, cesta kolem světa či vodní bitva. Takové byly letní příměstské tábory pro rodiče s dětmi Mateřského centra Cipísek, které proběhly v červenci.

Letní programy pro rodiče s dětmi od dvou do šesti let pořádá MC Cipísek už dvanáct let a je o ně stále velký zájem. „Program je připraven tak, aby si ho aktivně užili děti i dospělí, a my jsme rády, že rodiče jdou s takovým elánem do všech nabízených aktivit, a mohou tak prožít se svými dětmi mnoho radostí a společných chvil. Také nás těší, že při těchto akcích, ale i v pravidelných programech centra vzniká spousta rodinných přátelství, která trvají roky. Máme radost, když dostáváme e-maily a fotky z letních výletů a dovolených rodin, které seznámil právě Cipísek,“ poznamenala s úsměvem Markéta Skládalová.
„Děkujeme M. Klíčovi za možnost pokračovat ve výletech za panem myslivcem, které jsme zahájili před lety s myslivcem K. Michlem, a také dík sokolníku Páleníkovi a jeho výrovi za trpělivost. Děkujeme také K. Pokorskému za dlouholetou letní spolupráci při vodnických výpravách i pracovníkům Dopravního centra, kam se v našich programech také často vrací,“ přidala Skládalová.
V srpnu je MC Cipísek pro veřejnost uzavřeno a připravovat se bude další školní rok. Pro rodiče a děti od tří měsíců do pěti let se opět rozběhnou pravidelné programy s Cipískem, dramaticko-výtvarný kroužek pro předškoláky, besedy, kurzy i semináře o výchově a komunikaci pro rodiče, besedy pro maminky s miminky, kurzy šití pro ženy a spousta dalších akcí. Bližší informace o všech programech najdou zájemci na www.mcprostejov.cz a www.facebook.com/cipisekprostejov.
„V září vstoupí Cipísek už do dvacátého roku své činnosti v Prostějově, a proto patří díky i Statutárnímu městu Prostějov za mnohaletou podporu těchto aktivit pro rodiny. Zvláště v letošním roce, při nedostatku financí, děkujeme za dofinancování provozu a programů mateřského centra. Díky tomu jsou programy přístupné široké veřejnosti,“ vzkázala Markéta Skládalová z MC Cipísek. 

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • Prostějovské HODY
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments