Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Královský bál, výprava za vodníkem, cesta za panem myslivcem, indiánská stezka, cesta kolem světa či vodní bitva. Takové byly letní příměstské tábory pro rodiče s dětmi Mateřského centra Cipísek, které proběhly v červenci.

Letní programy pro rodiče s dětmi od dvou do šesti let pořádá MC Cipísek už dvanáct let a je o ně stále velký zájem. „Program je připraven tak, aby si ho aktivně užili děti i dospělí, a my jsme rády, že rodiče jdou s takovým elánem do všech nabízených aktivit, a mohou tak prožít se svými dětmi mnoho radostí a společných chvil. Také nás těší, že při těchto akcích, ale i v pravidelných programech centra vzniká spousta rodinných přátelství, která trvají roky. Máme radost, když dostáváme e-maily a fotky z letních výletů a dovolených rodin, které seznámil právě Cipísek,“ poznamenala s úsměvem Markéta Skládalová.
„Děkujeme M. Klíčovi za možnost pokračovat ve výletech za panem myslivcem, které jsme zahájili před lety s myslivcem K. Michlem, a také dík sokolníku Páleníkovi a jeho výrovi za trpělivost. Děkujeme také K. Pokorskému za dlouholetou letní spolupráci při vodnických výpravách i pracovníkům Dopravního centra, kam se v našich programech také často vrací,“ přidala Skládalová.
V srpnu je MC Cipísek pro veřejnost uzavřeno a připravovat se bude další školní rok. Pro rodiče a děti od tří měsíců do pěti let se opět rozběhnou pravidelné programy s Cipískem, dramaticko-výtvarný kroužek pro předškoláky, besedy, kurzy i semináře o výchově a komunikaci pro rodiče, besedy pro maminky s miminky, kurzy šití pro ženy a spousta dalších akcí. Bližší informace o všech programech najdou zájemci na www.mcprostejov.cz a www.facebook.com/cipisekprostejov.
„V září vstoupí Cipísek už do dvacátého roku své činnosti v Prostějově, a proto patří díky i Statutárnímu městu Prostějov za mnohaletou podporu těchto aktivit pro rodiny. Zvláště v letošním roce, při nedostatku financí, děkujeme za dofinancování provozu a programů mateřského centra. Díky tomu jsou programy přístupné široké veřejnosti,“ vzkázala Markéta Skládalová z MC Cipísek. 

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments