Příjemnou noc, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Někdy se to fakt sejde! V takových momentech mnohým z nás proletí hlavou pořádně černé myšlenky. Pokud v sobě najdeme dostatek sil, budeme v budoucnu jistě mnohokrát vděčni za to, že jsme neudělali nějakou hloupost. Tato víra v lepší zítřky bohužel chyběla jednadvacetiletému mladíkovi. Ten tak uplynulou sobotu ráno po zkratkovitém rozhodnutí ukončil svůj život pod koly vlaku, který jel mezi Prostějovem a Kostelcem na Hané...K nehodě došlo 18. srpna krátce před sedmou hodinou. „Bylo něco po páté hodině, když jsem jela do práce. Jela jsem od Prostějova a viděla jsem, jak kousek za mostem přes Hloučelu došlo k autonehodě. Zastavila jsem, abych zjistila, co se stalo,“ začala své vyprávění jedna z mála svědkyní celé událostí, kterou se Večerníku podařilo kontaktovat. „Dala jsem se do řeči s mladíkem, který řídil oktávku. Ten dle svých slov v devadesátikilometrové rychlosti způsobil nehodu. Paní, do které narazil, skončila i s autem v poli. Byla v šoku, ale jinak v pořádku. On sám se mi svěřil, že má velké problémy v rodině a že je toho na něj poslední dobou moc. Vypadal opravdu špatně. Asi za dvě hodiny jsem se dozvěděla, že je mrtvý a že zřejmě skočil pod vlak, který jel právě kolem. Ještě teď jsem z toho celá vyklepaná,“ dodala žena, podle níž na místě nehody měla být kromě nabourané ženy a jednadvacetiletého mladíky ještě zhruba stejně stará slečna, která s ním cestovala v autě. „Je zajímavé, že policisté ji prý už na místě nezastihli,“ upozornila žena.
Policie případ tragické události na železniční trati mezi Prostějovem a Kostelcem na Hané potvrdila. „Přesné příčiny a okolnosti jsou v šetření,“ uvedla bezprostředně po události Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments