Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Někdy se to fakt sejde! V takových momentech mnohým z nás proletí hlavou pořádně černé myšlenky. Pokud v sobě najdeme dostatek sil, budeme v budoucnu jistě mnohokrát vděčni za to, že jsme neudělali nějakou hloupost. Tato víra v lepší zítřky bohužel chyběla jednadvacetiletému mladíkovi. Ten tak uplynulou sobotu ráno po zkratkovitém rozhodnutí ukončil svůj život pod koly vlaku, který jel mezi Prostějovem a Kostelcem na Hané...K nehodě došlo 18. srpna krátce před sedmou hodinou. „Bylo něco po páté hodině, když jsem jela do práce. Jela jsem od Prostějova a viděla jsem, jak kousek za mostem přes Hloučelu došlo k autonehodě. Zastavila jsem, abych zjistila, co se stalo,“ začala své vyprávění jedna z mála svědkyní celé událostí, kterou se Večerníku podařilo kontaktovat. „Dala jsem se do řeči s mladíkem, který řídil oktávku. Ten dle svých slov v devadesátikilometrové rychlosti způsobil nehodu. Paní, do které narazil, skončila i s autem v poli. Byla v šoku, ale jinak v pořádku. On sám se mi svěřil, že má velké problémy v rodině a že je toho na něj poslední dobou moc. Vypadal opravdu špatně. Asi za dvě hodiny jsem se dozvěděla, že je mrtvý a že zřejmě skočil pod vlak, který jel právě kolem. Ještě teď jsem z toho celá vyklepaná,“ dodala žena, podle níž na místě nehody měla být kromě nabourané ženy a jednadvacetiletého mladíky ještě zhruba stejně stará slečna, která s ním cestovala v autě. „Je zajímavé, že policisté ji prý už na místě nezastihli,“ upozornila žena.
Policie případ tragické události na železniční trati mezi Prostějovem a Kostelcem na Hané potvrdila. „Přesné příčiny a okolnosti jsou v šetření,“ uvedla bezprostředně po události Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.

Total Comments

  • RK Okno
  • Interforst
  • PV Recykling
  • MJM Krmiva
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments