Dobré dopoledne, dnes je úterý 23.7.2019
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Někdy se to fakt sejde! V takových momentech mnohým z nás proletí hlavou pořádně černé myšlenky. Pokud v sobě najdeme dostatek sil, budeme v budoucnu jistě mnohokrát vděčni za to, že jsme neudělali nějakou hloupost. Tato víra v lepší zítřky bohužel chyběla jednadvacetiletému mladíkovi. Ten tak uplynulou sobotu ráno po zkratkovitém rozhodnutí ukončil svůj život pod koly vlaku, který jel mezi Prostějovem a Kostelcem na Hané...K nehodě došlo 18. srpna krátce před sedmou hodinou. „Bylo něco po páté hodině, když jsem jela do práce. Jela jsem od Prostějova a viděla jsem, jak kousek za mostem přes Hloučelu došlo k autonehodě. Zastavila jsem, abych zjistila, co se stalo,“ začala své vyprávění jedna z mála svědkyní celé událostí, kterou se Večerníku podařilo kontaktovat. „Dala jsem se do řeči s mladíkem, který řídil oktávku. Ten dle svých slov v devadesátikilometrové rychlosti způsobil nehodu. Paní, do které narazil, skončila i s autem v poli. Byla v šoku, ale jinak v pořádku. On sám se mi svěřil, že má velké problémy v rodině a že je toho na něj poslední dobou moc. Vypadal opravdu špatně. Asi za dvě hodiny jsem se dozvěděla, že je mrtvý a že zřejmě skočil pod vlak, který jel právě kolem. Ještě teď jsem z toho celá vyklepaná,“ dodala žena, podle níž na místě nehody měla být kromě nabourané ženy a jednadvacetiletého mladíky ještě zhruba stejně stará slečna, která s ním cestovala v autě. „Je zajímavé, že policisté ji prý už na místě nezastihli,“ upozornila žena.
Policie případ tragické události na železniční trati mezi Prostějovem a Kostelcem na Hané potvrdila. „Přesné příčiny a okolnosti jsou v šetření,“ uvedla bezprostředně po události Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments