Příjemnou noc, dnes je pondělí 19.11.2018
svátek slaví Alžběta,
zítra Nikola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Někdy se to fakt sejde! V takových momentech mnohým z nás proletí hlavou pořádně černé myšlenky. Pokud v sobě najdeme dostatek sil, budeme v budoucnu jistě mnohokrát vděčni za to, že jsme neudělali nějakou hloupost. Tato víra v lepší zítřky bohužel chyběla jednadvacetiletému mladíkovi. Ten tak uplynulou sobotu ráno po zkratkovitém rozhodnutí ukončil svůj život pod koly vlaku, který jel mezi Prostějovem a Kostelcem na Hané...K nehodě došlo 18. srpna krátce před sedmou hodinou. „Bylo něco po páté hodině, když jsem jela do práce. Jela jsem od Prostějova a viděla jsem, jak kousek za mostem přes Hloučelu došlo k autonehodě. Zastavila jsem, abych zjistila, co se stalo,“ začala své vyprávění jedna z mála svědkyní celé událostí, kterou se Večerníku podařilo kontaktovat. „Dala jsem se do řeči s mladíkem, který řídil oktávku. Ten dle svých slov v devadesátikilometrové rychlosti způsobil nehodu. Paní, do které narazil, skončila i s autem v poli. Byla v šoku, ale jinak v pořádku. On sám se mi svěřil, že má velké problémy v rodině a že je toho na něj poslední dobou moc. Vypadal opravdu špatně. Asi za dvě hodiny jsem se dozvěděla, že je mrtvý a že zřejmě skočil pod vlak, který jel právě kolem. Ještě teď jsem z toho celá vyklepaná,“ dodala žena, podle níž na místě nehody měla být kromě nabourané ženy a jednadvacetiletého mladíky ještě zhruba stejně stará slečna, která s ním cestovala v autě. „Je zajímavé, že policisté ji prý už na místě nezastihli,“ upozornila žena.
Policie případ tragické události na železniční trati mezi Prostějovem a Kostelcem na Hané potvrdila. „Přesné příčiny a okolnosti jsou v šetření,“ uvedla bezprostředně po události Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments