Dobrý podvečer, dnes je sobota 17.11.2018
svátek slaví Mahulena,
zítra Romana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V minulém vydání Večerníku jsme obsáhle informovali o průběhu čtvrtého ročníku Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Vydařená akce plná vynikajícího jídla a vystoupení rockových skupin byla navíc okořeněna slavnostní chvilkou, kdy hlavní organizátor Petr Zlámal společně s náměstkem prostějovské primátorky Jiřím Pospíšilem předal další šek.

„Při letošních koncertech a dalších akcích jsme finančně podpořili převážně děti, tentokrát jsme sáhli ke změně. Z výtěžku akce jsme podpořili juniorského reprezentanta v parašutismu z Aeroklubu ČR a prostějovského rodáka Petra Chládka. Jsme rádi, že z finančního daru pokryje část svých nákladů při skvělé reprezentaci našeho města i republiky,“ sdělil Večerníku Petr Zlámal, ředitel pořádající agentury HIT trade. „Petr Chládek je nadějný český reprezentant a Prostějovák, naše volba tedy byla poměrně jednoduchá. Je to vrcholový sportovec a naděje našeho parašutismu světového měřítka. Nejen já mu přeji hodně úspěchů v další kariéře a věřím, že finanční podpora mu pomůže,“ dodal Jiří Pospíšil, náměstek primátorky Prostějova.
Ředitel pořadatelské agentury se pak závěrem ještě vrátil k hodnocení samotné akce, při níž měli návštěvníci možnost ochutnat ze sedmnácti druhů gulášů a k tomu všemu jim hrály výborné kapely Konktakt, Katapult revival, Levhard, Smokie revival, Plus, Minami a Penzistor. „Návštěva byla sice o něco menší než vloni, ale s atmosférou a průběhem akce jsem naprosto spokojen. Děláme to hlavně proto, aby lidé přišli na jiné myšlenky a pobavili se. A to se zcela jistě povedlo,“ uzavřel Petr Zlámal.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments