Dobré dopoledne, dnes je úterý 23.7.2019
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V minulém vydání Večerníku jsme obsáhle informovali o průběhu čtvrtého ročníku Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Vydařená akce plná vynikajícího jídla a vystoupení rockových skupin byla navíc okořeněna slavnostní chvilkou, kdy hlavní organizátor Petr Zlámal společně s náměstkem prostějovské primátorky Jiřím Pospíšilem předal další šek.

„Při letošních koncertech a dalších akcích jsme finančně podpořili převážně děti, tentokrát jsme sáhli ke změně. Z výtěžku akce jsme podpořili juniorského reprezentanta v parašutismu z Aeroklubu ČR a prostějovského rodáka Petra Chládka. Jsme rádi, že z finančního daru pokryje část svých nákladů při skvělé reprezentaci našeho města i republiky,“ sdělil Večerníku Petr Zlámal, ředitel pořádající agentury HIT trade. „Petr Chládek je nadějný český reprezentant a Prostějovák, naše volba tedy byla poměrně jednoduchá. Je to vrcholový sportovec a naděje našeho parašutismu světového měřítka. Nejen já mu přeji hodně úspěchů v další kariéře a věřím, že finanční podpora mu pomůže,“ dodal Jiří Pospíšil, náměstek primátorky Prostějova.
Ředitel pořadatelské agentury se pak závěrem ještě vrátil k hodnocení samotné akce, při níž měli návštěvníci možnost ochutnat ze sedmnácti druhů gulášů a k tomu všemu jim hrály výborné kapely Konktakt, Katapult revival, Levhard, Smokie revival, Plus, Minami a Penzistor. „Návštěva byla sice o něco menší než vloni, ale s atmosférou a průběhem akce jsem naprosto spokojen. Děláme to hlavně proto, aby lidé přišli na jiné myšlenky a pobavili se. A to se zcela jistě povedlo,“ uzavřel Petr Zlámal.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments