Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V minulém vydání Večerníku jsme obsáhle informovali o průběhu čtvrtého ročníku Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Vydařená akce plná vynikajícího jídla a vystoupení rockových skupin byla navíc okořeněna slavnostní chvilkou, kdy hlavní organizátor Petr Zlámal společně s náměstkem prostějovské primátorky Jiřím Pospíšilem předal další šek.

„Při letošních koncertech a dalších akcích jsme finančně podpořili převážně děti, tentokrát jsme sáhli ke změně. Z výtěžku akce jsme podpořili juniorského reprezentanta v parašutismu z Aeroklubu ČR a prostějovského rodáka Petra Chládka. Jsme rádi, že z finančního daru pokryje část svých nákladů při skvělé reprezentaci našeho města i republiky,“ sdělil Večerníku Petr Zlámal, ředitel pořádající agentury HIT trade. „Petr Chládek je nadějný český reprezentant a Prostějovák, naše volba tedy byla poměrně jednoduchá. Je to vrcholový sportovec a naděje našeho parašutismu světového měřítka. Nejen já mu přeji hodně úspěchů v další kariéře a věřím, že finanční podpora mu pomůže,“ dodal Jiří Pospíšil, náměstek primátorky Prostějova.
Ředitel pořadatelské agentury se pak závěrem ještě vrátil k hodnocení samotné akce, při níž měli návštěvníci možnost ochutnat ze sedmnácti druhů gulášů a k tomu všemu jim hrály výborné kapely Konktakt, Katapult revival, Levhard, Smokie revival, Plus, Minami a Penzistor. „Návštěva byla sice o něco menší než vloni, ale s atmosférou a průběhem akce jsem naprosto spokojen. Děláme to hlavně proto, aby lidé přišli na jiné myšlenky a pobavili se. A to se zcela jistě povedlo,“ uzavřel Petr Zlámal.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments