Příjemnou noc, dnes je úterý 25.9.2018
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Na zámku v Čechách pod Kosířem během léta frčí jedna akce za druhou. V rámci Kulturního léta na zámku v Čechách pod Kosířem 2018 udělá tentokrát zájemcům radost open-air zámecký ples ve stylu první republiky. Při této příležitosti pro vás bude připraven nejen večer plný dobové hudby, ale i bohatý doprovodný program.

Na sobotu 25. srpna připadá Hradozámecká noc, která představuje památky v netradiční době a s netradičním programem jako místa neustále živá, na něž má smysl se vracet. Do projektu se zapojil i zámek v Čechách pod Kosířem, a tak vám přináší open-air zámecký ples ve stylu první republiky. „Nejenže si budete moci zatančit za doprovodu osmnáctičlenného orchestru na hudbu třicátých a čtyřicátých let, ale je připraven i bohatý program včetně módní přehlídky dobových kostýmů filmových hvězd, jako například Adiny Mandlové nebo Svatopluka Beneše,“ nastiňuje program kastelán zámku Martin Váňa.
A na co dále se můžete těšit? V 18:00 hodin uslyšíte koncert písní Jana Masaryka a dalších prvorepublikových autorů ve velkém sále zámku a v 19:00 hodin propukne už samotný ples. Od 19:30 hodin proběhne ukázka společenských tanců z období první republiky a ve 20:30 hodin započne módní přehlídka již zmiňovaných dobových filmových hvězd. Ve 21:30 hodin opět uvidíte ukázky společenských tanců z období první republiky. Ve 23:00 hodin přijde na řadu netušené překvapení. A o půlnoci bude ples ukončen.
Vstupenky v hodnotě 300 korun jsou k mání v předprodeji na pokladně zámku v Čechách pod Kosířem, na pokladně Vlastivědného muzea v Olomouci a na webových stránkách www.ticketmaster.cz.

KDY: SOBOTA 25. SRPNA, 19:00 HODIN
KDE: ZÁMECKÝ PARK, ČECHY POD KOSÍŘEM

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments