Dobrý večer, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na zámku v Čechách pod Kosířem během léta frčí jedna akce za druhou. V rámci Kulturního léta na zámku v Čechách pod Kosířem 2018 udělá tentokrát zájemcům radost open-air zámecký ples ve stylu první republiky. Při této příležitosti pro vás bude připraven nejen večer plný dobové hudby, ale i bohatý doprovodný program.

Na sobotu 25. srpna připadá Hradozámecká noc, která představuje památky v netradiční době a s netradičním programem jako místa neustále živá, na něž má smysl se vracet. Do projektu se zapojil i zámek v Čechách pod Kosířem, a tak vám přináší open-air zámecký ples ve stylu první republiky. „Nejenže si budete moci zatančit za doprovodu osmnáctičlenného orchestru na hudbu třicátých a čtyřicátých let, ale je připraven i bohatý program včetně módní přehlídky dobových kostýmů filmových hvězd, jako například Adiny Mandlové nebo Svatopluka Beneše,“ nastiňuje program kastelán zámku Martin Váňa.
A na co dále se můžete těšit? V 18:00 hodin uslyšíte koncert písní Jana Masaryka a dalších prvorepublikových autorů ve velkém sále zámku a v 19:00 hodin propukne už samotný ples. Od 19:30 hodin proběhne ukázka společenských tanců z období první republiky a ve 20:30 hodin započne módní přehlídka již zmiňovaných dobových filmových hvězd. Ve 21:30 hodin opět uvidíte ukázky společenských tanců z období první republiky. Ve 23:00 hodin přijde na řadu netušené překvapení. A o půlnoci bude ples ukončen.
Vstupenky v hodnotě 300 korun jsou k mání v předprodeji na pokladně zámku v Čechách pod Kosířem, na pokladně Vlastivědného muzea v Olomouci a na webových stránkách www.ticketmaster.cz.

KDY: SOBOTA 25. SRPNA, 19:00 HODIN
KDE: ZÁMECKÝ PARK, ČECHY POD KOSÍŘEM

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments