Příjemnou noc, dnes je pondělí 22.7.2019
svátek slaví Magdaléna,
zítra Libor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovské léto 2018 se již pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Celý program uzavřou tento čtvrtek skupina Poetika a zpěvák Pekař, načež v pátek udělá finální tečku legendární zpěvák Janek Ledecký, před kterým se na pódiu ještě objeví kapela Jamiroquai Tribute Band. A nakonec ti, co zaháleli a neúčastnili se kurzů první pomoci, si je mohou přijít vyzkoušet taktéž v pátek, opět ji zde představí odborníci z místní nemocnice.

Ve čtvrtek 30. srpna od 18:00 hodin zajistí program na náměstí T. G. Masaryka Ekocentrum Iris, které tentokrát připraví soutěže a hry na téma pohádkový večer. V tu samou hodinu se na pódiu rozezní hudební nástroje novodobé české pop-rapové skupiny Poetika. Mezi jejich nejznámější hity, které si můžete přijít poslechnout, patří Každou vteřinou, Zkouším žít či Za oponou. Dvě hodiny nato vystoupí zpěvák, skladatel, tanečník a objev roku 2016 Pekař. Oblibu posluchačů si získal písněmi Tančím, Bůh, Dvě duše a spoustou dalších.
Vrchol nastane v pátek 31. srpna. Nejprve od 15:00 hodin budou na náměstí profesionálové z Nemocnice Prostějov předvádět, jak poskytnout první pomoc. O tři hodiny později zahraje kapela Jamiroquai Tribute Band hrající funk, soul a pop, aby na závěr celého programu Prostějovského léta zahrál tradičně zaplněnému náměstí Janek Ledecký s kapelou, jenž do Prostějova zavítal již vloni v rámci Vánoční tour. „Na další koncert do Prostějova se moc těšíme!“ vzkázal otec dvojnásobné olympijské vítězky Ester. Těšit se tak můžete na výběr největších hitů českého zpěváka, kytaristy i skladatele.

KDY: ČTVRTEK 30. SRPNA, 18:00 HODIN

a PÁTEK 31. SRPNA, 15:00 HODINKDE: NÁMĚSTÍ T. G. MASARYKA PROSTĚJOV

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments