Dobrý podvečer, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Prostějovské léto 2018 se již pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Celý program uzavřou tento čtvrtek skupina Poetika a zpěvák Pekař, načež v pátek udělá finální tečku legendární zpěvák Janek Ledecký, před kterým se na pódiu ještě objeví kapela Jamiroquai Tribute Band. A nakonec ti, co zaháleli a neúčastnili se kurzů první pomoci, si je mohou přijít vyzkoušet taktéž v pátek, opět ji zde představí odborníci z místní nemocnice.

Ve čtvrtek 30. srpna od 18:00 hodin zajistí program na náměstí T. G. Masaryka Ekocentrum Iris, které tentokrát připraví soutěže a hry na téma pohádkový večer. V tu samou hodinu se na pódiu rozezní hudební nástroje novodobé české pop-rapové skupiny Poetika. Mezi jejich nejznámější hity, které si můžete přijít poslechnout, patří Každou vteřinou, Zkouším žít či Za oponou. Dvě hodiny nato vystoupí zpěvák, skladatel, tanečník a objev roku 2016 Pekař. Oblibu posluchačů si získal písněmi Tančím, Bůh, Dvě duše a spoustou dalších.
Vrchol nastane v pátek 31. srpna. Nejprve od 15:00 hodin budou na náměstí profesionálové z Nemocnice Prostějov předvádět, jak poskytnout první pomoc. O tři hodiny později zahraje kapela Jamiroquai Tribute Band hrající funk, soul a pop, aby na závěr celého programu Prostějovského léta zahrál tradičně zaplněnému náměstí Janek Ledecký s kapelou, jenž do Prostějova zavítal již vloni v rámci Vánoční tour. „Na další koncert do Prostějova se moc těšíme!“ vzkázal otec dvojnásobné olympijské vítězky Ester. Těšit se tak můžete na výběr největších hitů českého zpěváka, kytaristy i skladatele.

KDY: ČTVRTEK 30. SRPNA, 18:00 HODIN

a PÁTEK 31. SRPNA, 15:00 HODINKDE: NÁMĚSTÍ T. G. MASARYKA PROSTĚJOV

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments