Dobrý večer, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovské léto 2018 se již pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Celý program uzavřou tento čtvrtek skupina Poetika a zpěvák Pekař, načež v pátek udělá finální tečku legendární zpěvák Janek Ledecký, před kterým se na pódiu ještě objeví kapela Jamiroquai Tribute Band. A nakonec ti, co zaháleli a neúčastnili se kurzů první pomoci, si je mohou přijít vyzkoušet taktéž v pátek, opět ji zde představí odborníci z místní nemocnice.

Ve čtvrtek 30. srpna od 18:00 hodin zajistí program na náměstí T. G. Masaryka Ekocentrum Iris, které tentokrát připraví soutěže a hry na téma pohádkový večer. V tu samou hodinu se na pódiu rozezní hudební nástroje novodobé české pop-rapové skupiny Poetika. Mezi jejich nejznámější hity, které si můžete přijít poslechnout, patří Každou vteřinou, Zkouším žít či Za oponou. Dvě hodiny nato vystoupí zpěvák, skladatel, tanečník a objev roku 2016 Pekař. Oblibu posluchačů si získal písněmi Tančím, Bůh, Dvě duše a spoustou dalších.
Vrchol nastane v pátek 31. srpna. Nejprve od 15:00 hodin budou na náměstí profesionálové z Nemocnice Prostějov předvádět, jak poskytnout první pomoc. O tři hodiny později zahraje kapela Jamiroquai Tribute Band hrající funk, soul a pop, aby na závěr celého programu Prostějovského léta zahrál tradičně zaplněnému náměstí Janek Ledecký s kapelou, jenž do Prostějova zavítal již vloni v rámci Vánoční tour. „Na další koncert do Prostějova se moc těšíme!“ vzkázal otec dvojnásobné olympijské vítězky Ester. Těšit se tak můžete na výběr největších hitů českého zpěváka, kytaristy i skladatele.

KDY: ČTVRTEK 30. SRPNA, 18:00 HODIN

a PÁTEK 31. SRPNA, 15:00 HODINKDE: NÁMĚSTÍ T. G. MASARYKA PROSTĚJOV

Total Comments

  • RK Okno
  • Interforst
  • PV Recykling
  • MJM Krmiva
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments