Příjemnou noc, dnes je neděle 18.11.2018
svátek slaví Romana,
zítra Alžběta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Prostějovské léto 2018 se již pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Celý program uzavřou tento čtvrtek skupina Poetika a zpěvák Pekař, načež v pátek udělá finální tečku legendární zpěvák Janek Ledecký, před kterým se na pódiu ještě objeví kapela Jamiroquai Tribute Band. A nakonec ti, co zaháleli a neúčastnili se kurzů první pomoci, si je mohou přijít vyzkoušet taktéž v pátek, opět ji zde představí odborníci z místní nemocnice.

Ve čtvrtek 30. srpna od 18:00 hodin zajistí program na náměstí T. G. Masaryka Ekocentrum Iris, které tentokrát připraví soutěže a hry na téma pohádkový večer. V tu samou hodinu se na pódiu rozezní hudební nástroje novodobé české pop-rapové skupiny Poetika. Mezi jejich nejznámější hity, které si můžete přijít poslechnout, patří Každou vteřinou, Zkouším žít či Za oponou. Dvě hodiny nato vystoupí zpěvák, skladatel, tanečník a objev roku 2016 Pekař. Oblibu posluchačů si získal písněmi Tančím, Bůh, Dvě duše a spoustou dalších.
Vrchol nastane v pátek 31. srpna. Nejprve od 15:00 hodin budou na náměstí profesionálové z Nemocnice Prostějov předvádět, jak poskytnout první pomoc. O tři hodiny později zahraje kapela Jamiroquai Tribute Band hrající funk, soul a pop, aby na závěr celého programu Prostějovského léta zahrál tradičně zaplněnému náměstí Janek Ledecký s kapelou, jenž do Prostějova zavítal již vloni v rámci Vánoční tour. „Na další koncert do Prostějova se moc těšíme!“ vzkázal otec dvojnásobné olympijské vítězky Ester. Těšit se tak můžete na výběr největších hitů českého zpěváka, kytaristy i skladatele.

KDY: ČTVRTEK 30. SRPNA, 18:00 HODIN

a PÁTEK 31. SRPNA, 15:00 HODINKDE: NÁMĚSTÍ T. G. MASARYKA PROSTĚJOV

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments