Dobrý večer, dnes je středa 26.6.2019
svátek slaví Adriana,
zítra Ladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tak tu opět máme tradiční prostějovský městský ples. Letos se můžete těšit na baletní vystoupení umělců z Moravského divadla v Olomouci, zpěvačku Zuzanu Kožnárkovou, ale také na hlavní hvězdu Leonu Machálkovou, taneční školu Flamenco - Aires Del Sur Prostějov, bohatou tombolu a mnoho dalšího. Zkrátka to bude stát za to, ostatně jako každý rok.


Městský ples, který vypukne v pátek od 19:30 hodin v Národním domě, se bude konat v Prostějově již po devětadvacáté. Jaký bude tentokrát program? „Ve dvacet hodin proběhne v divadelním sále slavnostní zahájení s přípitkem primátora města Prostějova Františka Jury. Následovat budou baletní vystoupení Moravského divadla Olomouc a zpěv Zuzany Kožnárkové. Od 21:30 hodin se v přednáškovém sále představí Leona Machálková a půl hodiny před půnocí lze vidět vystoupení taneční školy Flamenco - Aires Del Sur Prostějov,“ vyjmenovala náplň startu letošní plesové sezóny Hana Šprynarová, produkční Městského divadla v Prostějově.
Kromě toho uslyšíte kapely Romantica, Q-Styl, Olšava a hudebníka Jaroslava Šmídu, samozřejmě bude připravena také bohatá tombola, jejíž výtěžek bude věnován Gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnice Prostějov.
Vstupné na ples činí 350 korun. Prodej lístků probíhá v divadelní pokladně na Vojáčkově náměstí.
KDY: PÁTEK 11. LEDNA, 19:30 HODIN
KDE: NÁRODNÍ DŮM, VOJÁČKOVO NÁMĚSTÍ 1, PROSTĚJOV

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments