Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Tak tu opět máme tradiční prostějovský městský ples. Letos se můžete těšit na baletní vystoupení umělců z Moravského divadla v Olomouci, zpěvačku Zuzanu Kožnárkovou, ale také na hlavní hvězdu Leonu Machálkovou, taneční školu Flamenco - Aires Del Sur Prostějov, bohatou tombolu a mnoho dalšího. Zkrátka to bude stát za to, ostatně jako každý rok.


Městský ples, který vypukne v pátek od 19:30 hodin v Národním domě, se bude konat v Prostějově již po devětadvacáté. Jaký bude tentokrát program? „Ve dvacet hodin proběhne v divadelním sále slavnostní zahájení s přípitkem primátora města Prostějova Františka Jury. Následovat budou baletní vystoupení Moravského divadla Olomouc a zpěv Zuzany Kožnárkové. Od 21:30 hodin se v přednáškovém sále představí Leona Machálková a půl hodiny před půnocí lze vidět vystoupení taneční školy Flamenco - Aires Del Sur Prostějov,“ vyjmenovala náplň startu letošní plesové sezóny Hana Šprynarová, produkční Městského divadla v Prostějově.
Kromě toho uslyšíte kapely Romantica, Q-Styl, Olšava a hudebníka Jaroslava Šmídu, samozřejmě bude připravena také bohatá tombola, jejíž výtěžek bude věnován Gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnice Prostějov.
Vstupné na ples činí 350 korun. Prodej lístků probíhá v divadelní pokladně na Vojáčkově náměstí.
KDY: PÁTEK 11. LEDNA, 19:30 HODIN
KDE: NÁRODNÍ DŮM, VOJÁČKOVO NÁMĚSTÍ 1, PROSTĚJOV

Total Comments

 • TK Plus
 • Pojd hrat hokej
 • Čechy pod Kosířem
 • Vernisáž
 • Moda Pv
 • sida
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments