Dobrý podvečer, dnes je středa 20.3.2019
svátek slaví Světlana,
zítra Radek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tak tu opět máme tradiční prostějovský městský ples. Letos se můžete těšit na baletní vystoupení umělců z Moravského divadla v Olomouci, zpěvačku Zuzanu Kožnárkovou, ale také na hlavní hvězdu Leonu Machálkovou, taneční školu Flamenco - Aires Del Sur Prostějov, bohatou tombolu a mnoho dalšího. Zkrátka to bude stát za to, ostatně jako každý rok.


Městský ples, který vypukne v pátek od 19:30 hodin v Národním domě, se bude konat v Prostějově již po devětadvacáté. Jaký bude tentokrát program? „Ve dvacet hodin proběhne v divadelním sále slavnostní zahájení s přípitkem primátora města Prostějova Františka Jury. Následovat budou baletní vystoupení Moravského divadla Olomouc a zpěv Zuzany Kožnárkové. Od 21:30 hodin se v přednáškovém sále představí Leona Machálková a půl hodiny před půnocí lze vidět vystoupení taneční školy Flamenco - Aires Del Sur Prostějov,“ vyjmenovala náplň startu letošní plesové sezóny Hana Šprynarová, produkční Městského divadla v Prostějově.
Kromě toho uslyšíte kapely Romantica, Q-Styl, Olšava a hudebníka Jaroslava Šmídu, samozřejmě bude připravena také bohatá tombola, jejíž výtěžek bude věnován Gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnice Prostějov.
Vstupné na ples činí 350 korun. Prodej lístků probíhá v divadelní pokladně na Vojáčkově náměstí.
KDY: PÁTEK 11. LEDNA, 19:30 HODIN
KDE: NÁRODNÍ DŮM, VOJÁČKOVO NÁMĚSTÍ 1, PROSTĚJOV

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments