Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Krátkou reportáží se nyní ještě vrácíme do slavnostního předvánočního času. V úterý 11. prosince proběhla na Základní škole Brodek Prostějova tradiční akce pod názvem Zpívání u vánočního stromku. A kdo byl hlavní hvězdou? No přece Karel Gott!

Žáci školy, jejich rodiče a občané městyse mezi sebou přivítali skupinu Karel Gott revival Morava, která nejprve rozsvítila vánoční stromek a během svého vystoupení zahrála koledy, písně s vánoční tematikou a samozřejmě i hity Karla Gotta. „Děvčata z deváté třídy si společně se skupinou zazpívala písničku Zítra stromek zazáří a pak žáci školy společně s hudebníky zpívali vánoční koledy. Za svůj výkon byli odměněni potleskem téměř dvou set přítomných,“ popsala Ivana Copková, vychovatelka ZŠ v Brodku u Prostějova.
Slavnostní atmosféru umocňovala vůně punče a vánočního cukroví připraveného žáky školy. „Předvánoční akce se zdařila a na závěr ředitelka školy Tereza Zajíčková poděkovala hudebníkům i žákům za jejich výkony a rodičům a občanům za účast. Závěr akce vyvrcholil vypuštěním balonků s přáním Ježíškovi,“ dodala Ivana Copková.

05 brodek2

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments