Příjemnou noc, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Kladecká lyže 2019
Otevřený závod v obřím slalomu pro dospělé a děti Kladecká lyže se bude konat již tuto neděli 17. února v Lyžařském areálu Kladky. Závodníci se utkají v celkem šesti věkových kategoriích. Prezentace bude probíhat od 8:30 hodin, na 9:30 je naplánována prohlídka tratí, start prvního závodníka by měl proběhnout o půl hodiny později. Předpokládaný konec bude ve 13:00 hodin.



Divadlo v Čelechovicích
Divadlo Hanácké obce Prostějov a kulturní komise ZO Čelechovice na Hané zvou na pohádku O tlustém pradědečkovi. Akce se bude konat v neděli 17. února od 16:00 hodin v místní sokolovně.

Vycházka z Pohodlí na Bělecký Mlýn
Tuto sobotu 16. února pořádá Ekocentrum Iris vycházku zimní krajinou nejen pro rodiny s dětmi. Odjezd je plánován ráno autobusem z Prostějova ve směru na Protivanov. Sraz je nejpozději v 7:55 na stanovišti 10. Účastníci se pak vydají po zelené turistické značce z Pohodlí přes Ptení až na Bělecký Mlýn. Čeká na ně putování podél potoka Ptenka až po jeho soutok s Romží, cestou potkají několik studánek, budou pozorovat zimní přírodu a plnit různé hravé úkoly.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments