Příjemnou noc, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Na začátku letopočtu 2019 vyhlásil PROSTĚJOVSKÝ Večerník soutěž, prostřednictvím níž mohli čtenáři nejčtenějšího regionálního periodika vymýšlet jeho novoroční předsevzetí. A protože se kreativitě meze nekladly, tak soutěžící posílali vskutku zajímavé texty, nad kterými jsme se v redakci jednak zamysleli, ale také velmi pobavili. Ačkoliv textů přišlo hned několik desítek, výherci mohli být jen tři. „Svatá trojice“ se pak sešla uplynulý čtvrtek v kanceláři redakce, která sídlí v ulici Vápenice 19, aby si slavnostně převzali své výhry. Sršela z nich pozitivní energie, přičemž o úsměvy nebyla nouze...

„Novoroční soutěž o předsevzetí jsme vyhlásili, protože jsme chtěli potěšit naše čtenáře a zároveň využít jejich přání i připomínek ke zlepšení kvality Večerníku. Během ledna jsme obdrželi desítky novoročních předsevzetí – všechna do jednoho nás potěšila, pobavila a dodala nám inspiraci i chuť do pokračování v naší práci,“ přivítala trio výherců Aneta Straškrabová, marketingová manažerka a slečna, která byla hlavou celého klání.
Z nejlepších a podmínky splňujících příspěvků byly vybrány tři texty. „Výherci byli velmi milí, komunikativní a neskrývali radost. Nejvíce nás potěšila paní Honová, která nemohla uvěřit, že opravdu vyhrála. Možná to bude znít jako otřepaná fráze, ale tyto momenty nás utvrzují v tom, že svoji práci odvádíme dobře a motivují nás v ní pokračovat,“ usmála se duše novoroční soutěže.
Absolutní výherkyní celé soutěže se tedy stala Marie Honová z Otaslavic, pravidelná a věrná čtenářka Večerníku. „Její předsevzetí bylo opravdu na úrovni, mělo nápad, fantazii a v redakci jsme se sice pobavili nad tímto krásným příspěvkem do soutěže, ale především se zamysleli nad popisovanými problémy. Paní Honová totiž pojala soutěž originálně a napsala soutěžní text v první osobě z pohledu Večerníku. Navíc měla pravdu v tom, že boj s dodávkou předplatného je jako boj s větrnými mlýny....,“ uvedla Aneta Straškrabová. Výherkyně se může těšit z pobytu na dvě noci pro dvě osoby ve Wellness hotelu Hluboký Dvůr a také celoročního předplatného PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.
Druhé místo si vysloužila Jiřina Facková z Prostějova. Z její dílny vzešla krásná básnička, která jí vynesla skipasy v hodnotě 3 000 Kč do Ski Areálu Hlubočky a také celoroční předplatné PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. „Jsem za výhru moc ráda, ačkoliv já skipasy nevyužiji. Lyžovat pojede moje vnučka, té to zajisté udělá radost,“ podělila se o pocity z výhry čtenářka z Prostějova.
Bronzové umístění a skipasy v hodnotě 2 000 Kč do Ski Arény Karlov plus celoroční předplatné pro sebe uzmul Václav Procházka z Hraničních Petrovic, jenž ve svém předsevzetí pro Večerník popsal, že by bylo v dnešní době vhodné zaměřit se na on-line podobu. „Jsem rád, že jsem získal zrovna tuto cenu, protože miluju snowbording a zimu a už se těším, až si pořádně zajezdím,“ neskrýval své nadšení jediný úspěšný muž.
„Chtěla bych při této příležitosti poděkovat partnerům akce, kteří věnovali hodnotné výhry a umožnili nám soutěž realizovat. Všem gratulujeme k výhře a vy, kteří jste tentokrát neměli štěstí, nezoufejte! Už teď připravujeme novou jarní soutěž a již brzy se dozvíte víc,“ vzkazuje marketingová manažerka Večerníku Aneta Straškrabová, která si pro čtenáře na tento rok připravuje hned řadu dalších soutěží, akcí, dárků a nejrůznějších překvapení či novinek. Máte se na co těšit!

06 prvni06 druhe06 treti

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments