Dobré odpoledne, dnes je středa 26.6.2019
svátek slaví Adriana,
zítra Ladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Na začátku letopočtu 2019 vyhlásil PROSTĚJOVSKÝ Večerník soutěž, prostřednictvím níž mohli čtenáři nejčtenějšího regionálního periodika vymýšlet jeho novoroční předsevzetí. A protože se kreativitě meze nekladly, tak soutěžící posílali vskutku zajímavé texty, nad kterými jsme se v redakci jednak zamysleli, ale také velmi pobavili. Ačkoliv textů přišlo hned několik desítek, výherci mohli být jen tři. „Svatá trojice“ se pak sešla uplynulý čtvrtek v kanceláři redakce, která sídlí v ulici Vápenice 19, aby si slavnostně převzali své výhry. Sršela z nich pozitivní energie, přičemž o úsměvy nebyla nouze...

„Novoroční soutěž o předsevzetí jsme vyhlásili, protože jsme chtěli potěšit naše čtenáře a zároveň využít jejich přání i připomínek ke zlepšení kvality Večerníku. Během ledna jsme obdrželi desítky novoročních předsevzetí – všechna do jednoho nás potěšila, pobavila a dodala nám inspiraci i chuť do pokračování v naší práci,“ přivítala trio výherců Aneta Straškrabová, marketingová manažerka a slečna, která byla hlavou celého klání.
Z nejlepších a podmínky splňujících příspěvků byly vybrány tři texty. „Výherci byli velmi milí, komunikativní a neskrývali radost. Nejvíce nás potěšila paní Honová, která nemohla uvěřit, že opravdu vyhrála. Možná to bude znít jako otřepaná fráze, ale tyto momenty nás utvrzují v tom, že svoji práci odvádíme dobře a motivují nás v ní pokračovat,“ usmála se duše novoroční soutěže.
Absolutní výherkyní celé soutěže se tedy stala Marie Honová z Otaslavic, pravidelná a věrná čtenářka Večerníku. „Její předsevzetí bylo opravdu na úrovni, mělo nápad, fantazii a v redakci jsme se sice pobavili nad tímto krásným příspěvkem do soutěže, ale především se zamysleli nad popisovanými problémy. Paní Honová totiž pojala soutěž originálně a napsala soutěžní text v první osobě z pohledu Večerníku. Navíc měla pravdu v tom, že boj s dodávkou předplatného je jako boj s větrnými mlýny....,“ uvedla Aneta Straškrabová. Výherkyně se může těšit z pobytu na dvě noci pro dvě osoby ve Wellness hotelu Hluboký Dvůr a také celoročního předplatného PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.
Druhé místo si vysloužila Jiřina Facková z Prostějova. Z její dílny vzešla krásná básnička, která jí vynesla skipasy v hodnotě 3 000 Kč do Ski Areálu Hlubočky a také celoroční předplatné PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. „Jsem za výhru moc ráda, ačkoliv já skipasy nevyužiji. Lyžovat pojede moje vnučka, té to zajisté udělá radost,“ podělila se o pocity z výhry čtenářka z Prostějova.
Bronzové umístění a skipasy v hodnotě 2 000 Kč do Ski Arény Karlov plus celoroční předplatné pro sebe uzmul Václav Procházka z Hraničních Petrovic, jenž ve svém předsevzetí pro Večerník popsal, že by bylo v dnešní době vhodné zaměřit se na on-line podobu. „Jsem rád, že jsem získal zrovna tuto cenu, protože miluju snowbording a zimu a už se těším, až si pořádně zajezdím,“ neskrýval své nadšení jediný úspěšný muž.
„Chtěla bych při této příležitosti poděkovat partnerům akce, kteří věnovali hodnotné výhry a umožnili nám soutěž realizovat. Všem gratulujeme k výhře a vy, kteří jste tentokrát neměli štěstí, nezoufejte! Už teď připravujeme novou jarní soutěž a již brzy se dozvíte víc,“ vzkazuje marketingová manažerka Večerníku Aneta Straškrabová, která si pro čtenáře na tento rok připravuje hned řadu dalších soutěží, akcí, dárků a nejrůznějších překvapení či novinek. Máte se na co těšit!

06 prvni06 druhe06 treti

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments