Příjemnou noc, dnes je sobota 22.2.2020
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Na začátku letopočtu 2019 vyhlásil PROSTĚJOVSKÝ Večerník soutěž, prostřednictvím níž mohli čtenáři nejčtenějšího regionálního periodika vymýšlet jeho novoroční předsevzetí. A protože se kreativitě meze nekladly, tak soutěžící posílali vskutku zajímavé texty, nad kterými jsme se v redakci jednak zamysleli, ale také velmi pobavili. Ačkoliv textů přišlo hned několik desítek, výherci mohli být jen tři. „Svatá trojice“ se pak sešla uplynulý čtvrtek v kanceláři redakce, která sídlí v ulici Vápenice 19, aby si slavnostně převzali své výhry. Sršela z nich pozitivní energie, přičemž o úsměvy nebyla nouze...

„Novoroční soutěž o předsevzetí jsme vyhlásili, protože jsme chtěli potěšit naše čtenáře a zároveň využít jejich přání i připomínek ke zlepšení kvality Večerníku. Během ledna jsme obdrželi desítky novoročních předsevzetí – všechna do jednoho nás potěšila, pobavila a dodala nám inspiraci i chuť do pokračování v naší práci,“ přivítala trio výherců Aneta Straškrabová, marketingová manažerka a slečna, která byla hlavou celého klání.
Z nejlepších a podmínky splňujících příspěvků byly vybrány tři texty. „Výherci byli velmi milí, komunikativní a neskrývali radost. Nejvíce nás potěšila paní Honová, která nemohla uvěřit, že opravdu vyhrála. Možná to bude znít jako otřepaná fráze, ale tyto momenty nás utvrzují v tom, že svoji práci odvádíme dobře a motivují nás v ní pokračovat,“ usmála se duše novoroční soutěže.
Absolutní výherkyní celé soutěže se tedy stala Marie Honová z Otaslavic, pravidelná a věrná čtenářka Večerníku. „Její předsevzetí bylo opravdu na úrovni, mělo nápad, fantazii a v redakci jsme se sice pobavili nad tímto krásným příspěvkem do soutěže, ale především se zamysleli nad popisovanými problémy. Paní Honová totiž pojala soutěž originálně a napsala soutěžní text v první osobě z pohledu Večerníku. Navíc měla pravdu v tom, že boj s dodávkou předplatného je jako boj s větrnými mlýny....,“ uvedla Aneta Straškrabová. Výherkyně se může těšit z pobytu na dvě noci pro dvě osoby ve Wellness hotelu Hluboký Dvůr a také celoročního předplatného PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.
Druhé místo si vysloužila Jiřina Facková z Prostějova. Z její dílny vzešla krásná básnička, která jí vynesla skipasy v hodnotě 3 000 Kč do Ski Areálu Hlubočky a také celoroční předplatné PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. „Jsem za výhru moc ráda, ačkoliv já skipasy nevyužiji. Lyžovat pojede moje vnučka, té to zajisté udělá radost,“ podělila se o pocity z výhry čtenářka z Prostějova.
Bronzové umístění a skipasy v hodnotě 2 000 Kč do Ski Arény Karlov plus celoroční předplatné pro sebe uzmul Václav Procházka z Hraničních Petrovic, jenž ve svém předsevzetí pro Večerník popsal, že by bylo v dnešní době vhodné zaměřit se na on-line podobu. „Jsem rád, že jsem získal zrovna tuto cenu, protože miluju snowbording a zimu a už se těším, až si pořádně zajezdím,“ neskrýval své nadšení jediný úspěšný muž.
„Chtěla bych při této příležitosti poděkovat partnerům akce, kteří věnovali hodnotné výhry a umožnili nám soutěž realizovat. Všem gratulujeme k výhře a vy, kteří jste tentokrát neměli štěstí, nezoufejte! Už teď připravujeme novou jarní soutěž a již brzy se dozvíte víc,“ vzkazuje marketingová manažerka Večerníku Aneta Straškrabová, která si pro čtenáře na tento rok připravuje hned řadu dalších soutěží, akcí, dárků a nejrůznějších překvapení či novinek. Máte se na co těšit!

06 prvni06 druhe06 treti

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments