Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.5.2019
svátek slaví Vladimír,
zítra Jana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Co má dělat rocker, když se všude pořádají jenom samé plesy? Sedět doma a klopit lahváče? Nemusí! Vždy v únoru může vyrazit na svůj vlastní bál do Žárovic. Hanácký Woodstock pod střechou se tam uplynulou sobotu konal již počtvrté.

Místo dámských rób a pánských obleků byly k vidění rifle, jeansové bundy, potištěná trička, mikiny, kšiltovky, šátky či cokoliv z kůže. A mezik hosty nechyběl ani PROSTĚJOVSKÝ Večerník. Ani na čtvrtém ročníku Rockového bálu nechyběli legendární Quercusy. Tentokrát je doplnily revivalové skupiny Iron Maiden a Faith No More. Jako vůbec první však vystoupila populární kapela ze Zlínska Reflexy. „Akci jsem s nimi domlouval zhruba rok dopředu. Přesto mi nedávno jejich zástupce oznámil, že na smluvený termín mají ještě jednu akci v Zašové u Valašského Meziříčí. Tak jsme Reflexy museli dát hned na začátek, což bývá vždy hodně nevděčná úloha. Nebylo to sice úplně dle našich původních představ, na druhou stranu jsem ještě nikdy neviděl, aby hned od začátku Rockového bálu pařilo tolik lidí,“ usmál se Marek Otruba, prezident pořádajícího Spolku Plumlovských nadšenců.
Organizátoři mohli být i letos s návštěvností spokojeni, do Žárovic si našlo cestu ke třem stovkám rockerů. „Těch sedmnáctiletých tu moc není, takže doufám, že se tu nikdo prát nebude. Ti, co jsou tady, si přišli akorát poslechnout muziku, trochu se opít a pak zase hurá domů,“ zmínil se spolehlivý plumlovský nadšenec Jaroslav Švéda, na něhož tentokrát připadla poněkud netradiční role „vyhazovače“.
Po plese a rockovém bále budou další akcí pořádanou v režii oblíbeného Spolku Plumlovských nadšenců čarodějnice konané v kempu Žralok pravidelně poslední dubnový den. Ani při jejich pálení nebude chybět pořádná nálož rockové muziky. Na akci by měla dorazit divoká kapela ze Slovenska Horkýže Slíže.


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments