Příjemnou noc, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Co má dělat rocker, když se všude pořádají jenom samé plesy? Sedět doma a klopit lahváče? Nemusí! Vždy v únoru může vyrazit na svůj vlastní bál do Žárovic. Hanácký Woodstock pod střechou se tam uplynulou sobotu konal již počtvrté.

Místo dámských rób a pánských obleků byly k vidění rifle, jeansové bundy, potištěná trička, mikiny, kšiltovky, šátky či cokoliv z kůže. A mezik hosty nechyběl ani PROSTĚJOVSKÝ Večerník. Ani na čtvrtém ročníku Rockového bálu nechyběli legendární Quercusy. Tentokrát je doplnily revivalové skupiny Iron Maiden a Faith No More. Jako vůbec první však vystoupila populární kapela ze Zlínska Reflexy. „Akci jsem s nimi domlouval zhruba rok dopředu. Přesto mi nedávno jejich zástupce oznámil, že na smluvený termín mají ještě jednu akci v Zašové u Valašského Meziříčí. Tak jsme Reflexy museli dát hned na začátek, což bývá vždy hodně nevděčná úloha. Nebylo to sice úplně dle našich původních představ, na druhou stranu jsem ještě nikdy neviděl, aby hned od začátku Rockového bálu pařilo tolik lidí,“ usmál se Marek Otruba, prezident pořádajícího Spolku Plumlovských nadšenců.
Organizátoři mohli být i letos s návštěvností spokojeni, do Žárovic si našlo cestu ke třem stovkám rockerů. „Těch sedmnáctiletých tu moc není, takže doufám, že se tu nikdo prát nebude. Ti, co jsou tady, si přišli akorát poslechnout muziku, trochu se opít a pak zase hurá domů,“ zmínil se spolehlivý plumlovský nadšenec Jaroslav Švéda, na něhož tentokrát připadla poněkud netradiční role „vyhazovače“.
Po plese a rockovém bále budou další akcí pořádanou v režii oblíbeného Spolku Plumlovských nadšenců čarodějnice konané v kempu Žralok pravidelně poslední dubnový den. Ani při jejich pálení nebude chybět pořádná nálož rockové muziky. Na akci by měla dorazit divoká kapela ze Slovenska Horkýže Slíže.


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments