Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dětský maškarní ples
Nadcházející sobotu 2. března pořádá obec Jesenec dětský maškarní ples. Začátek je naplánován na 14:00 hodin v kulturním domě a zajištěn je program, v němž vystoupí například šašek Wiki a nebude chybět ani bohatá tombola.Plumlovské posezení se seniory
Sbor pro občanské záležitosti Plumlov zve na Sousedské posezení se seniory, které se bude konat v úterý 26. února od 15:00 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu Plumlov. Účastníci se mohou těšit na posezení nad kronikou, povídání s paní starostkou, vystoupení dětí ze ZUŠ Plumlov. Připraveno bude dobré občerstvení a teplý nápoj zdarma. Přijďte zahájit tradici společných setkávání dříve narozených v Plumlově!

Zápisu se v Kostelci není třeba bát
Mateřské centrum Kostelec na Hané a Centrum pro rodinu Prostějov zvou na přednášku Zápisu do školy se není třeba bát aneb Je moje dítko připraveno jít do školy? Rodiče se dozví, co by mělo dítě znát, umět a zvládat před nástupem do základní školy, jak bude probíhat zápis a co vše k němu bude potřeba. Akce se bude konat toto úterý 26. února od 16:30 do 18:00 hodin v sokolovně v Kostelci na Hané. Pro děti bude v době přednášky připravena herna s dozorem.

Deskohraní v Němčicích
Městská knihovna Němčice nad Hanou zve na Deskohraní, které se bude konat v pondělí 25. února od 15:30 hodin. Akce je určena dětem od 6 do 10 let. Účast je nutné nahlásit.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments