Dobré dopoledne, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: V pořadí již pátý Obecní ples v novodobé historii mají za sebou také v Držovicích. S jeho organizací si dal velkou práci Marek Strouhal s kolegy a podařilo se mu připravit vskutku perfektní zábavu pro všechny generace. Zdejší Obecní dům praskal předminulou sobotu ve švech, na ples obce Držovice dorazily přes dvě stovky lidí.

Hlavní organizátor dokázal zajistit velice bohatý program a ještě bohatší tombolu. To všechno ocenil i držovický starosta Jaroslav Studený. „Letos jsme ples pojali v trošku větším měřítku. V hlavním sále nám hraje živá muzika v podání kapely Trio Plus a ve sklepě si zase na své přijdou mladí hosté. Tady máme diskotéku, kterou řídí DJ Mikk. Tradičně jsme všechny hosty plesu přivítali naším typickým welcome drinkem, disponujeme hojně využívaným fotokoutkem a nechybí ani koktejlový stánek. A k tomu všemu je zde plno jiné zábavy, takže jsem přesvědčen, že o dobrou náladu a atmosféru je dobře postaráno,“ svěřil se Večerníku starosta Jaroslav Studený. Jak ještě dodal, na plese on sám zakázal mluvit o politice, přestože v Držovicích, jak všichni víme, je na toto téma vždycky o čem hovořit... „O politice ani slovo! Ostatně na tak malé obci není život vůbec o nějaké politice, ale o tom, jestli chce někdo dělat, nebo ne. Ale dneska se jenom bavíme a oslavujeme,“ potvrdil starosta Držovic. Hosté plesu se měli na co těšit i v samotném závěru, vždyť se losovaly ceny bohaté tomboly. „Máme celkem sto cen a tou hlavní je koloběžka, kterou věnovala obec Držovice,“ pochlubil se Večerníku na závěr Jaroslav Studený.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments