Dobré dopoledne, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Ve čtvrtek 28. února se v Centru sociálních služeb tančilo! V budově Denního stacionáře pro seniory probíhal Kloboukový ples, pořádaný pro uživatele služeb tohoto zařízení. Kromě uživatelů z Domova se zvláštním režimem, Denního stacionáře pro seniory a Chráněného bydlení, se plesu účastnili také uživatelé Denního stacionáře Pivoňka.

„Součástí programu bylo vystoupení taneční skupiny Křepelky z Domova se zvláštním režimem. Také paní Navrátilová, uživatelka Domova se zvláštním režimem, předvedla volné taneční improvizace s barevnými stuhami,“ uvedla Ludmila Pudová, vedoucí aktivizačního úseku. Ta se také podílela i s dalšími pracovníky na organizaci této akce.
Na plese si s uživateli zatančila i ředitelka organizace Helena Vránová. K poslechu i tanci hrála kapela Naživo složená ze dvou výborných hudebníků z Oslavan u Brna. „Měli připravený bohatý repertoár od lidových písní po moderní songy. Posluchači i tanečníci se dočkali i písniček na přání. V rámci plesu proběhlo vyhodnocení soutěže o nejbarevnější, nejvtipnější, nejelegantnější a nejzajímavější klobouk a losování tomboly. Uživatelé odcházeli spokojeni a plni dojmů z příjemně prožitého odpoledne,“ dodala s radostí Pudová.
Uživatelé Denního stacionáře Pivoňka, a nejen oni, se už těší na další akce, kterých se budou moci zúčastnit a zapojovat se tak co nejvíce do běžného života a prožívat radostné okamžiky, za které jsou vždy velmi vděčni.

09 centrum2

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments