Dobrý podvečer, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTO: Ve čtvrtek 28. února se v Centru sociálních služeb tančilo! V budově Denního stacionáře pro seniory probíhal Kloboukový ples, pořádaný pro uživatele služeb tohoto zařízení. Kromě uživatelů z Domova se zvláštním režimem, Denního stacionáře pro seniory a Chráněného bydlení, se plesu účastnili také uživatelé Denního stacionáře Pivoňka.

„Součástí programu bylo vystoupení taneční skupiny Křepelky z Domova se zvláštním režimem. Také paní Navrátilová, uživatelka Domova se zvláštním režimem, předvedla volné taneční improvizace s barevnými stuhami,“ uvedla Ludmila Pudová, vedoucí aktivizačního úseku. Ta se také podílela i s dalšími pracovníky na organizaci této akce.
Na plese si s uživateli zatančila i ředitelka organizace Helena Vránová. K poslechu i tanci hrála kapela Naživo složená ze dvou výborných hudebníků z Oslavan u Brna. „Měli připravený bohatý repertoár od lidových písní po moderní songy. Posluchači i tanečníci se dočkali i písniček na přání. V rámci plesu proběhlo vyhodnocení soutěže o nejbarevnější, nejvtipnější, nejelegantnější a nejzajímavější klobouk a losování tomboly. Uživatelé odcházeli spokojeni a plni dojmů z příjemně prožitého odpoledne,“ dodala s radostí Pudová.
Uživatelé Denního stacionáře Pivoňka, a nejen oni, se už těší na další akce, kterých se budou moci zúčastnit a zapojovat se tak co nejvíce do běžného života a prožívat radostné okamžiky, za které jsou vždy velmi vděčni.

09 centrum2

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments