Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.5.2019
svátek slaví Vladimír,
zítra Jana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: V pořadí již třetí MASOPUST v Prostějově přilákal na náměstí T. G. Masaryka stovky návštěvníků. Z reje masek, řezníka Krkovičky i pašíka Pepy byly nadšené především děti, kterým velice nápaditý celodenní program doslova učaroval. Akce se vydařila i proto, že se už ráno konečně alespoň trochu umoudřilo počasí.

Masopust v Prostějově zraje jako víno. Zatímco první ročník obnovené lidové tradice vbyl trochu rozpačitý, letošní třetí už úplně jiný. Úspěšný, vydařený a s parádní návštěvností. Ostravská Společnost pro zachování kulturního dědictví historie a romantiky přivezla do Prostějova v sobotu 2. března skvělou show. A není divu, že už předevčírem prostějovští konšelé dali veřejně najevo, že této společnosti v čele s Jaroslavem Nitkou alias řezníkem Krkovičkou dají důvěru i příště. Na náměstí T. G. Masaryka bylo vidět naprosto vše, čím se tradiční česká masopustní veselice může prokázat. Nechyběly maškary, ukázky lidových řemesel, poražený pašík, voňavé dobroty z domácí zabijačky a hlavně - vynikající nálada, která prostějovský masopust provázela po celý sobotní den. U toho prostě Večerník nemohl chybět!
Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments