Dobré odpoledne, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Maškarní karneval v Plumlově
Klubové zařízení Plumlov zve všechny děti i dospělé na Maškarní karneval na téma Hurá do cirkusu. Tuto sobotu 9. března od 15:00 hodin bude v kulturním domě v Žárovicích připravena spousta soutěží, písniček a her. Těšit se návštěvníci mohou také na bohatou tombolu a soutěž o nejoriginálnější masku. Z Plumlova, Soběsuk a Žárovic bude zajištěn svoz autobusem od 14:40 hodin.Expediční kamera doputuje pod Kosíř
Mezinárodní filmový festival Expediční kamera se zastaví v pátek 8. března od 18:00 hodin již tradičně v multifunkční budově v Čechách pod Kosířem. Uvidíte nejlepší světové filmy o dobrodružství, divoké přírodě, extrémních zážitcích i sportech.

Sbírka oblečení
Sociální družstvo Diakonie Broumov a město Němčice nad Hanou pořádají charitativní sbírku. Sbírka se uskuteční 4. března 2019 od 9:00 do 17:00 hodin v kině Oko v kanceláři staré kultury v Němčicích nad Hanou.

Fotograf Čížek v Konici
Tento pátek 8. března od 17:00 hodin se v galerii zámku Konice bude konat vernisáž výstavy Lubomíra Čížka Fotografie Tak trochu jinak. Výstava tam bude k vidění až do 5. dubna.

Maškarní karneval
Tuto sobotu 9. března se v kulturním domě v Žárovicích uskuteční dětský karneval na téma Hurá do cirkusu. Děti se mohou těšit na spoustu soutěží, písniček a her, proběhne i soutěž o nejoriginálnější masku.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments