Dobré odpoledne, dnes je středa 22.5.2019
svátek slaví Emil,
zítra Vladimír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do rukou se vám dostává speciální příloha, která má za cíl seznámit vás úplně se vším, co má do činění s bydlením, chalupařením či chatařením, zkrátka se vším, co je s tím spojené. Mnozí z nás poměrně často potřebují radu nebo rovnou odborníky schopné pomoci se zařízením nemovitosti, se zajištěním její bezpečnosti, rekonstrukcí či případně prodejem, nebo naopak koupí.

Věříme, že každý ze čtenářů v této příloze najde to, co aktuálně potřebuje, a zároveň v ní najde kontakt na někoho, kdo mu pomůže s potížemi týkajícími se ať už bytu, či chaty. Nikdo z nás totiž není dokonalý a nikdo neumí úplně všechno. Vše, co zrovna potřebujete se svým bydlením udělat, určitě najdete právě tady!
Než ale přejdete k samotnému čtení, zkuste si na malý moment uvědomit, zda do svého domova vcházíte vědomě s tím, jaké pro vás představuje bohatství anebo jestli se pro vás domov stal již samozřejmostí. Je jedno, jestli máte byt, dům či hrad... Kolem nás se dennodenně dějí zázraky, které ani nevnímáme, protože jsme na ně již bohužel zvyklí, ale představte si, že pro mnoho lidí na světě by byl tím skutečným zázrakem právě domov. Buďme pokorní a vděční za to, co máme. Neberme vše jako samozřejmost.
Šťastný výběr přeje kolektiv PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku

10 bydleni titulkaSpeciální příloha BYDLENÍ OD A DO Z je součástí tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 11. března

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Muzejní noc
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Semo Smržice
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments