Dobré odpoledne, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do rukou se vám dostává speciální příloha, která má za cíl seznámit vás úplně se vším, co má do činění s bydlením, chalupařením či chatařením, zkrátka se vším, co je s tím spojené. Mnozí z nás poměrně často potřebují radu nebo rovnou odborníky schopné pomoci se zařízením nemovitosti, se zajištěním její bezpečnosti, rekonstrukcí či případně prodejem, nebo naopak koupí.

Věříme, že každý ze čtenářů v této příloze najde to, co aktuálně potřebuje, a zároveň v ní najde kontakt na někoho, kdo mu pomůže s potížemi týkajícími se ať už bytu, či chaty. Nikdo z nás totiž není dokonalý a nikdo neumí úplně všechno. Vše, co zrovna potřebujete se svým bydlením udělat, určitě najdete právě tady!
Než ale přejdete k samotnému čtení, zkuste si na malý moment uvědomit, zda do svého domova vcházíte vědomě s tím, jaké pro vás představuje bohatství anebo jestli se pro vás domov stal již samozřejmostí. Je jedno, jestli máte byt, dům či hrad... Kolem nás se dennodenně dějí zázraky, které ani nevnímáme, protože jsme na ně již bohužel zvyklí, ale představte si, že pro mnoho lidí na světě by byl tím skutečným zázrakem právě domov. Buďme pokorní a vděční za to, co máme. Neberme vše jako samozřejmost.
Šťastný výběr přeje kolektiv PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku

10 bydleni titulkaSpeciální příloha BYDLENÍ OD A DO Z je součástí tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 11. března

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments