Dobré odpoledne, dnes je neděle 24.3.2019
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do rukou se vám dostává speciální příloha, která má za cíl seznámit vás úplně se vším, co má do činění s bydlením, chalupařením či chatařením, zkrátka se vším, co je s tím spojené. Mnozí z nás poměrně často potřebují radu nebo rovnou odborníky schopné pomoci se zařízením nemovitosti, se zajištěním její bezpečnosti, rekonstrukcí či případně prodejem, nebo naopak koupí.

Věříme, že každý ze čtenářů v této příloze najde to, co aktuálně potřebuje, a zároveň v ní najde kontakt na někoho, kdo mu pomůže s potížemi týkajícími se ať už bytu, či chaty. Nikdo z nás totiž není dokonalý a nikdo neumí úplně všechno. Vše, co zrovna potřebujete se svým bydlením udělat, určitě najdete právě tady!
Než ale přejdete k samotnému čtení, zkuste si na malý moment uvědomit, zda do svého domova vcházíte vědomě s tím, jaké pro vás představuje bohatství anebo jestli se pro vás domov stal již samozřejmostí. Je jedno, jestli máte byt, dům či hrad... Kolem nás se dennodenně dějí zázraky, které ani nevnímáme, protože jsme na ně již bohužel zvyklí, ale představte si, že pro mnoho lidí na světě by byl tím skutečným zázrakem právě domov. Buďme pokorní a vděční za to, co máme. Neberme vše jako samozřejmost.
Šťastný výběr přeje kolektiv PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku

10 bydleni titulkaSpeciální příloha BYDLENÍ OD A DO Z je součástí tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 11. března

Total Comments

  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments