Příjemnou noc, dnes je pondělí 27.5.2019
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do Prostějova se vrací legendární Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Igorem Chmelou a Michalem Novotným. Populární kvarteto zde vystoupilo již minulý rok a její úspěch byl tak velký, že Prostějov na svém dalším turné po Česku prostě nemohlo vynechat ani tentokrát.


Loni v dubnu zavítala Partička do Prostějova v rámci turné Partička na vzduchu. A stejně tomu bude i letos. Tentokrát však přijede ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný, Marian Čurko a Jakub Kohák. Jejich krédem bude jako obvykle hlavně improvizace.
„Kluci improvizují dopředu, tak neví nikdo - včetně nich - co se odehraje v dalších vteřinách. A je to taky hlavně o vás, protože bez publika by to prostě nebyla Partička,“ uvádí organizátoři na svých internetových stránkách.
Pro velký zájem přidala Partička kromě vystoupení ve 20:00 hodin ještě jedno v 17:30 hodin. Vstupenky nadále zakoupíte v síti Ticketstream nebo na www.partickanavzduchu.cz za 480 korun. Lístků ovšem už moc nezbývá, proto byste si měli s koupí pospíšit, pokud chcete tuto vtipnou bandu vidět naživo!

KDY: PONDĚLÍ 11. BŘEZNA, 17:30 a 20:00 HODIN
KDE: SPOLEČENSKÝ DŮM, KOMENSKÉHO 4, PROSTĚJOV


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Noc kostelů táhla.

Fenomenální akce přitáhla stovky zájemců o prohlídky kostelů po celém Česku, Prostějovsko nevyjímaje. Svatostánky otevřely své útroby při dalším ročníku Noci kostelů a návštěvníci se tak mohli dostat i do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. A potěšitelným faktem bylo i to, že možnosti využili i nevěřící.

Zmlácený sudí.

Prostějovský fotbalový rozhodčí Petr Antoníček byl po finálovém utkání MOL Cupu napaden fanoušky poraženého Baníku Ostrava, kteří mu jako videorozhodčímu vyčítali schválení pokutového kopu ve prospěch pražské Slavie, načež jeden z nich jej udeřil pěstí a povalil na zem. Většímu násilí zabránila až hlídka Městské policie v Olomouci...

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Drahoš
21 drahos
Prostějov uplynulou středu navštívil senátor a v minulosti i kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš. Zavítal na radnici i do muzea, stihl i besedu se studenty. A Večerníku poskytl exkluzivní rozhovor, na který se můžete těšit ještě do prázdnin.

Total Comments

Číslo týdne

1

A hop do přehrady! Nejlepším možným výsledkem skončilo první měření vody v plumlovské nádrži, kde je na začátek sezóny kvalitní voda bez sinic a jiných nepříjemností. Přehrada stejně jako Poděbrady u Olomouce dostala jedničku.

Total Comments

Výrok týdne

„Každej furt kecá o suchu a já jsem mokrej jako myš!“

Jeden z promočených bezdomovců před místním nádražím takto hudroval v lijáku, který během minulé středy zkrápěl nejen město Prostějov

Total Comments