Dobré odpoledne, dnes je neděle 24.3.2019
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do Prostějova se vrací legendární Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Igorem Chmelou a Michalem Novotným. Populární kvarteto zde vystoupilo již minulý rok a její úspěch byl tak velký, že Prostějov na svém dalším turné po Česku prostě nemohlo vynechat ani tentokrát.


Loni v dubnu zavítala Partička do Prostějova v rámci turné Partička na vzduchu. A stejně tomu bude i letos. Tentokrát však přijede ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný, Marian Čurko a Jakub Kohák. Jejich krédem bude jako obvykle hlavně improvizace.
„Kluci improvizují dopředu, tak neví nikdo - včetně nich - co se odehraje v dalších vteřinách. A je to taky hlavně o vás, protože bez publika by to prostě nebyla Partička,“ uvádí organizátoři na svých internetových stránkách.
Pro velký zájem přidala Partička kromě vystoupení ve 20:00 hodin ještě jedno v 17:30 hodin. Vstupenky nadále zakoupíte v síti Ticketstream nebo na www.partickanavzduchu.cz za 480 korun. Lístků ovšem už moc nezbývá, proto byste si měli s koupí pospíšit, pokud chcete tuto vtipnou bandu vidět naživo!

KDY: PONDĚLÍ 11. BŘEZNA, 17:30 a 20:00 HODIN
KDE: SPOLEČENSKÝ DŮM, KOMENSKÉHO 4, PROSTĚJOV


Total Comments

  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments