Dobré odpoledne, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Sportovní ples v Kostelci na Hané patří tradičně ke zlatým hřebům regionální plesové sezóny. Místa v tamní krásné sokolovně byla vyprodaná ještě dřív, než vstupenky přišly do oficiálního prodeje. Však také byly v pátek večer na parketu k vidění nejen místní osobnosti, ale také třeba europoslanec Pavel Svoboda či ředitel prostějovského Gymnázia Jiřího Wolkera Michal Šmucr. U toho prostě Večerník nemohl chybět.

„Vsadili jsme na tradici i změny,“ sdělil Večerníku za spoluorganizátory z TJ Sokol Centrum Haná Petr Kudláček. „Jsme rádi, že jsme se termínově opět sešli se skupinou Romatica, na druhou stranu jsme upustili od vystoupení krasojezdkyň a pozvali jsme si na úvod večera taneční soubor Flamengo,“ upřesnil Kudláček.Jak připomněl náměstek hejtmana a dlouholetý kostelecký starosta Ladislav Hynek, tradice plesů začínala jako obecně sportovní, postupem času se z něj stal téměř výhradně ples házenkářů. Kostelečtí házenkáři hráli své mistrovské utkání v neděli, takže po pátečním tréninku se mohli věnovat společenskému vyžití.
Letošní ples byl přece jen výjimečný a zmínil to ve své zdravici i europoslanec Svoboda. „V Evropském parlamentu jsme cvičeni na projevy v délce jedné minuty, takže vás nebudu dlouho zdržovat. Chci především popřát všem ženám k jejich dnešnímu svátku,“ připomněl Mezinárodní den žen připadající na 8. března.
Skoro pět desítek atraktivních cen si ovšem mohli po jedné hodině po půlnoci odnést všichni účastníci, kteří si zakoupili lístek do bohaté tomboly. Do brzké ranní třetí hodiny bylo o zábavu na kosteleckém plese postaráno.

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments