Dobré odpoledne, dnes je pondělí 25.3.2019
svátek slaví Marián,
zítra Emanuel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Sportovní ples v Kostelci na Hané patří tradičně ke zlatým hřebům regionální plesové sezóny. Místa v tamní krásné sokolovně byla vyprodaná ještě dřív, než vstupenky přišly do oficiálního prodeje. Však také byly v pátek večer na parketu k vidění nejen místní osobnosti, ale také třeba europoslanec Pavel Svoboda či ředitel prostějovského Gymnázia Jiřího Wolkera Michal Šmucr. U toho prostě Večerník nemohl chybět.

„Vsadili jsme na tradici i změny,“ sdělil Večerníku za spoluorganizátory z TJ Sokol Centrum Haná Petr Kudláček. „Jsme rádi, že jsme se termínově opět sešli se skupinou Romatica, na druhou stranu jsme upustili od vystoupení krasojezdkyň a pozvali jsme si na úvod večera taneční soubor Flamengo,“ upřesnil Kudláček.Jak připomněl náměstek hejtmana a dlouholetý kostelecký starosta Ladislav Hynek, tradice plesů začínala jako obecně sportovní, postupem času se z něj stal téměř výhradně ples házenkářů. Kostelečtí házenkáři hráli své mistrovské utkání v neděli, takže po pátečním tréninku se mohli věnovat společenskému vyžití.
Letošní ples byl přece jen výjimečný a zmínil to ve své zdravici i europoslanec Svoboda. „V Evropském parlamentu jsme cvičeni na projevy v délce jedné minuty, takže vás nebudu dlouho zdržovat. Chci především popřát všem ženám k jejich dnešnímu svátku,“ připomněl Mezinárodní den žen připadající na 8. března.
Skoro pět desítek atraktivních cen si ovšem mohli po jedné hodině po půlnoci odnést všichni účastníci, kteří si zakoupili lístek do bohaté tomboly. Do brzké ranní třetí hodiny bylo o zábavu na kosteleckém plese postaráno.

Total Comments

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Total Comments

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Total Comments

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Total Comments

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko

Total Comments