Dobré dopoledne, dnes je neděle 26.5.2019
svátek slaví Filip,
zítra Valdemar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Sportovní ples v Kostelci na Hané patří tradičně ke zlatým hřebům regionální plesové sezóny. Místa v tamní krásné sokolovně byla vyprodaná ještě dřív, než vstupenky přišly do oficiálního prodeje. Však také byly v pátek večer na parketu k vidění nejen místní osobnosti, ale také třeba europoslanec Pavel Svoboda či ředitel prostějovského Gymnázia Jiřího Wolkera Michal Šmucr. U toho prostě Večerník nemohl chybět.

„Vsadili jsme na tradici i změny,“ sdělil Večerníku za spoluorganizátory z TJ Sokol Centrum Haná Petr Kudláček. „Jsme rádi, že jsme se termínově opět sešli se skupinou Romatica, na druhou stranu jsme upustili od vystoupení krasojezdkyň a pozvali jsme si na úvod večera taneční soubor Flamengo,“ upřesnil Kudláček.Jak připomněl náměstek hejtmana a dlouholetý kostelecký starosta Ladislav Hynek, tradice plesů začínala jako obecně sportovní, postupem času se z něj stal téměř výhradně ples házenkářů. Kostelečtí házenkáři hráli své mistrovské utkání v neděli, takže po pátečním tréninku se mohli věnovat společenskému vyžití.
Letošní ples byl přece jen výjimečný a zmínil to ve své zdravici i europoslanec Svoboda. „V Evropském parlamentu jsme cvičeni na projevy v délce jedné minuty, takže vás nebudu dlouho zdržovat. Chci především popřát všem ženám k jejich dnešnímu svátku,“ připomněl Mezinárodní den žen připadající na 8. března.
Skoro pět desítek atraktivních cen si ovšem mohli po jedné hodině po půlnoci odnést všichni účastníci, kteří si zakoupili lístek do bohaté tomboly. Do brzké ranní třetí hodiny bylo o zábavu na kosteleckém plese postaráno.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments