Dobré odpoledne, dnes je neděle 24.3.2019
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Fotosoutěž „Jak šel čas“ PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku o profesionální focení a předplatné nejčtenějšího periodika v prostějovském regionu byla ukončena. První fotosoutěž letošního roku přinesla zajímavý náhled do životů našich čtenářů a jejich nejbližších.

Během tohoto týdne v naší redakci proběhne vybrání nejlepších fotografií a tři autoři obdrží hodnotné ceny. Vítěz si odnese dárkový poukaz na fotografické služby Tomáše Coufala v hodnotě 2 000 Kč a roční předplatné našeho periodika. Na druhého vítěze čeká dárkový poukaz na fotografické služby Gity Čopákové v hodnotě 1 000 Kč, dárkový balíček a půlroční předplatné PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Poslední bronzový šťastlivec získá dárkový poukaz na fotografické služby Chosé Photography v hodnotě 1 000 Kč a také půlroční předplatné Večerníku. Všichni výherci navíc obdrží autorský honorář v hodnotě 500 Kč a jejich fotografie budou součástí kalendáře PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku pro rok 2020.
Výherci budou kontaktováni telefonicky a pozváni do redakce PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, aby si převzali ceny. V příštím vydání budou otištěny výherní fotografie a zveřejněni jejich autoři.
Redakce PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku tímto děkuje všem účastníkům a již teď pro své čtenáře plánuje a připravuje další soutěž!

Total Comments

  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments