Dobré odpoledne, dnes je středa 22.5.2019
svátek slaví Emil,
zítra Vladimír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Fotosoutěž „Jak šel čas“ PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku o profesionální focení a předplatné nejčtenějšího periodika v prostějovském regionu byla ukončena. První fotosoutěž letošního roku přinesla zajímavý náhled do životů našich čtenářů a jejich nejbližších.

Během tohoto týdne v naší redakci proběhne vybrání nejlepších fotografií a tři autoři obdrží hodnotné ceny. Vítěz si odnese dárkový poukaz na fotografické služby Tomáše Coufala v hodnotě 2 000 Kč a roční předplatné našeho periodika. Na druhého vítěze čeká dárkový poukaz na fotografické služby Gity Čopákové v hodnotě 1 000 Kč, dárkový balíček a půlroční předplatné PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Poslední bronzový šťastlivec získá dárkový poukaz na fotografické služby Chosé Photography v hodnotě 1 000 Kč a také půlroční předplatné Večerníku. Všichni výherci navíc obdrží autorský honorář v hodnotě 500 Kč a jejich fotografie budou součástí kalendáře PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku pro rok 2020.
Výherci budou kontaktováni telefonicky a pozváni do redakce PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, aby si převzali ceny. V příštím vydání budou otištěny výherní fotografie a zveřejněni jejich autoři.
Redakce PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku tímto děkuje všem účastníkům a již teď pro své čtenáře plánuje a připravuje další soutěž!

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Muzejní noc
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Semo Smržice
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments