Dobré odpoledne, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Fotosoutěž „Jak šel čas“ PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku o profesionální focení a předplatné nejčtenějšího periodika v prostějovském regionu byla ukončena. První fotosoutěž letošního roku přinesla zajímavý náhled do životů našich čtenářů a jejich nejbližších.

Během tohoto týdne v naší redakci proběhne vybrání nejlepších fotografií a tři autoři obdrží hodnotné ceny. Vítěz si odnese dárkový poukaz na fotografické služby Tomáše Coufala v hodnotě 2 000 Kč a roční předplatné našeho periodika. Na druhého vítěze čeká dárkový poukaz na fotografické služby Gity Čopákové v hodnotě 1 000 Kč, dárkový balíček a půlroční předplatné PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Poslední bronzový šťastlivec získá dárkový poukaz na fotografické služby Chosé Photography v hodnotě 1 000 Kč a také půlroční předplatné Večerníku. Všichni výherci navíc obdrží autorský honorář v hodnotě 500 Kč a jejich fotografie budou součástí kalendáře PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku pro rok 2020.
Výherci budou kontaktováni telefonicky a pozváni do redakce PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, aby si převzali ceny. V příštím vydání budou otištěny výherní fotografie a zveřejněni jejich autoři.
Redakce PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku tímto děkuje všem účastníkům a již teď pro své čtenáře plánuje a připravuje další soutěž!

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments