Dobré ráno, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Také v tomto roce pokračujeme v ojedinělém projektu, který má změnit nejen vaši image, ale také duši. Neboť jak známo, když lépe vypadáme, lépe se cítíme. Další díl PROMĚNA IMAGE nesl přízvisko jarní, neboť právě s vítáním tohoto ročního období je spojen. A lze již směle oznámit, že tým PROSTĚJOVSKÉHO Večerník vše zvládl na jedničku.

Pokud o tomto projektu ještě někdo neslyšel, tak vězte, že jedinečným seriálem procházejí ženy, ale také muži či dokonce celé páry. Máme profesionální tým a snažíme se především o dodání sebevědomí. Splnit vaše přání a dělat vám radost, to je hlavní poslání!
Je třeba při této příležitosti zopakovat, že všechny dosavadní díly dopadly skvěle, přičemž každý byl něčím výjimečný a nezapomenutelný. Jsme tak nesmírně rádi, že se naše proměna stále těší velké popularitě a je jí doslova plná celá republika včetně našich sousedů. Již jsme tady měli vítěze z Prahy, Ostravy, Olomouce, Vyškova, Bouzova a dokonce i ze slovenského okresu Nitra. Zatímco úvodní dvě klání opanovaly dívky z Olomouce, po delší době tu máme výherkyni přímo z Prostějova. Pojďme si ji tedy představit...
Osmapadesátiletá Libuše Havlíčková si podobnou proměnu přála již několik let. Do projektu Večerníku se hlásila opakovaně, štěstí se na ni usmálo až nyní v rámci měsíce března. „Jsem hrozně ráda, že jste mě konečně vybrali. Přála bych si být mladší, krásnější a líbit se manželovi, to je důvod proč se hlásím,“ zněla přihláška této sympatické dámy. „Když si proměny ve Večerníku prohlížím, tak si vždy říkám, jak to těm vítězkám neuvěřitelně sluší, tak doufám, že i já budu vypadat dobře,“ sdělila pak na úvod našeho telefonátu, kterým jsme jí oznámili tu šťastnou novinu.
Libuše Havlíčková je velice vitální a pozitivní dáma. Má tři dospělé děti, a to dvě dcery a syna. Ve svém volném čase chodí s kamarádkami posedět na kávu, na procházky s manželem a se psem a ráda jezdí na výlety. „Nosím nejraději rifle s tričkem nebo halenkou a v šatech chodím jen zřídka. Co se kosmetické péče týče, tak se o sebe snažím pečovat. Používám denní i noční krém, pleťovou vodu a přes den nechybí ani make-up,“ prozradil na sebe březnová vítězka.
„Paní Havlíčková má hezkou postavu a tak jí ukážeme, jak moc jí budou slušet šaty, také ji vezmeme na kosmetiku, na které nikdy nebyla, necháme ji nalíčit, vybereme slušivé brýle a na závěr vytvoříme nový účes. Vše za doprovodu kamery a fotoaparátu, ať se máte i vy čtenáři na co těšit,“ prozradila Aneta Křížová, patronka projektu a redaktorka Servisu pro ženy. „Už nyní můžu prozradit, že Libuše Havlíčková se úplně rozzářila a celá proměna probíhala za velice příjemné a uvolněné atmosféry...,“ navnadila čtenářky i čtenáře.
Jak to všechno dopadlo? To se dozvíte již příští pondělí, kdy se můžete těšit na reportáž a video z JARNÍ PROMĚNY IMAGE. A nezapomeňte také sledovat internetový portál www.vecernikpv.cz a rubriku Servis pro ženy, kde najdete videa i fotografie z našich z předchozích proměn. Stojí to za to!www.vecernikpv.cz a rubriku Servis pro ženy, kde najdete videa i fotografie z našich z předchozích proměn. Stojí to za to!

Březnový díl seriálu PROMĚNA IMAGE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyjde v pondělí 25. března

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments