Dobré ráno, dnes je středa 24.7.2019
svátek slaví Kristýna,
zítra Jakub
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Také v tomto roce pokračujeme v ojedinělém projektu, který má změnit nejen vaši image, ale také duši. Neboť jak známo, když lépe vypadáme, lépe se cítíme. Další díl PROMĚNA IMAGE nesl přízvisko jarní, neboť právě s vítáním tohoto ročního období je spojen. A lze již směle oznámit, že tým PROSTĚJOVSKÉHO Večerník vše zvládl na jedničku.

Pokud o tomto projektu ještě někdo neslyšel, tak vězte, že jedinečným seriálem procházejí ženy, ale také muži či dokonce celé páry. Máme profesionální tým a snažíme se především o dodání sebevědomí. Splnit vaše přání a dělat vám radost, to je hlavní poslání!
Je třeba při této příležitosti zopakovat, že všechny dosavadní díly dopadly skvěle, přičemž každý byl něčím výjimečný a nezapomenutelný. Jsme tak nesmírně rádi, že se naše proměna stále těší velké popularitě a je jí doslova plná celá republika včetně našich sousedů. Již jsme tady měli vítěze z Prahy, Ostravy, Olomouce, Vyškova, Bouzova a dokonce i ze slovenského okresu Nitra. Zatímco úvodní dvě klání opanovaly dívky z Olomouce, po delší době tu máme výherkyni přímo z Prostějova. Pojďme si ji tedy představit...
Osmapadesátiletá Libuše Havlíčková si podobnou proměnu přála již několik let. Do projektu Večerníku se hlásila opakovaně, štěstí se na ni usmálo až nyní v rámci měsíce března. „Jsem hrozně ráda, že jste mě konečně vybrali. Přála bych si být mladší, krásnější a líbit se manželovi, to je důvod proč se hlásím,“ zněla přihláška této sympatické dámy. „Když si proměny ve Večerníku prohlížím, tak si vždy říkám, jak to těm vítězkám neuvěřitelně sluší, tak doufám, že i já budu vypadat dobře,“ sdělila pak na úvod našeho telefonátu, kterým jsme jí oznámili tu šťastnou novinu.
Libuše Havlíčková je velice vitální a pozitivní dáma. Má tři dospělé děti, a to dvě dcery a syna. Ve svém volném čase chodí s kamarádkami posedět na kávu, na procházky s manželem a se psem a ráda jezdí na výlety. „Nosím nejraději rifle s tričkem nebo halenkou a v šatech chodím jen zřídka. Co se kosmetické péče týče, tak se o sebe snažím pečovat. Používám denní i noční krém, pleťovou vodu a přes den nechybí ani make-up,“ prozradil na sebe březnová vítězka.
„Paní Havlíčková má hezkou postavu a tak jí ukážeme, jak moc jí budou slušet šaty, také ji vezmeme na kosmetiku, na které nikdy nebyla, necháme ji nalíčit, vybereme slušivé brýle a na závěr vytvoříme nový účes. Vše za doprovodu kamery a fotoaparátu, ať se máte i vy čtenáři na co těšit,“ prozradila Aneta Křížová, patronka projektu a redaktorka Servisu pro ženy. „Už nyní můžu prozradit, že Libuše Havlíčková se úplně rozzářila a celá proměna probíhala za velice příjemné a uvolněné atmosféry...,“ navnadila čtenářky i čtenáře.
Jak to všechno dopadlo? To se dozvíte již příští pondělí, kdy se můžete těšit na reportáž a video z JARNÍ PROMĚNY IMAGE. A nezapomeňte také sledovat internetový portál www.vecernikpv.cz a rubriku Servis pro ženy, kde najdete videa i fotografie z našich z předchozích proměn. Stojí to za to!www.vecernikpv.cz a rubriku Servis pro ženy, kde najdete videa i fotografie z našich z předchozích proměn. Stojí to za to!

Březnový díl seriálu PROMĚNA IMAGE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyjde v pondělí 25. března

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments