Dobré odpoledne, dnes je pondělí 27.5.2019
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Letos vycházejí Velikonoce až na konec dubna, čemuž je přizpůsobený i tradiční program prostějovského magistrátu. Ten se bude odehrávat ve dnech od nadcházející soboty 13. dubna do příští středy 17. dubna na náměstí T. G. Masaryka. Těšit se můžete na nejrozmanitější žánry hudby od dechovky po moderní rock a bohaté interaktivní programy pro děti.


Prostějovské Velikonoce započnou na náměstí v sobotu 13. dubna v 10:30 hodin minishow s Míšou Sloukovou v rámci interaktivního programu pro děti. „Minishow s Míšou je hudebně zábavný program pro děti sestavený nejen ze známých dětských písniček, ale i z písniček vlastní tvorby Míši. U hudby se děti rozhýbou a mohou si zazpívat společně s Míšou na pódiu. Své schopnosti a šikovnost si děti mohou změřit v soutěžích, kterými je celý program prolínán,“ prozradila Milada Sokolová, náměstkyně prostějovského primátora.
Velikonoce v Prostějově budou pokračovat ve 13:30 hodin, kdy na rynku zahraje dechová hudba Ištvánci ze Slovácka. Sobotu nakonec zakončí v 15:30 hodin koncert pop-rockové kapely Memphis.
Neděli 14. dubna odstartuje Pavel Novák s koncertem pro děti nazvaným Cesta kolem světa. „Vypravíme se za slony do Afriky a Indie, podíváme se do Japonska na myší rodinku, navštívíme australské klokany, seznámíme se blíže s hrochy. Bude to nezapomenutelný výlet! A k tomu spojení s naší novou mini ZOO,“ vzkazuje Novák. Ve 13:30 hodin poté vystoupí další dechová kapela Krumsíňanka. Jako poslední toho dne odehrají koncert Lucie Černíková a Michal Bragagnolo, kteří představí nejkrásnější melodie z nejznámějších muzikálů.
Pondělí 15. dubna bude patřit Gabriele Goldové. O půldruhou hodinu později se objeví na náměstí, kde zazpívá své popové a country popové písně. Tato úspěšná umělkyně koncertuje také v Polsku a vystupuje v polských televizních pořadech. Prozatím vydala osm českých a pět polských hudebních alb.
V úterý 16. dubna od 16:00 hodin na pódium se svým vystoupením přijdou děti z prostějovských mateřských a základních škol. Vše završí na hlavním náměstí ve středu 17. dubna v 17:00 hodin revivalová kapela Katapult revival Morava z Prostějova.
Program prostějovských Velikonoc je tedy velmi bohatý a určitě stojí za to nějakou z akcí navštívit 14 letak velikonoce

Total Comments

 • KSČM
 • Box
 • Interforst
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste o víkendu volit do Evropského parlamentu? A koho?

P3_hanaci
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Noc kostelů táhla.

Fenomenální akce přitáhla stovky zájemců o prohlídky kostelů po celém Česku, Prostějovsko nevyjímaje. Svatostánky otevřely své útroby při dalším ročníku Noci kostelů a návštěvníci se tak mohli dostat i do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. A potěšitelným faktem bylo i to, že možnosti využili i nevěřící.

Zmlácený sudí.

Prostějovský fotbalový rozhodčí Petr Antoníček byl po finálovém utkání MOL Cupu napaden fanoušky poraženého Baníku Ostrava, kteří mu jako videorozhodčímu vyčítali schválení pokutového kopu ve prospěch pražské Slavie, načež jeden z nich jej udeřil pěstí a povalil na zem. Většímu násilí zabránila až hlídka Městské policie v Olomouci...

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Drahoš
21 drahos
Prostějov uplynulou středu navštívil senátor a v minulosti i kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš. Zavítal na radnici i do muzea, stihl i besedu se studenty. A Večerníku poskytl exkluzivní rozhovor, na který se můžete těšit ještě do prázdnin.

Total Comments

Číslo týdne

1

A hop do přehrady! Nejlepším možným výsledkem skončilo první měření vody v plumlovské nádrži, kde je na začátek sezóny kvalitní voda bez sinic a jiných nepříjemností. Přehrada stejně jako Poděbrady u Olomouce dostala jedničku.

Total Comments

Výrok týdne

„Každej furt kecá o suchu a já jsem mokrej jako myš!“

Jeden z promočených bezdomovců před místním nádražím takto hudroval v lijáku, který během minulé středy zkrápěl nejen město Prostějov

Total Comments