Příjemnou noc, dnes je pondělí 11.11.2019
svátek slaví Martin,
zítra Benedikt
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Letos vycházejí Velikonoce až na konec dubna, čemuž je přizpůsobený i tradiční program prostějovského magistrátu. Ten se bude odehrávat ve dnech od nadcházející soboty 13. dubna do příští středy 17. dubna na náměstí T. G. Masaryka. Těšit se můžete na nejrozmanitější žánry hudby od dechovky po moderní rock a bohaté interaktivní programy pro děti.


Prostějovské Velikonoce započnou na náměstí v sobotu 13. dubna v 10:30 hodin minishow s Míšou Sloukovou v rámci interaktivního programu pro děti. „Minishow s Míšou je hudebně zábavný program pro děti sestavený nejen ze známých dětských písniček, ale i z písniček vlastní tvorby Míši. U hudby se děti rozhýbou a mohou si zazpívat společně s Míšou na pódiu. Své schopnosti a šikovnost si děti mohou změřit v soutěžích, kterými je celý program prolínán,“ prozradila Milada Sokolová, náměstkyně prostějovského primátora.
Velikonoce v Prostějově budou pokračovat ve 13:30 hodin, kdy na rynku zahraje dechová hudba Ištvánci ze Slovácka. Sobotu nakonec zakončí v 15:30 hodin koncert pop-rockové kapely Memphis.
Neděli 14. dubna odstartuje Pavel Novák s koncertem pro děti nazvaným Cesta kolem světa. „Vypravíme se za slony do Afriky a Indie, podíváme se do Japonska na myší rodinku, navštívíme australské klokany, seznámíme se blíže s hrochy. Bude to nezapomenutelný výlet! A k tomu spojení s naší novou mini ZOO,“ vzkazuje Novák. Ve 13:30 hodin poté vystoupí další dechová kapela Krumsíňanka. Jako poslední toho dne odehrají koncert Lucie Černíková a Michal Bragagnolo, kteří představí nejkrásnější melodie z nejznámějších muzikálů.
Pondělí 15. dubna bude patřit Gabriele Goldové. O půldruhou hodinu později se objeví na náměstí, kde zazpívá své popové a country popové písně. Tato úspěšná umělkyně koncertuje také v Polsku a vystupuje v polských televizních pořadech. Prozatím vydala osm českých a pět polských hudebních alb.
V úterý 16. dubna od 16:00 hodin na pódium se svým vystoupením přijdou děti z prostějovských mateřských a základních škol. Vše završí na hlavním náměstí ve středu 17. dubna v 17:00 hodin revivalová kapela Katapult revival Morava z Prostějova.
Program prostějovských Velikonoc je tedy velmi bohatý a určitě stojí za to nějakou z akcí navštívit 14 letak velikonoce

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Famózní Přeučil s Hruškovou.

Minulou středu uspořádal Večerník besedu pro seniory v Domově seniorů v Nerudově ulici. Popovídat si s nimi přišli pražští herci Jan Přeučil se svojí životní partnerkou Evou Hruškovou. Oba famózní umělci zodpovídali nejen množství dotazů, ale přidali i mnohé perličky z natáčení.


Nechala se okrádat expřítelem.

Se svým příběhem se Večerníku svěřila žena z Prostějova, která se vloni po patnáctiletém soužití rozešla se svým partnerem. Po jeho vystěhování se ale bezmála rok ztrácely z bytu peníze. Majitelka totiž nevyměnila zámek ve dveřích, čehož expartner využil a chodil si do bytu, jak chtěl...

Total Comments

Osobnost týdne

BOLESLAV POLÍVKA

44 polivkaZnámý herec a komik si ve čtvrtek „střihl“ na prknech Městského divadla v Prostějově roli Harpagona ve slavné komedii Lakomec. Představení v rámci divadelního festivalu Aplaus bylo dávno dopředu vyprodané.

Total Comments

Číslo týdne

 14

Aktuálně se v Prostějově nachází čtrnáct adresních míst, na kterých lze oficiálně provozovat hazardní hry. Přestože počet heren v Prostějově i nadále rok od roku klesá, radní přispěchali s novou vyhláškou. Ta by měla ještě více omezit hazard v našem městě.

Total Comments

Výrok týdne

„CO DNES ŘIDIČ UMÍ? SEDNE DO KABINY, ZATOČÍ KLÍČKEM A JEDE...“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments