Příjemnou noc, dnes je pondělí 26.8.2019
svátek slaví Luděk,
zítra Otakar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Letos vycházejí Velikonoce až na konec dubna, čemuž je přizpůsobený i tradiční program prostějovského magistrátu. Ten se bude odehrávat ve dnech od nadcházející soboty 13. dubna do příští středy 17. dubna na náměstí T. G. Masaryka. Těšit se můžete na nejrozmanitější žánry hudby od dechovky po moderní rock a bohaté interaktivní programy pro děti.


Prostějovské Velikonoce započnou na náměstí v sobotu 13. dubna v 10:30 hodin minishow s Míšou Sloukovou v rámci interaktivního programu pro děti. „Minishow s Míšou je hudebně zábavný program pro děti sestavený nejen ze známých dětských písniček, ale i z písniček vlastní tvorby Míši. U hudby se děti rozhýbou a mohou si zazpívat společně s Míšou na pódiu. Své schopnosti a šikovnost si děti mohou změřit v soutěžích, kterými je celý program prolínán,“ prozradila Milada Sokolová, náměstkyně prostějovského primátora.
Velikonoce v Prostějově budou pokračovat ve 13:30 hodin, kdy na rynku zahraje dechová hudba Ištvánci ze Slovácka. Sobotu nakonec zakončí v 15:30 hodin koncert pop-rockové kapely Memphis.
Neděli 14. dubna odstartuje Pavel Novák s koncertem pro děti nazvaným Cesta kolem světa. „Vypravíme se za slony do Afriky a Indie, podíváme se do Japonska na myší rodinku, navštívíme australské klokany, seznámíme se blíže s hrochy. Bude to nezapomenutelný výlet! A k tomu spojení s naší novou mini ZOO,“ vzkazuje Novák. Ve 13:30 hodin poté vystoupí další dechová kapela Krumsíňanka. Jako poslední toho dne odehrají koncert Lucie Černíková a Michal Bragagnolo, kteří představí nejkrásnější melodie z nejznámějších muzikálů.
Pondělí 15. dubna bude patřit Gabriele Goldové. O půldruhou hodinu později se objeví na náměstí, kde zazpívá své popové a country popové písně. Tato úspěšná umělkyně koncertuje také v Polsku a vystupuje v polských televizních pořadech. Prozatím vydala osm českých a pět polských hudebních alb.
V úterý 16. dubna od 16:00 hodin na pódium se svým vystoupením přijdou děti z prostějovských mateřských a základních škol. Vše završí na hlavním náměstí ve středu 17. dubna v 17:00 hodin revivalová kapela Katapult revival Morava z Prostějova.
Program prostějovských Velikonoc je tedy velmi bohatý a určitě stojí za to nějakou z akcí navštívit 14 letak velikonoce

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Koho si vybavíte, když se řekne prostějovský fotbal?

První volba: pondělí 26. srpen 2019 0:33

Poslední volba: pondělí 26. srpen 2019 0:33

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments