Dobrý podvečer, dnes je úterý 18.6.2019
svátek slaví Milan,
zítra Leoš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V úterý 30. dubna v 16:00 hodin odstartuje program 19. ročníku Sletu čarodějnic v Plumlově. V kempu Žralok jej bude pořádat Spolek Plumlovských nadšenců. A díky Večerníku máte šanci být u toho ZADARMO!


Krátce po 16:00 hodině uvidíte Čarodějnickou klaunskou show a nedlouho poté bude zahájen Zelínin čarodějnický víceboj, v rámci něhož si budou děti moci zasoutěžit v několika disciplínách. V 17:00 vystoupí kapela Premier známá mimo jiné svým hitem Hrobař. Od 18.30 hodin bude vyhlášena Miss malá čarodějnice. Od 20:00 vystoupí známá kapela Horkýže slíže, po jejím koncertu bude následovat ohňová show a pálení čarodějnic. Celou akci zakončí vystoupení skupin KabátTribute a DneskaNe. Připraven bude rozsáhlý doprovodný program a stánkový prodej.
Vstupné vyjde dospělé na 150 Kč v předprodeji a 200 Kč na místě. Děti do 14 let mají vstup zdarma. To můžete mít i vy, třebaže jste čtrnácté narozeniny oslavili před notnou dávkou let.
Soutěž PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku probíhá ve dvou dějstvích. Jestliže odpovíte správně na níže položenou otázku, může se hned pět vás těšit ze 2 kusů VOLNÝCH VSTUPENEK.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA PRO 1. KOLO ZNÍ:
JAK SE JMENUJE JEDNA Z NEJZNÁMĚJŠÍCH PÍSNÍ KAPELY HORKÝŽE SLÍŽE?

A) MALÁ ŽUŽU
B) VELKÁ FRUFRU
C) STŘEDNÍ HUHU

Svou odpověď pošlete na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „CARODEJNICE“. Můžete nám ale ovšem také volat na známé telefonní číslo 582 333 433, zaslat SMS zprávu na mobil 608 960 042, případně se dostavit osobně do sídla redakce v ulici Vápenice 19.

Na odpovědi čekáme v redakci do ČTVRTKA 18. DUBNA, 12.00 hodin. PRVNÍ PĚTICI VÝHERCŮ zveřejníme v příštím čísle Večerníku, kde také najdete soutěžní OTÁZKU PRO 2. KOLO.

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments