Dobré ráno, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V úterý 30. dubna v 16:00 hodin odstartuje program 19. ročníku Sletu čarodějnic v Plumlově. V kempu Žralok jej bude pořádat Spolek Plumlovských nadšenců. A díky Večerníku máte šanci být u toho ZADARMO!


Krátce po 16:00 hodině uvidíte Čarodějnickou klaunskou show a nedlouho poté bude zahájen Zelínin čarodějnický víceboj, v rámci něhož si budou děti moci zasoutěžit v několika disciplínách. V 17:00 vystoupí kapela Premier známá mimo jiné svým hitem Hrobař. Od 18.30 hodin bude vyhlášena Miss malá čarodějnice. Od 20:00 vystoupí známá kapela Horkýže slíže, po jejím koncertu bude následovat ohňová show a pálení čarodějnic. Celou akci zakončí vystoupení skupin KabátTribute a DneskaNe. Připraven bude rozsáhlý doprovodný program a stánkový prodej.
Vstupné vyjde dospělé na 150 Kč v předprodeji a 200 Kč na místě. Děti do 14 let mají vstup zdarma. To můžete mít i vy, třebaže jste čtrnácté narozeniny oslavili před notnou dávkou let.
Soutěž PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku probíhá ve dvou dějstvích. Jestliže odpovíte správně na níže položenou otázku, může se hned pět vás těšit ze 2 kusů VOLNÝCH VSTUPENEK.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA PRO 1. KOLO ZNÍ:
JAK SE JMENUJE JEDNA Z NEJZNÁMĚJŠÍCH PÍSNÍ KAPELY HORKÝŽE SLÍŽE?

A) MALÁ ŽUŽU
B) VELKÁ FRUFRU
C) STŘEDNÍ HUHU

Svou odpověď pošlete na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „CARODEJNICE“. Můžete nám ale ovšem také volat na známé telefonní číslo 582 333 433, zaslat SMS zprávu na mobil 608 960 042, případně se dostavit osobně do sídla redakce v ulici Vápenice 19.

Na odpovědi čekáme v redakci do ČTVRTKA 18. DUBNA, 12.00 hodin. PRVNÍ PĚTICI VÝHERCŮ zveřejníme v příštím čísle Večerníku, kde také najdete soutěžní OTÁZKU PRO 2. KOLO.

Total Comments

  • FED Cup
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Prostějovské Velikonoce
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte projekt sdílených kol v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

V Metru vše v pořádku.

Kontrola provozu a hlavně hospodaření prostějovského kina Metro 70 dopadla na výbornou. Komise až na nějaké malé „prkotiny“, které nestály ani za řeč, neshledala žádné pochybení. Ředitelka Barbora Prágerová si tak mohla oddechnout a vedení magistrátu je rovněž spokojeno.

Chování hvězdy.

Týmu BK Olomoucko závěr nadstavbové části Kooperativy NBL nevyšel. Nejenže prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, ale těsně před play off neunesl porážku v Opavě americký pivot Javonte Douglas, který při konflitku s jedním z hráčů domácích udeřil asistenta trenéra a po utkání nepodal soupeřům ruku...

Total Comments

Osobnost týdne

Leoš NOHA
15 noha
Zdravotník a sukničkář Adolf „Áďa“ Větvička z oblíbeného seriálu Okresní přebor se objevil v Prostějově! Známý herec vystoupil v rámci divadelní hry Macbeth - Too Much Blood. A byla to z jeho strany další jízda...

Total Comments

Číslo týdne

1711
Nezaměstnanost v celém Olomouckém kraji opět výrazně poklesla, tentokrát v součtu o osm procent! V Prostějově je aktuálně bez práce jen 1 711 osob, na druhé straně zdejší pobočka Úřadu práce ČR registruje pouze něco přes pět set volných míst. A pak si firmy nemají stěžovat, že není kde brát lidi...

Total Comments

Výrok týdne

„VYHROŽOVAL MI, ŽE KDYŽ S NÍM NEBUDU, TAK MĚ ZABIJE.“

Být chtěnou ženou, není pokaždé jednoduché. Takto si posteskla před Okresním soudem v Prostějově Renata G., bývalá družka Martina Biháriho, který nezvládl rozchod...

Total Comments