Dobré odpoledne, dnes je neděle 26.5.2019
svátek slaví Filip,
zítra Valdemar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Aneta Sokelová z Kelčic se uplynulý pátek 5. dubna představila v semifinálovém galavečeru Miss OK, který se konal na zámku ve Velké Bystřici. Přestože nepostoupila, účast v soutěži brala jako výbornou zkušenost.Studentka Střední školy automobilní v Prostějově se na akci moderované Evou Decastelo představila se soutěžním číslem 7. Součástí večera byla promenáda v luxusních plavkách, předvádění kostýmů vytvořených na prostějovské škole designu a módy a také volná disciplína. „Vybrala jsem si malování na obličej. Jako figurantka se mnou spolupracovala moje spolužačka,“ prozradila Večerníku Aneta Sokelová. Skutečně originální disciplínou bylo, když soutěžící měly během dvaceti minut vytvořit ze dvou kusů látky vlastní oděv a pak jej na molu předvést. „Dopadlo to zajímavě. Ale nahatá nešla žádná z nás,“ reagovala studentka 3. ročníku budoucí kadeřnice na náš dotaz po výsledku této rychlovýroby oděvů.
Do finálového kola, které proběhne 1. června na zámku v Mikulově, nakonec postoupily tři vybrané soutěžící: vítězná Jitka Hozcová, druhá Nikol Vencová a ze třetího místa Simona Kamešová. „Sice jsem nepostoupila, ale určitě si nemohu na nic stěžovat. Byla to skvělá zkušenost a klidně bych do toho šla znovu. Teď se ale budu soustředit hlavně na to, abych dodělala školu,“ uzavřela Aneta Sokelová.


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments