Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE + VIDEO: Vězte, že jsou tomu již více jak čtyři roky, co PROSTĚJOVSKÝ Večerník jako jediné místní periodikum zorganizoval první změnu vizáže šťastné vítězky seriálu PROMĚNA IMAGE. Od té doby jsme udělali radost dvaačtyřiceti ženám i čtyřem mužům, přičemž dva díly patřily kompletnímu páru. A hodláme v tom nadále pokračovat!

V našem jedinečném klání, jehož první díl spatřil světlo světa v dubnu roku 2015, máme k dispozici profesionální tým vlasových stylistů, módních poradců, vizážistek, odborníků na brýle a v neposlední řadě do něj patří také kameraman i fotograf, který vše pěkně zmonitoruje. Snažíme se přitom nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. Hlavním posláním je splnit všechna přání a dělat vám radost.
Je třeba při této příležitosti znovu zopakovat, že všechny dosavadní proměny dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná. Jsme tak nesmírně rádi, že se tento projekt i nadále těší velké popularitě a dokonce se o něm už dlouho ví nejen v okolí Prostějova. Již několikrát zaujal v sousedním krajském městě Olomouci, nedalekém Vyškově, ale i v Praze, Ostravě, Bouzově a v listopadu loňského roku k nám neváhala přijet zájemkyně až ze slovenského okresu Nitra. Máme tudíž nesmírnou radost, že se PROMĚNA IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku dostává i za hranice regionu.
Nyní tu ale máme podruhé v řadě vítězku z Prostějova a shodou náhod dokonce přímo ze stejné rodiny! Pojďme si tedy přiblížit, jak vypadal náš aprílový - v celkovém součtu již čtyřiačtyřicátý - díl a říct, že změnit se, můžete také během májového klání. Stačí se jen přihlásit!

Momentálně sice panuje venku příjemné jarní počasí a sluníčko se doslova předvádí, ale při aprílové proměně druhou dubnovou sobotu zrovna teplo nebylo. Naopak zatažená obloha a bujarý vítr komplikoval především závěrečnou fázi celé proměny. To však nikoho neodradilo, a tak s chutí jsme se pustili do další změny image, která se tentokrát týkala pětadvacetileté Pavlíny Havlíčkové. Ta se přihlásila po vzoru své maminky, jenž se stala vítězkou březnového pokračování. „Mamince to strašně slušelo, váš tým odvedl úžasnou práci a moc bych si přála, aby mě také někdo proměnil a já vypadala jinak. Aby mi vůbec někdo poradil, co mi sluší. Podstoupit takový den je, myslím, sen mnohých z nás, tak třeba mi to vyjde,“ zněla slova z přihlášky. A vyšlo, stačilo opravdu nelenit, přihlásit se a projít sítem dalších zájemkyň. „Jsem velice ráda, že jste mě vybrali, už se moc těším. Neskrývám zvědavost, co se mnou provedete,“ smála se ve chvíli, kdy se radostnou novinu dozvěděla.
Celý proces aprílového dílu trval šest hodin, během nichž jsme vybrali nové outfity v RV FASHION, posléze skvělé brýle v Optice Wagner, o kosmetiku a líčení se postaralo Studio H, vlasová kouzla a čáry probíhaly ve Vlassalonu a v neposlední řadě vše bylo podrobně zachyceno kamerou a fotoaparátem Jiřího Slečky.
V pořadí čtyřiačtyřicátou proměnu tvrdila příjemná atmosféra, hlavní protagonistka se vůbec nebála, snad jediné obavy vyvstaly po prohlášení fotografa, že vítězce sluší zelená barva ve vlasech, tak příhodná k Velikonocům. V tu chvíli byl vidět úlek a po odhalení nové vizáže dokonce Pavlína zkoumala v zrcadle vlasy, zda opravdu nejsou zelené...
Nebyly. Nová vizáž naopak Pavle Havlíčkové slušela, když výrazně prokoukla, získala jiskru a sama se sebou byla velice spokojená. „Tak to jsem přesně potřebovala, děkuji,“ oddechla si dubnová vítězka.

I tentokrát jsme vše znovu pečlivě monitorovali, co nenajdete zde, tudíž uvidíte, když navštívíte internetové stránky www.vecernikpv.cz. Čekají tam na vás obsáhlá fotogalerie a video z květnového kola PROMĚNY IMAGE. Najdete tam i rozsáhlý archiv všech předcházejících epizod seriálu.

1. krok – volba oblečení
Tentokrát jsme nejprve zavítali do Plumlovské ulice, kde jsme se v RV FASHION zaměřili na výběr nových outfitů. A nutno říci, že tato proměna byla o změně celkového stylu. „Pavlína mi prozradila, že šaty a elegantní styl nejsou úplně zakotveny v jejím šatníku. Z tohoto důvodu jsme zařadili po delší době kostým, resp. kombinaci sukně a saka. Vyštíhlené sako a krátká sukně vítězce slušely. Kombinace se žlutou halenkou dodala modelu energii jarního sluníčka. Je to styl formální, který by měl určitě být v šatníku každé ženy,“ prozradil vydařený záměr René Volek, majitel prodejny. „Dalším modelem byly malé společenské, a to imitace sametu s leskem. Paní Pavle velmi dobře padly a bylo vidět, že se v nich cítí dobře. Kolekci výběru dotvořily dvoje bílé šaty na běžné denní nošení a svou barevností a rafinovaným střihem už směřují k jaru a teplejšímu počasí,“ zakončil Volek svůj popis outfitů.

2. krok – volba brýlí
Optika Wagner na náměstí E. Husserla (bývalé Trio) představovala tradičně naši druhou zastávku. Majitel vybral se svým týmem hned několik slušivých kousků, nad kterými nejedno srdce zaplesá. Paní Pavla si z důvodu nízkého věku může dovolit experimentovat, tak jsme se zaměřili na její osobitost. „Pro dubnovou vítězku jsme opět vybrali naši oblíbenou značku Etnia Barcelona. Letošní první kolekce se nese v duchu kombinace kovu a plastu, kdy se výrobci snaží dát do designu více minimalismu. Najdeme všude více zlaté, stříbrné a růžového zlata, barvy plastů se nevytrácí, ale volí se spíše jedno- nebo dvoubarevné kombinace,“ objasnil volbu Radek Wagner. „Pořád vládnou spíše kulaté nebo oválnější tvary, které Pavle sekly. Působila najednou jako manažerka,“ usmál se.

3. krok: líčení
Prvotřídní péče a relaxace čekaly na dubnovou vítěku seriálu PROMĚNA IMAGE ve Studiu H Hany Ondrejové v ulici Rejskova. „Pavle jsem nejdříve vyčistila pleť povrchově třísložkovou pěnou, která i tonizuje. Následovalo hloubkové čištění ultrazvukem, pak zapracování sér. Zvolila jsem séra detoxikační, hydratační a energizující, pak jsem použila hydratační krém. Trochu jsme také upravili obočí, které si sama udržovala, a pak jsem mohla přejít k líčení,“ popsala své první kroky kosmetička. „Nanesla jsem postupně make-up, světlý odstín, který byl vybrán k tónu pleti, na oční víčko podkladový světle béžový stín a do vnitřních koutků trochu bílého stínu pro rozjasnění. Oči jsem pak vystínovala v módních zlatavobéžových tónech. Obočí bylo zvýrazněno jemně hnědošedou tužkou. Řasy byly zvýrazněny černou řasenkou ve dvou vrstvách a měkkou černou tužkou jsem nanesla linky. U každé ženy by neměla chybět tvářenka, kterou jsem použila v meruňkovém tónu. Oči jsem líčila v jemnějším nádechu, takže jsem mohla použít výraznou tmavě červenou rtěnku, která je teď velice trendy. Nakonec se vše zafixovalo minerálním pudrem,“ uzavřela popis líčení Hana Ondrejová.

4. krok – barvení, stříhání a styling
V pravé poledne mohlo začít čarování a kouzlení nového účesu, o které se postarala vždy usměvavá Andrea Furiaková, majitelka Vlassalonu sídlícího v Rezidenci Florián v ulici Fanderlíkova. Pavle jsme chtěli viditelně změnit barvu i střih, který by jí dodal jiskru. „Vlasy byly zdravé, ale sušší, což vlnité bývají. Barva byla hodně vymytá a neurčitá, byly v ní totiž pozůstatky několika barev,“ konstatovala na úvod kadeřnice. „Vlasy jsem výrazně zkrátila na krku, pryč šlo necelých deset centimetrů, čímž zmizely suché konečky. Vepředu jsem je jen lehce seřízla, protože tím, že jsou kudrnaté, tak by hodně nabraly na objemu, což by vytvořilo nežádoucí efekt. Základ barvy jsem vytvořila tmavě červený přeliv a konečky k obličeji jsem ztmavila tmavými lehkými proužky, aby byl celkový dojem zajímavý a vlasy působily hodně leskle. Co se týče stylingu, tak jsem vlasy zepředu narovnala a zbytek jsem provlnila,“ popsala své dílo Andrea Furiaková.

5. krok – odhalení a fotografování
Závěrečným krokem se stalo odhalení nové vizáže a společné focení našeho týmu, který byl na rozdíl od minulého dílu zcela kompletní. Díky nepřízni počasí jsme museli vybrat vnitřní prostory, a protože Pavla Havlíčková působila jako manažerka, její vzhled tematicky předurčil výběr místa. Záběry jako z modelingových zkoušek či filmu se tak odehrály v prostorách prostějovského centra Atrium.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments