Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Držovické hody i s jarmarkem
Obec Držovice zve na Držovické hody a I. jarmark. Akce se bude konat tuto sobotu 4. května od 10:00 do 18:00 hodin v parku v ulici Tichá v Držovicích. Těšit se můžete na šermířské vystoupení, které je na programu ve 14:00 a 15:30 hodin. V rámci jarmarku budou připraveny stánky, kde si budete moci koupit foukané sklo, háčkované výrobky, dřevěné hračky, malované kabelky, bižuterii, svíčky, bytové dekorace, proutěné koše, med, medovinu, bylinkové sirupy, zdobený medový perník či domácí čokoládu. Děti si budou moci užít malování na obličej či skákací hrad. Společně s dospělými pak budou moci v připravených dílnách vyzkoušet tkaní na stavu či vyšívání.Hanácký divadelní máj v Němčicích
Divadelní svátek vítají po celý následující týden Němčice nad Hanou! Po víkendovém zahájení se mohou diváci v průběhu tohoto týdne těšit ještě na desítku představení, z toho budou připraveny čtyři pohádky. Už v pondělí se od 10:00 hodin představí DS J. K. Tyl Brodek u Přerova s Malou čarodějnicí, od 19:30 pak DS teaTrum z Velkých Opatovic s komedií Revizor. Přehlídka bude zakončena v sobotu 4. května slavnostním vyhlášením.

Jan Spálený v Plumlově
Tuto sobotu 4. května se ve 20:00 hodin v kamenném sále plumlovského zámku bude konat koncert Jana Spáleného a kapely ASPM. Kapacita sálu je omezena, rezervace na telefonním čísle 731 061 871.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments