Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Každý, kdo má doma koště, ten poslední dubnový den letěl na některý z mnoha sletů čarodějnic. Nejstarší a nejnavštěvovanější se koná každoročně v Plumlově v režii slovutného Spolku Plumlovských nadšenců. Tentokrát na něj dorazila i rocková návštěva ze Slovenska. Do kempu si našly cestu přes dva tisíce platících diváků a necelá tisícovka dětí. Večerník byl u toho!

Poslední dubnové odpoledne v kempu Žralok odstartovala Čarodějnická klaunská show. Bezprostředně na to byl zahájen Zelínin čarodějnický víceboj. V rámci něj si děti mohly zasoutěžit hned v několika disciplínách ve společnosti skutečných ježibab. Připraven pro ně byl bohatý doprovodný program, v němž si mohly například zajezdit na koních, zaskákat na trampolíně či speciální nafukovací ploše, či se nově vyfotit ve fotokoutku.
Následně se pozornost přesunula na pódium, kde v tu chvíli hrála kapela Premier. Rockery následně vystřídaly dlouhovlasé čarodějnice, které se utkaly o prestižní titul miss. K tomu, aby se vůbec dostaly do užšího výběru, musely být nejen náležitě vyfintěné, ale předvést i pořádně divoký tanec. „Normálně jsem Viktorka z Plumlova, ale tady se jmenuji Rozárka z Afriky. A umím vykouzlit barevné tužky,“ svěřila se v rozhovoru jedna z celé řady kandidátek, kterou pozorně sledoval i sám ředitel školy v Bradavicích. Tomu musely čarodějnice ukázat nejen některá kouzla, ale obstát i při přípravě lektvarů. On sám jim pak ukázal, jak na to. „Čáry, máry Mostkovice, ať je tady slivovice,“ vykouzlil zručný Brumbál tekutinu s magickými účinky. Z titulu se nakonec těšila malá Karolínka.
Úderem dvacáté hodiny to na pódiu rozparádila kapela Horkýže Slíže, které se v Plumlově očividně líbilo. „Potěšilo nás, že hráli výrazně déle, než měli ve smlouvě,“ pochvaloval si s úsměvem prezident pořádajícího Spolku Plumlovských nadšenců Marek Otruba. Začátek vystoupení známé kapely zpestřilo pozoruhodné překvapení. Na fasádě plumlovského zámku se objevilo obří logo celé akce. „Stalo se tak díky našemu novému zvukaři, který to vše zajistil,“ vysvětlil Otruba.
Jedním z vrcholů celé akce byla velmi oblíbená ohňová show, vše pak zakončila vystoupení vystoupení skupin KabátTribute a DneskaNe. „Určitě jsme spokojeni. Ačkoliv bylo celkem chladno, počasí nám nakonec přálo. Jsme rádi, že lidé se k nám rádi vracejí,“ uzavřel šéf organizátorů.


Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments