Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.5.2019
svátek slaví Zbyšek,
zítra Monika
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Každý, kdo má doma koště, ten poslední dubnový den letěl na některý z mnoha sletů čarodějnic. Nejstarší a nejnavštěvovanější se koná každoročně v Plumlově v režii slovutného Spolku Plumlovských nadšenců. Tentokrát na něj dorazila i rocková návštěva ze Slovenska. Do kempu si našly cestu přes dva tisíce platících diváků a necelá tisícovka dětí. Večerník byl u toho!

Poslední dubnové odpoledne v kempu Žralok odstartovala Čarodějnická klaunská show. Bezprostředně na to byl zahájen Zelínin čarodějnický víceboj. V rámci něj si děti mohly zasoutěžit hned v několika disciplínách ve společnosti skutečných ježibab. Připraven pro ně byl bohatý doprovodný program, v němž si mohly například zajezdit na koních, zaskákat na trampolíně či speciální nafukovací ploše, či se nově vyfotit ve fotokoutku.
Následně se pozornost přesunula na pódium, kde v tu chvíli hrála kapela Premier. Rockery následně vystřídaly dlouhovlasé čarodějnice, které se utkaly o prestižní titul miss. K tomu, aby se vůbec dostaly do užšího výběru, musely být nejen náležitě vyfintěné, ale předvést i pořádně divoký tanec. „Normálně jsem Viktorka z Plumlova, ale tady se jmenuji Rozárka z Afriky. A umím vykouzlit barevné tužky,“ svěřila se v rozhovoru jedna z celé řady kandidátek, kterou pozorně sledoval i sám ředitel školy v Bradavicích. Tomu musely čarodějnice ukázat nejen některá kouzla, ale obstát i při přípravě lektvarů. On sám jim pak ukázal, jak na to. „Čáry, máry Mostkovice, ať je tady slivovice,“ vykouzlil zručný Brumbál tekutinu s magickými účinky. Z titulu se nakonec těšila malá Karolínka.
Úderem dvacáté hodiny to na pódiu rozparádila kapela Horkýže Slíže, které se v Plumlově očividně líbilo. „Potěšilo nás, že hráli výrazně déle, než měli ve smlouvě,“ pochvaloval si s úsměvem prezident pořádajícího Spolku Plumlovských nadšenců Marek Otruba. Začátek vystoupení známé kapely zpestřilo pozoruhodné překvapení. Na fasádě plumlovského zámku se objevilo obří logo celé akce. „Stalo se tak díky našemu novému zvukaři, který to vše zajistil,“ vysvětlil Otruba.
Jedním z vrcholů celé akce byla velmi oblíbená ohňová show, vše pak zakončila vystoupení vystoupení skupin KabátTribute a DneskaNe. „Určitě jsme spokojeni. Ačkoliv bylo celkem chladno, počasí nám nakonec přálo. Jsme rádi, že lidé se k nám rádi vracejí,“ uzavřel šéf organizátorů.


Total Comments

  • Noc Kostelů
  • Muzejní noc
  • Lázně Skalka
  • Hořava
  • Semo Smržice
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějov nejlepší v ČR!

Po absolutním vítězství v prestižní anketě v rámci Olomouckého kraje se statutární město Prostějov ocitlo i na samém vrcholu hodnocení Měst pro byznys také v celé České republice. Prostějov se tak stal nejlepším městem v celém tuzemsku, které dokáže vytvořit ty správné podmínky pro firmy, podnikatele a živnostníky.

K výbuchu nic nového.

Minulé pondělí uspořádalo vedení Policie ČR - územního odboru Prostějov tiskovou konferenci, na které kromě jiných kauz informovalo také o pokračujícím prověřování okolností tragického výbuchu domu v Mostkovicích. Nic nového jsme se ale nedozvěděli, případ stále není uzavřen...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR ČÍŽEK
19 cizek
Řidič kamionu obdržel minulé pondělí ocenění z rukou šéfa prostějovské policie i zástupce organizace BESIP za to, že 5. března zablokoval svým nákladním vozidlem provoz na dálnici D46 u Prostějova a zabránil tak fatálním následkům, které mohl způsobit řidič jedoucí v protisměru.

Total Comments

Číslo týdne

23

Už po třiadvacáté v řadě měli Prostějované možnost na náměstí T. G. Masaryka sledovat nádherné skvosty historických vozidel. Nedělní přehlídku i následnou tradiční projížďku napříč městem sledovaly stovky spokojených návštěvníků.

Total Comments

Výrok týdne

„POSEČKEJTE MI PROSÍM, JÁ SE TOTIŽ V SOBOTU VDÁVÁM!“

Večerník požádal ředitelku Barboru Prágerovou o odpovědi na otázky k tématu fungování kina Metro 70,
obdrželi jsme však velice roztomilou omluvu.

Total Comments