Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.5.2019
svátek slaví Zbyšek,
zítra Monika
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V neděli 5. května byly v Prostějově zahájeny Jarní dny zdraví. Dosud probíhaly v prostorách prostějovské nemocnice, od úterý 14. května se ale přesouvají do Národního domu, zámecké kavárny a Kulturního klubu Duha. Tam si budete v rámci nich moci například nechat změřit tlak, dozvědět se něco o melanomu nebo zdravé stravě. Tak neváhejte a přijďte!

„Jarní dny zdraví se tentokrát nesou v duchu psychohygieny formou arteterapie a muzikoterapie, to vše s kombinací zdravé výživy. Takové působení na tělo člověka má blahodárné účinky. Dlouhodobějším působením všech těchto vlivů se dá dosáhnout stavu klidu, pohody a radosti,“ vzkazují organizátoři. Jarní dny zdraví 2019 pořádají Zdravé město Prostějov ve spolupráci s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou a Nemocnicí Prostějov. Započaly v neděli 5. května ve vstupní hale Nemocnice Prostějov, kde jste se mohli dozvědět fakta o hygieně rukou. Dále pokračovaly v úterý 7. května na neurologickém oddělení nemocnice Dnem prevence cévní mozkové příhody. Tento týden Jarní dny zdraví vyvrcholí.
V úterý 14. května zajděte do restaurace Národního domu na Vojáčkově náměstí. Od 10:00 do 14:00 hodin tam proběhne měření cholesterolu, krevního tlaku, BMI, poradenství zdravého životního stylu, konzultace s odborníky na téma zdraví a na téma zdravé stravy, bude se také diskutovat o problému celiakie. Ve stejný čas bude v restauraci Národního domu připraven také program týkající se Dnu melanomu. Od 16:30 do 18:00 hodin nakonec se v Café zámek seznámíte s muzikoterapií a rolí hudby a používáním hlasu v našem životě, které vám představí Karel Kekeši.
Následně ve středu 15. května pro vás bude taktéž v restauraci Národního domu přichystán opět od 10:00 do 14:00 hodin stejný program jako předešlý den, to znamená měření cholesterolu, tlaku, BMI a konzultace na téma zdravého životního stylu. Na závěr celé akce proběhne v době od 16:30 do 18:00 hodin v klubovně Kulturního klubu Duha na Školní ulici letní artehraní s Olgou Měsícovou.

Total Comments

  • Noc Kostelů
  • Muzejní noc
  • Lázně Skalka
  • Hořava
  • Semo Smržice
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějov nejlepší v ČR!

Po absolutním vítězství v prestižní anketě v rámci Olomouckého kraje se statutární město Prostějov ocitlo i na samém vrcholu hodnocení Měst pro byznys také v celé České republice. Prostějov se tak stal nejlepším městem v celém tuzemsku, které dokáže vytvořit ty správné podmínky pro firmy, podnikatele a živnostníky.

K výbuchu nic nového.

Minulé pondělí uspořádalo vedení Policie ČR - územního odboru Prostějov tiskovou konferenci, na které kromě jiných kauz informovalo také o pokračujícím prověřování okolností tragického výbuchu domu v Mostkovicích. Nic nového jsme se ale nedozvěděli, případ stále není uzavřen...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR ČÍŽEK
19 cizek
Řidič kamionu obdržel minulé pondělí ocenění z rukou šéfa prostějovské policie i zástupce organizace BESIP za to, že 5. března zablokoval svým nákladním vozidlem provoz na dálnici D46 u Prostějova a zabránil tak fatálním následkům, které mohl způsobit řidič jedoucí v protisměru.

Total Comments

Číslo týdne

23

Už po třiadvacáté v řadě měli Prostějované možnost na náměstí T. G. Masaryka sledovat nádherné skvosty historických vozidel. Nedělní přehlídku i následnou tradiční projížďku napříč městem sledovaly stovky spokojených návštěvníků.

Total Comments

Výrok týdne

„POSEČKEJTE MI PROSÍM, JÁ SE TOTIŽ V SOBOTU VDÁVÁM!“

Večerník požádal ředitelku Barboru Prágerovou o odpovědi na otázky k tématu fungování kina Metro 70,
obdrželi jsme však velice roztomilou omluvu.

Total Comments