Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Již popáté tu máme soutěž ve vaření kotlíkových gulášů v Kolářových sadech u hvězdárny. Kromě voňavých dobrot pro vás bude připraven bohatý doprovodný program včetně hudby, tance, výstav, ukázek nebo zasvěcení do indiánsko-skautských tradic. Veškerý výtěžek z akce poputuje na pomoc Zdeňce Kotyzové a Davídku Vítkovi. Přijďte se tedy dobře najíst, pobavit a současně podpořit dobrou věc.


Již tuto sobotu pořádají Okrašlovací spolek města Prostějova a majitel Maďarských specialit Jiří Petricius pod záštitou Zdravého města Prostějova pátý ročník soutěže ve vaření kotlíkových gulášů. Do ní organizátoři stále hledají soutěžní týmy. „Ty se mohou hlásit prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., odkud budeme rozesílat další informace,“ uvedl Jiří Petricius. Zápolící se dozvědí výsledky kolem čtrnácté hodiny, kdy dojde na vyhlášení výsledků soutěže.
Po celý den přitom bude zajištěn doprovodný program. Vystoupí hned sedm kapel, mezi nimi Levhard, Hard, Sarkonia, Bezsoucitu, Hecrock, Doro & Warlock Revival a Starý WeMenA. Dále uvidíte taneční vystoupení Zumba s Veronikou a skupiny The Cheers, výstavu teddy králíčků a naleštěných motorek nebo ukázku sebeobrany a zadržení pachatele. Na indiánsko-skautském stanovišti si navíc vyzkoušíte hod oštěpem na medvěda, hod tomahavkem či střelbu na bizona. „Vstupné na akci je zdarma, výtěžek z ní bude věnován Zdeničce Kotyzové a Davídku Vítkovi z Ptení,“ potvrdila předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová.


KDY: SOBOTA 18. KVĚTNA, 9:00 HODIN
KDE: KOLÁŘOVY SADY, PROSTĚJOV


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments