Dobré ráno, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Již popáté tu máme soutěž ve vaření kotlíkových gulášů v Kolářových sadech u hvězdárny. Kromě voňavých dobrot pro vás bude připraven bohatý doprovodný program včetně hudby, tance, výstav, ukázek nebo zasvěcení do indiánsko-skautských tradic. Veškerý výtěžek z akce poputuje na pomoc Zdeňce Kotyzové a Davídku Vítkovi. Přijďte se tedy dobře najíst, pobavit a současně podpořit dobrou věc.


Již tuto sobotu pořádají Okrašlovací spolek města Prostějova a majitel Maďarských specialit Jiří Petricius pod záštitou Zdravého města Prostějova pátý ročník soutěže ve vaření kotlíkových gulášů. Do ní organizátoři stále hledají soutěžní týmy. „Ty se mohou hlásit prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., odkud budeme rozesílat další informace,“ uvedl Jiří Petricius. Zápolící se dozvědí výsledky kolem čtrnácté hodiny, kdy dojde na vyhlášení výsledků soutěže.
Po celý den přitom bude zajištěn doprovodný program. Vystoupí hned sedm kapel, mezi nimi Levhard, Hard, Sarkonia, Bezsoucitu, Hecrock, Doro & Warlock Revival a Starý WeMenA. Dále uvidíte taneční vystoupení Zumba s Veronikou a skupiny The Cheers, výstavu teddy králíčků a naleštěných motorek nebo ukázku sebeobrany a zadržení pachatele. Na indiánsko-skautském stanovišti si navíc vyzkoušíte hod oštěpem na medvěda, hod tomahavkem či střelbu na bizona. „Vstupné na akci je zdarma, výtěžek z ní bude věnován Zdeničce Kotyzové a Davídku Vítkovi z Ptení,“ potvrdila předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová.


KDY: SOBOTA 18. KVĚTNA, 9:00 HODIN
KDE: KOLÁŘOVY SADY, PROSTĚJOV


Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments