Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.5.2019
svátek slaví Zbyšek,
zítra Monika
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tradiční Hanácké pivní slavnosti se měly původně konat už v sobotu 4. května vedle OC Albert. Bohužel kvůli nepříznivým předpovědím počasí byly nakonec odloženy na sobotu 18. května. V téměř nezměněné podobě se tak můžete těšit na více než třicet pivovarů, pět skvělých kapel a spoustu burgerů a dalších pochutin. Kromě toho bude připraven také koutek plný zábavy pro děti.

Hanácké pivní slavnosti se každoročně konají první květnový víkend. Dosud pořadatelům vždy vyšlo počasí, letos jim však nepřálo, a proto se rozhodli celou akci přesunout na 18. května. „Předpovědi se sice liší, ale shodují se v tom, že bude zima pohybující se okolo sedmi až deseti stupňů, což pro akci zaměřenou na pivo a jídlo není dobrá zpráva. Než čekat na to, jak celá věc dopadne, rozhodli jsme se nějak konat,“ vyjádřil se tehdy hlavní organizátor akce Petr Paníček. Na sobotu 18. května hlásí dlouhodobé předpovědi kolem dvaceti stupňů, a kdyby náhodou pršelo, akce se přesune do prostor Víceúčelové haly-zimního stadionu, což v sobotu 4. května možné nebylo.
Akce tedy započne ve 12:00 hodin a skončí o půlnoci. Protože jde o Hanácké pivní slavnosti, nemůže samozřejmě chybět zlatavý mok. Kromě tradičních značek piv, jako jsou Plzeň, Gambrinus, Holba, Radegast nebo Černá Hora, nadto budete moci ochutnat i ty méně známé jako třeba Jelpl, Helf, Květnice nebo Kotouč. K pivu budete moci také něco zakousnout. Letos se můžete těšit na jídlo formou „burger style“. Ochutnat tak můžete šťavnaté burgery za příjemné ceny, ale i grilované sele, speciality na roštu, klobásy a další slané i sladké pochutiny.
Několik změn je ve složení kapel a časovém rozmezí, v němž vystoupí. Od 15:00 do 16:30 hodin zahraje kapela Traktor, od 17:15 do 18:15 hodin skupina Quercus, od 19:00 do 20:30 hodin Bezsoucitu, od 21:00 do 22:30 hodin Komunál a nakonec od 23:00 do 24:00 hodin kapela Turbo. Součástí akce bude i dětský svět včetně kolotočů, nafukovacích hradů nebo aquazorbingu se vstupem zdarma.
Předprodej vstupenek probíhá až do středy 15. května v Hudebninách Tyl v Kramářské ulici, kanceláři Finsys v Palackého ulici a webových stránkách www.smsticket.cz. V předprodeji zakoupíte vstupenky za 150 korun, na místě vás přijdou na 200 korun. 

Total Comments

  • Noc Kostelů
  • Muzejní noc
  • Lázně Skalka
  • Hořava
  • Semo Smržice
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějov nejlepší v ČR!

Po absolutním vítězství v prestižní anketě v rámci Olomouckého kraje se statutární město Prostějov ocitlo i na samém vrcholu hodnocení Měst pro byznys také v celé České republice. Prostějov se tak stal nejlepším městem v celém tuzemsku, které dokáže vytvořit ty správné podmínky pro firmy, podnikatele a živnostníky.

K výbuchu nic nového.

Minulé pondělí uspořádalo vedení Policie ČR - územního odboru Prostějov tiskovou konferenci, na které kromě jiných kauz informovalo také o pokračujícím prověřování okolností tragického výbuchu domu v Mostkovicích. Nic nového jsme se ale nedozvěděli, případ stále není uzavřen...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR ČÍŽEK
19 cizek
Řidič kamionu obdržel minulé pondělí ocenění z rukou šéfa prostějovské policie i zástupce organizace BESIP za to, že 5. března zablokoval svým nákladním vozidlem provoz na dálnici D46 u Prostějova a zabránil tak fatálním následkům, které mohl způsobit řidič jedoucí v protisměru.

Total Comments

Číslo týdne

23

Už po třiadvacáté v řadě měli Prostějované možnost na náměstí T. G. Masaryka sledovat nádherné skvosty historických vozidel. Nedělní přehlídku i následnou tradiční projížďku napříč městem sledovaly stovky spokojených návštěvníků.

Total Comments

Výrok týdne

„POSEČKEJTE MI PROSÍM, JÁ SE TOTIŽ V SOBOTU VDÁVÁM!“

Večerník požádal ředitelku Barboru Prágerovou o odpovědi na otázky k tématu fungování kina Metro 70,
obdrželi jsme však velice roztomilou omluvu.

Total Comments