Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tradiční Hanácké pivní slavnosti se měly původně konat už v sobotu 4. května vedle OC Albert. Bohužel kvůli nepříznivým předpovědím počasí byly nakonec odloženy na sobotu 18. května. V téměř nezměněné podobě se tak můžete těšit na více než třicet pivovarů, pět skvělých kapel a spoustu burgerů a dalších pochutin. Kromě toho bude připraven také koutek plný zábavy pro děti.

Hanácké pivní slavnosti se každoročně konají první květnový víkend. Dosud pořadatelům vždy vyšlo počasí, letos jim však nepřálo, a proto se rozhodli celou akci přesunout na 18. května. „Předpovědi se sice liší, ale shodují se v tom, že bude zima pohybující se okolo sedmi až deseti stupňů, což pro akci zaměřenou na pivo a jídlo není dobrá zpráva. Než čekat na to, jak celá věc dopadne, rozhodli jsme se nějak konat,“ vyjádřil se tehdy hlavní organizátor akce Petr Paníček. Na sobotu 18. května hlásí dlouhodobé předpovědi kolem dvaceti stupňů, a kdyby náhodou pršelo, akce se přesune do prostor Víceúčelové haly-zimního stadionu, což v sobotu 4. května možné nebylo.
Akce tedy započne ve 12:00 hodin a skončí o půlnoci. Protože jde o Hanácké pivní slavnosti, nemůže samozřejmě chybět zlatavý mok. Kromě tradičních značek piv, jako jsou Plzeň, Gambrinus, Holba, Radegast nebo Černá Hora, nadto budete moci ochutnat i ty méně známé jako třeba Jelpl, Helf, Květnice nebo Kotouč. K pivu budete moci také něco zakousnout. Letos se můžete těšit na jídlo formou „burger style“. Ochutnat tak můžete šťavnaté burgery za příjemné ceny, ale i grilované sele, speciality na roštu, klobásy a další slané i sladké pochutiny.
Několik změn je ve složení kapel a časovém rozmezí, v němž vystoupí. Od 15:00 do 16:30 hodin zahraje kapela Traktor, od 17:15 do 18:15 hodin skupina Quercus, od 19:00 do 20:30 hodin Bezsoucitu, od 21:00 do 22:30 hodin Komunál a nakonec od 23:00 do 24:00 hodin kapela Turbo. Součástí akce bude i dětský svět včetně kolotočů, nafukovacích hradů nebo aquazorbingu se vstupem zdarma.
Předprodej vstupenek probíhá až do středy 15. května v Hudebninách Tyl v Kramářské ulici, kanceláři Finsys v Palackého ulici a webových stránkách www.smsticket.cz. V předprodeji zakoupíte vstupenky za 150 korun, na místě vás přijdou na 200 korun. 

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments