Dobré ráno, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Každý, kdo byl v Paříži, tak ví, že spousta milenců tam ráda zvěčňuje svou lásku visacím zámkem. Pařížská radnice však kvůli nadměrné tíze mostních zábradlí řekla takzvaným „zámkům lásky“ au revoir. Naopak majitelka plotu v Plumlově na sociálních sítích hledá zamilovaný pár, který na její plot každý rok přidal vždy nový zámek.


„Podle našeho názoru je to zamilovaný páreček, který má výročí 6. prosince. Minulý rok slavili tři roky a každé tři měsíce nám na plot dají zámeček s datem a popiskem. Už delší dobu tam žádné nepřibyly, ale včera jsem našla dva nové. Vedlejší pozemek má majitele a v případě, že postaví dům, tak už se ke svým zámečkům nedostanou. A ani my sami nechceme nechávat tenhle plot. Rozhodli jsme se ale, že chceme tuhle krásnou tradici párečku pomoci zachovat, a rádi bychom jim část plotu se stávajícími zámečky vystříhali a někam přesunuli. A pokud jsou zámečky spojené i s místem v Plumlově, kde plot stojí, rádi jim najdeme místo na našem plotě, kam můžou vesele přidávat další, protože jim bude přístupný,“ napsala na Facebook majitelka plotu.


Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments