Dobré ráno, dnes je neděle 12.7.2020
svátek slaví Bořek,
zítra Markéta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Která z dívek by alespoň na nějaký čas nechtěla být princeznou, žít na zámku, mít po ruce služebnictvo a odmítat neustálé nabídky k sňatku od řady pohledných aristokratů ze všech koutů Evropy. Vcítit se do této role mohla všechna děvčata, která první červnový den zavítala na zámek v Čechách pod Kosířem...Ten den měl být pro princeznu Gabrielu ze zámku v Čechách pod Kosířem jako každý jiný. Jenže nebyl. Její tatínek se totiž místo tradičního lovu pustil do organizování zásnub. Princezna si měla vzít prince Frederika z Portugalska. Jenže místo toho, aby se mu vrhla do náruče, tak jej raději vyzvala na šermířský souboj. Ten ke svému překvapení prohrála, a tak se nakonec přece jen vdala a zároveň zjistila, že muži nejsou jen na to, aby jim usekávala různé části těla...
Právě tento příběh byl připraven pro návštěvníky zámku v Čechách pod Kosířem během letošního dětského dne. Přestože se v tento den v okolí konalo velké množství akcí, na nedostatek zájmu si pořadatelé nemohli stěžovat. „Už jsem tady poněkolikáté a tahle pohádka byla zatím asi nejvtipnější, kterou jsem viděl. Akorát mě překvapila neukázněnost nejen některých dětí, ale i jejich rodičů a prarodičů,“ svěřil se se svými dojmy jeden z návštěvníků.
Pohádka přitom rozhodně nebyla tím jediným, co bylo v sobotu pro děti připravené. Ve spolupráci s Hanáckou ambasádou byly před zámkem nachystané zajímavé soutěže pro nejmenší a děti si mohly svoji šikovnost vyzkoušet i při řemeslných dílničkách. Celý den pak zpestřil také Josef Sýkora se svojí kytarou.
Další z celé plejády akcí si zámek v Čechách pod Kosířem pro své návštěvníky připravil již na nadcházející sobotu a neděli. Tentokrát se do středu pozornosti dostane jedinečný zámecký park. Konat se tam totiž bude Víkend otevřených zahrad, který nabídne prohlídky s vedoucím parku.Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-