Dobré dopoledne, dnes je neděle 16.6.2019
svátek slaví Zbyněk,
zítra Adolf
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po dalších dvou týdnech zdravím nejen všechny běžce a běžkyně. Není tomu tak dávno, kdy jsem se smála svému prvnímu vyběhnutí. A vida, postupnými kroky se začínám dostávat k cíli. V tomto dílu s pořadovým číslem 5 musíme rozebrat veškeré důležité informace, které se týkají naplnění společného vyběhnutí. Řada z vás, se kterými jsem v kontaktu na naší facebookové skupině, v anketě odsouhlasila červencový termín. Vy mi tedy dáváte...

Připomeňme si, že už ve čtyřech číslech (vždy se jedná o liché vydání), jsem vás z pozice redaktorky vyzvala ke společnému běhu, který vyvrcholí hromadným závodem. Veškeré novinky a informace můžete sledovat také na www.vecernikpv.cz a facebookové skupině Běhám s Večerníkem, do níž se můžete kdykoliv zdarma připojit. Chcete vědět co je nového? Tak jdeme na to!

Budu i nadále upřímná. Mám co dělat s tréninkem a v poslední době spěchu si na něj čas vážně hledat doslova musím. Do naší třicetidenní výzvy jsem ale zapojila i svou nejlepší kamarádku. Vše jsem jí pěkně vytiskla a nakázala, ať pravidelně cvičí, ať v tom nejsem sama. Dala mi za pravdu, tak jednoduché to není... Za všechno zmíním bolesti nohou po dřepech a dodřené lokty od koberce po planku. Podporujeme se a cvičíme spolu navzájem. Další novinkou jsou nové úbytky na váze a na metru. Že to potěší, snad ani nemusím psát. Už jsem shodila víc než polovinu stanovených kil. Další aktivitou, která nám společně s kamarádkou přibyla, je plavání, a to vůbec není špatné, jelikož u toho posílíte vskutku všechny svaly v těle a bolet vás budou i ty, o kterých ani nevíte, že je máte.

Jak to vlastně celé pokračuje?
Již jsem nakousla, že moje hmotnost vykazuje už deset kilogramů méně a já se cítím čím dál lépe. Ne nadarmo se říká, že bez práce nejsou koláče, něco na tom bude, nic není zadarmo. Lowcarb strava mi neuvěřitelně sedla, ani jsem to nečekala, pohyb k tomu je silným parťákem do dvojice, která mi pomáhá plnit to, čehož jsem chtěla dosáhnout. Jistě vás nepřekvapí, když napíšu, že se cítím po zdravotní stránce čím dál lépe, jen mě trochu zlobí kotník, se kterým jsem na začátku roku měla problémy. Důležitá je pevná vůle a nevzdávat se.

Připravit se, pozor, start!

Jak už jsem předznamenala v úvodu, blíží se nám termín společného vyběhnutí. Ten je předběžně stanoven na 30. července 2019 a sejdeme se u Jezdeckého klubu Cavalo v 10:00 hodin. Každý dostane malý dáreček za velkou psychickou podporu, připravujeme také jedno nemalé překvapení a doufám, že vydáme ze sebe maximum. Nezapomeňte si s sebou vzít tekutiny. A budete-li chtít, můžeme si po vydatném běhu za odměnu opéct pár špekáčků!


Předchozí díl najdete ZDE: 

Total Comments

 • Prohlídky
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Kam se chystáte na dovolenou?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Znovu nejvyšší rating.

Statutární město Prostějov pokračuje ve svých úspěších. Už poněkolikáté za sebou obdrželo od renomované mezinárodní auditorské společnosti Moody's Investors Service absolutně nejvyšší ratingové hodnocení. To získalo jen kvarteto měst v České republice. A přesto se najdou rýpalové...

Zavřený nájezd.

Bez nějakého varování došlo uprostřed minulého týdne k uzavření nájezdu exitu dálnice D46 v Kralické ulici, což přineslo velké dopravní zácpy prakticky ve všech uzlech Prostějova. Nejpostiženější byla Vrahovická ulice, kde řidiči stáli ve špičce klidně i několik desítek minut. Rekonstrukce estakády se blíží...

Total Comments

Osobnost týdne

MIROSLAV PIŠŤÁK
23 pistak
Dlouholetý komunální politik, místostarosta, starosta a posléze i primátor Prostějova oslavil v plné svěžesti kulaté jubileum. K osmdesátým narozeninám mu poblahopřál kromě Večerníku i současný první muž Prostějova František Jura.

Total Comments

Číslo týdne

12

Pavel Šín a komisaři agentury Dobrý den společně změřili dvanáctimetrovou pilu stojící před konickým zámkem. Díky tomu bylo oficiálně potvrzeno, že větší v České republice a zřejmě ani na světě nenajdete! Odhalena byla uplynulou sobotu ve dvanáct hodin.

Total Comments

Výrok týdne

„KDE NEHRAJOU FOTBAL, TAM CHCÍP PES!“

Prostějovský primátor František Jura si při vernisáži výstavy Fotbal to je hra, pomohl citací herečky Jiřiny Jiráskové z filmu Kožené slunce. A měl pravdu!

Total Comments