Dobré dopoledne, dnes je pondělí 6.7.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Bohuslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po dalších dvou týdnech zdravím nejen všechny běžce a běžkyně. Není tomu tak dávno, kdy jsem se smála svému prvnímu vyběhnutí. A vida, postupnými kroky se začínám dostávat k cíli. V tomto dílu s pořadovým číslem 5 musíme rozebrat veškeré důležité informace, které se týkají naplnění společného vyběhnutí. Řada z vás, se kterými jsem v kontaktu na naší facebookové skupině, v anketě odsouhlasila červencový termín. Vy mi tedy dáváte...

Připomeňme si, že už ve čtyřech číslech (vždy se jedná o liché vydání), jsem vás z pozice redaktorky vyzvala ke společnému běhu, který vyvrcholí hromadným závodem. Veškeré novinky a informace můžete sledovat také na www.vecernikpv.cz a facebookové skupině Běhám s Večerníkem, do níž se můžete kdykoliv zdarma připojit. Chcete vědět co je nového? Tak jdeme na to!

Budu i nadále upřímná. Mám co dělat s tréninkem a v poslední době spěchu si na něj čas vážně hledat doslova musím. Do naší třicetidenní výzvy jsem ale zapojila i svou nejlepší kamarádku. Vše jsem jí pěkně vytiskla a nakázala, ať pravidelně cvičí, ať v tom nejsem sama. Dala mi za pravdu, tak jednoduché to není... Za všechno zmíním bolesti nohou po dřepech a dodřené lokty od koberce po planku. Podporujeme se a cvičíme spolu navzájem. Další novinkou jsou nové úbytky na váze a na metru. Že to potěší, snad ani nemusím psát. Už jsem shodila víc než polovinu stanovených kil. Další aktivitou, která nám společně s kamarádkou přibyla, je plavání, a to vůbec není špatné, jelikož u toho posílíte vskutku všechny svaly v těle a bolet vás budou i ty, o kterých ani nevíte, že je máte.

Jak to vlastně celé pokračuje?
Již jsem nakousla, že moje hmotnost vykazuje už deset kilogramů méně a já se cítím čím dál lépe. Ne nadarmo se říká, že bez práce nejsou koláče, něco na tom bude, nic není zadarmo. Lowcarb strava mi neuvěřitelně sedla, ani jsem to nečekala, pohyb k tomu je silným parťákem do dvojice, která mi pomáhá plnit to, čehož jsem chtěla dosáhnout. Jistě vás nepřekvapí, když napíšu, že se cítím po zdravotní stránce čím dál lépe, jen mě trochu zlobí kotník, se kterým jsem na začátku roku měla problémy. Důležitá je pevná vůle a nevzdávat se.

Připravit se, pozor, start!

Jak už jsem předznamenala v úvodu, blíží se nám termín společného vyběhnutí. Ten je předběžně stanoven na 30. července 2019 a sejdeme se u Jezdeckého klubu Cavalo v 10:00 hodin. Každý dostane malý dáreček za velkou psychickou podporu, připravujeme také jedno nemalé překvapení a doufám, že vydáme ze sebe maximum. Nezapomeňte si s sebou vzít tekutiny. A budete-li chtít, můžeme si po vydatném běhu za odměnu opéct pár špekáčků!


Předchozí díl najdete ZDE: 

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-