Dobrý večer, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po dalších dvou týdnech zdravím nejen všechny běžce a běžkyně. Není tomu tak dávno, kdy jsem se smála svému prvnímu vyběhnutí. A vida, postupnými kroky se začínám dostávat k cíli. V tomto dílu s pořadovým číslem 5 musíme rozebrat veškeré důležité informace, které se týkají naplnění společného vyběhnutí. Řada z vás, se kterými jsem v kontaktu na naší facebookové skupině, v anketě odsouhlasila červencový termín. Vy mi tedy dáváte...

Připomeňme si, že už ve čtyřech číslech (vždy se jedná o liché vydání), jsem vás z pozice redaktorky vyzvala ke společnému běhu, který vyvrcholí hromadným závodem. Veškeré novinky a informace můžete sledovat také na www.vecernikpv.cz a facebookové skupině Běhám s Večerníkem, do níž se můžete kdykoliv zdarma připojit. Chcete vědět co je nového? Tak jdeme na to!

Budu i nadále upřímná. Mám co dělat s tréninkem a v poslední době spěchu si na něj čas vážně hledat doslova musím. Do naší třicetidenní výzvy jsem ale zapojila i svou nejlepší kamarádku. Vše jsem jí pěkně vytiskla a nakázala, ať pravidelně cvičí, ať v tom nejsem sama. Dala mi za pravdu, tak jednoduché to není... Za všechno zmíním bolesti nohou po dřepech a dodřené lokty od koberce po planku. Podporujeme se a cvičíme spolu navzájem. Další novinkou jsou nové úbytky na váze a na metru. Že to potěší, snad ani nemusím psát. Už jsem shodila víc než polovinu stanovených kil. Další aktivitou, která nám společně s kamarádkou přibyla, je plavání, a to vůbec není špatné, jelikož u toho posílíte vskutku všechny svaly v těle a bolet vás budou i ty, o kterých ani nevíte, že je máte.

Jak to vlastně celé pokračuje?
Již jsem nakousla, že moje hmotnost vykazuje už deset kilogramů méně a já se cítím čím dál lépe. Ne nadarmo se říká, že bez práce nejsou koláče, něco na tom bude, nic není zadarmo. Lowcarb strava mi neuvěřitelně sedla, ani jsem to nečekala, pohyb k tomu je silným parťákem do dvojice, která mi pomáhá plnit to, čehož jsem chtěla dosáhnout. Jistě vás nepřekvapí, když napíšu, že se cítím po zdravotní stránce čím dál lépe, jen mě trochu zlobí kotník, se kterým jsem na začátku roku měla problémy. Důležitá je pevná vůle a nevzdávat se.

Připravit se, pozor, start!

Jak už jsem předznamenala v úvodu, blíží se nám termín společného vyběhnutí. Ten je předběžně stanoven na 30. července 2019 a sejdeme se u Jezdeckého klubu Cavalo v 10:00 hodin. Každý dostane malý dáreček za velkou psychickou podporu, připravujeme také jedno nemalé překvapení a doufám, že vydáme ze sebe maximum. Nezapomeňte si s sebou vzít tekutiny. A budete-li chtít, můžeme si po vydatném běhu za odměnu opéct pár špekáčků!


Předchozí díl najdete ZDE: 

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments