Dobrý večer, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Začátkem dubna tohoto roku se uživatelé Denního stacionáře Pivoňka z Prostějova vydali autobusem na výlet do Boskovic. Čekalo je tam setkání s uživateli z boskovické Betany, která poskytuje sociální služby v sociálně terapeutických dílnách a chráněném bydlení. Na předem domluvenou návštěvu se všichni moc těšili.

„Už při příjezdu bylo příjemné, že nás čekala u branky dvoučlenná uvítací delegace. Měli jsme možnost prohlédnout si terapeutické dílny a to, co se tam dělá, a také nahlédnout do prostor chráněného bydlení. Největší úspěch měl však seznamovací program, který proběhl ve velké tělocvičně. Příjemné bylo také posezení na zahradě a došlo i na předávání malých dárečků,“ sdělila Večerníku Renata Kolářová, vedoucí Denního stacionáře Pivoňka, který sídlí v ulici Pod Kosířem v Prostějově.
„Výborně naplánovaný program, vstřícný přístup všech zaměstnanců z Betany a jejich vřelé přijetí – všichni jsme byli velmi potěšeni. Je skvělé, že naši uživatelé mají příležitost seznamovat se s novými lidmi, poznávat jiné prostředí a navazovat nová přátelství,“ pochvaluje si Kolářová.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments