Dobrý večer, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tradiční Prostějovské léto začíná už tento týden! I letos si pro vás organizátoři připravili bohatý program včetně sportu, výletování, hudby, tance, her, filmů a pohádek. Těšit se můžete na blade nights, Pavla Calltu, Xindla X, Asterixe, lesní studánky, Bohemian Rhapsody a mnoho dalšího. První z řad akcí je přitom discgolfový turnaj v Kolářových sadech již tohle úterý.

Kulturní Prostějovské léto 2019 je již za humny. Co organizátoři připravili na první měsíc programu? Lidé se mohou těšit na discgolf, soutěže, hudbu, tanec či vyjížďku na kolečkových bruslích. Nebude chybět ani vycházka a setkání se záchranáři zvířat.“ Prostě prostějovské kulturní léto, jak má být.
Zahájeno bude v úterý 4. června od 17:00 hodin v Kolářových sadech discgolfovým turnajem pořádaným Sportcentrem DDM Prostějov. Na tuto akci můžete přijít s celou rodinou, kamarády nebo sami. Disky na hru vám pořadatelé samozřejmě zapůjčí přímo v sadech. Není třeba zasílat žádné přihlášky, účastníci se budou registrovat zdarma na místě. Je nutné jen v 17:00 hodin přijít na prezentaci ke hvězdárně a v 17:20 už turnaj započne. Pro jakékoliv informace neváhejte kontaktovat Jiřího Nováka ze Sportcentra prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonního čísla: 776 583 694.
Prostějovské kulturní léto bude pokračovat ve čtvrtek 13. června na náměstí T. G. Masaryka prostějovskou koloběžkou. Od 8:30 hodin bude připravena pro základní školy, od 14:00 hodin pak pro veřejnost. Následující den bude naplněn taktéž sportem – od 20:30 hodin se můžete zúčastnit blade nights, vyjížďky na kolečkových bruslích a koloběžkách, která startuje u dětského dopravního centra. V sobotu 15. června se pak budete moci vydat na vycházku k mokřadu Mokroš u Mořic, odkud se poputuje do Němčic nad Hanou, kde navštívíte záchrannou stanici. Koncem června se pak můžete těšit ještě na koncert s Pavlem Calltou a vystoupení tanečních skupin a souborů z okresu Prostějov.
V červenci v rámci Prostějovského léta proběhne deskohraní, čtení pohádek a příběhů, noc s filmy Bohemian Rhapsody a Asterix a tajemství kouzelného lektvaru, vycházka na Kosíř, koncert kapely Mirai či hledání lesních studánek. Srpen pak nabídne třeba cyklovýlet kolem mlýnského náhonu, film Ženy v běhu, módní přehlídku nebo závěrečný večer s Xindlem X. Také letos tedy máte na výběr bohatou plejádu kulturních zážitků, jichž se můžete zúčastnit, a to zcela zdarma. Tak proč toho nevyužít?

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments