Dobré poledne, dnes je pondělí 21.10.2019
svátek slaví Brigita,
zítra Sabina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Milí čtenáři a čtenářky,
čas nám běží rychlostí blesku. Ani jsem se nenadála a uteklo dalších čtrnáct dní. Výzvu máme z poloviny za sebou, nohy mě poslouchají více než při prvním vyběhnutí a já se tak nějak celkově cítím líp. Připomeňme si, že už v pěti číslech (vždy se jedná o liché vydání) tohoto roku jsem vás z pozice redaktorky vyzvala ke společnému běhu, který vyvrcholí o prázdninách hromadným závodem. Termín ještě ladíme na naší faceookové skupině ´Běhám s Večerníkem´, neboť spousta z vás mi psala, že posledního července se jim to až tak nehodí. Ale nebojte, něco vymyslíme tak, aby se nás sešlo co nejvíce.
Veškeré novinky a informace můžete i nadále sledovat také na www.vecernikpv.cz a facebookové skupině Běhám s Večerníkem, do níž se můžete kdykoliv zdarma připojit. V tomhle předposledním díle si řekneme pojďme si říct co je nového, a jaké jsou mé poslední dojmy.


NESNÁŠÍM LOUČENÍ aneb UŽ JSME SKORO V CÍLI

Když se tak těsně před cílem našeho seriálu rozhlédnu a celé si to zrekapituluji, ušla jsem velký kus cesty, hlavně pak překonala svoji obvykle slabou vůli. Začala jsem jako úplný neběžec, který sotva „dal“ pět set metrů a končím jako „běžec“, který uběhne i sedm kilometrů.
Abych to tedy celé zrekapitulovala... Dole mám 10 kilogramů, které jsem shodila nejen během. V předchozích dílech jste mohli číst, jak moc práce a sil mě to stálo, že jsem při prvním kilometru myslela, že zkolabuji, poté jsem „nadávala“ na třicetidenní výzvu a když už jsem se dostala do fáze, že do toho skočím po hlavě, počasí mě uzemnilo. Ale chmurné dny už přešly a já začala skoro od začátku, ale na bruslích. Sem tam jsem si šla zaplavat, někdy trochu cvičení doma a pak tu máme samozřejmě ten běh.
Co se týče stravy, ta mi dala, ale i vzala. V prvním případě především to, že jsem se naučila pravidelně jíst i pít. Ukázala mi, že i s normálními porcemi a pětkrát denně se dá zhubnout, nemusím držet žádnou hladovku! Co mi vzala? No přece těch pár kil, které už nevlastním a se kterými jsem se snad zase na nějakou chvíli rozloučila.
Moc už se na vás těším na společném vyběhnutí a ještě jednou bych vás chtěla pozvat do naší facebookové skupiny, ať vám neuniknou žádné informace. Můžete se s námi společně domluvit na společném vyběhnutí. Ještě v příštích dnech budu na skupině podávat různé informace a můžeme zkusit před oním vrcholem taky nějaký trénink.
Nezbývá mi než vám zase popřát mnoho zdaru. Na poslední díl před startem se můžete těšit ještě před prázdninami.

Total Comments

  • Dyne
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments