Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Milí čtenáři a čtenářky,
čas nám běží rychlostí blesku. Ani jsem se nenadála a uteklo dalších čtrnáct dní. Výzvu máme z poloviny za sebou, nohy mě poslouchají více než při prvním vyběhnutí a já se tak nějak celkově cítím líp. Připomeňme si, že už v pěti číslech (vždy se jedná o liché vydání) tohoto roku jsem vás z pozice redaktorky vyzvala ke společnému běhu, který vyvrcholí o prázdninách hromadným závodem. Termín ještě ladíme na naší faceookové skupině ´Běhám s Večerníkem´, neboť spousta z vás mi psala, že posledního července se jim to až tak nehodí. Ale nebojte, něco vymyslíme tak, aby se nás sešlo co nejvíce.
Veškeré novinky a informace můžete i nadále sledovat také na www.vecernikpv.cz a facebookové skupině Běhám s Večerníkem, do níž se můžete kdykoliv zdarma připojit. V tomhle předposledním díle si řekneme pojďme si říct co je nového, a jaké jsou mé poslední dojmy.


NESNÁŠÍM LOUČENÍ aneb UŽ JSME SKORO V CÍLI

Když se tak těsně před cílem našeho seriálu rozhlédnu a celé si to zrekapituluji, ušla jsem velký kus cesty, hlavně pak překonala svoji obvykle slabou vůli. Začala jsem jako úplný neběžec, který sotva „dal“ pět set metrů a končím jako „běžec“, který uběhne i sedm kilometrů.
Abych to tedy celé zrekapitulovala... Dole mám 10 kilogramů, které jsem shodila nejen během. V předchozích dílech jste mohli číst, jak moc práce a sil mě to stálo, že jsem při prvním kilometru myslela, že zkolabuji, poté jsem „nadávala“ na třicetidenní výzvu a když už jsem se dostala do fáze, že do toho skočím po hlavě, počasí mě uzemnilo. Ale chmurné dny už přešly a já začala skoro od začátku, ale na bruslích. Sem tam jsem si šla zaplavat, někdy trochu cvičení doma a pak tu máme samozřejmě ten běh.
Co se týče stravy, ta mi dala, ale i vzala. V prvním případě především to, že jsem se naučila pravidelně jíst i pít. Ukázala mi, že i s normálními porcemi a pětkrát denně se dá zhubnout, nemusím držet žádnou hladovku! Co mi vzala? No přece těch pár kil, které už nevlastním a se kterými jsem se snad zase na nějakou chvíli rozloučila.
Moc už se na vás těším na společném vyběhnutí a ještě jednou bych vás chtěla pozvat do naší facebookové skupiny, ať vám neuniknou žádné informace. Můžete se s námi společně domluvit na společném vyběhnutí. Ještě v příštích dnech budu na skupině podávat různé informace a můžeme zkusit před oním vrcholem taky nějaký trénink.
Nezbývá mi než vám zase popřát mnoho zdaru. Na poslední díl před startem se můžete těšit ještě před prázdninami.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments