Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Předposlední červnový víkend byl v Určicích tradičně ve znamení hodů. Manželé Nadymáčkovi, provozovatelé tamního parku, připravili opět lákavý program od pátku do neděle, takže si každý z návštěvníků mohl přijít na své.


Hned v pátek 21. června se areál zaplnil na koncert osvědčené kapely. „Na staré dobré hity Kontaktu si vždycky rád zajdu a je paráda, že jsme si je mohli poslechnout přímo na určických hodech,“ kvitoval jeden z návštěvníků. Protože na večerní zábavu děti nesměly, další dny jim to pořadatelé bohatě vynahradili. Sobotní odpoledne patřilo jim a samozřejmě také jejich rodičům, kteří si k dobrému pití a krmi mohli poslechnout písničky na přání. Selátko se kvůli bouřce začalo podávat později, ale o to rychleji mizelo z roštu.
„Večer pro dospělé AZ dělám ve vlastní režii, najde se jen málo písniček, které žadatelům nemohu zahrát,“ usmál se u své zvukové aparatury Marek Nadymáček. Kromě novějších hitů se parkem rozléhala třeba i hodně vypovídající slovenská písnička „Aj tak jsme stále frajeri“.
Po dvou letech si děti v neděli dopoledne opět mohly prohlédnout ukázkovou výstavu drobného zvířectva. Snem nejedné hospodyňky bylo vyhrát v tombole třeba dobře stavěného kohouta.
„Loni nebylo výstavu možné uspořádat kvůli objektivním chovatelským překážkám, takže jsme moc rádi, že jsme letos opět mohli tuto dětmi žádanou výstavku uspořádat,“ vysvětlil Nadymáček.
Hody se tak v Určicích povedly po všech stránkách. „Poděkovat je třeba nejen lidem, kteří si do parku našli cestu, ale i všem spolupracovníkům, bez nichž by veškerý servis nemohl proběhnout hladce a bez problémů, a samozřejmě chovatelům. Každé úspěšné hodování je pro nás závazkem do dalšího roku,“ uzavřel za pořadatele Marek Nadymáček.
Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments