Dobré dopoledne, dnes je středa 16.10.2019
svátek slaví Havel,
zítra Hedvika
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Předposlední červnový víkend byl v Určicích tradičně ve znamení hodů. Manželé Nadymáčkovi, provozovatelé tamního parku, připravili opět lákavý program od pátku do neděle, takže si každý z návštěvníků mohl přijít na své.


Hned v pátek 21. června se areál zaplnil na koncert osvědčené kapely. „Na staré dobré hity Kontaktu si vždycky rád zajdu a je paráda, že jsme si je mohli poslechnout přímo na určických hodech,“ kvitoval jeden z návštěvníků. Protože na večerní zábavu děti nesměly, další dny jim to pořadatelé bohatě vynahradili. Sobotní odpoledne patřilo jim a samozřejmě také jejich rodičům, kteří si k dobrému pití a krmi mohli poslechnout písničky na přání. Selátko se kvůli bouřce začalo podávat později, ale o to rychleji mizelo z roštu.
„Večer pro dospělé AZ dělám ve vlastní režii, najde se jen málo písniček, které žadatelům nemohu zahrát,“ usmál se u své zvukové aparatury Marek Nadymáček. Kromě novějších hitů se parkem rozléhala třeba i hodně vypovídající slovenská písnička „Aj tak jsme stále frajeri“.
Po dvou letech si děti v neděli dopoledne opět mohly prohlédnout ukázkovou výstavu drobného zvířectva. Snem nejedné hospodyňky bylo vyhrát v tombole třeba dobře stavěného kohouta.
„Loni nebylo výstavu možné uspořádat kvůli objektivním chovatelským překážkám, takže jsme moc rádi, že jsme letos opět mohli tuto dětmi žádanou výstavku uspořádat,“ vysvětlil Nadymáček.
Hody se tak v Určicích povedly po všech stránkách. „Poděkovat je třeba nejen lidem, kteří si do parku našli cestu, ale i všem spolupracovníkům, bez nichž by veškerý servis nemohl proběhnout hladce a bez problémů, a samozřejmě chovatelům. Každé úspěšné hodování je pro nás závazkem do dalšího roku,“ uzavřel za pořadatele Marek Nadymáček.
Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments