Dobré dopoledne, dnes je středa 16.10.2019
svátek slaví Havel,
zítra Hedvika
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V současnosti se spousta lidí uchýlila k používání všech elektronických vychytávek. Fotky mají uložené v mobilu, v počítači a jejich kopie na zálohovacích zařízeních. V jistém ohledu to sice může být praktické, ale rozhodně to není ono. Jen se podívejte kolem sebe. Uvědomte si, jak vám fotky zútulňují domácnost a zpříjemňují pobyt v ní, navozují nostalgii, vzpomínky...

Při každém jednom pohledu na dřevěný rámeček na stole se vám vybaví vzpomínka na léto, kdy jste si užili první rodinnou dovolenou. Nebo když si všimnete, jak se na vás váš miláček usmívá z červeného rámečku ve tvaru srdce, který vám kdysi sám daroval. Že se najednou cítíte, jako by tu byl s vámi? Nebo kdykoli vezmete do ruky svatební fotoalbum a přesunete se zpátky v čase. Můžete ty krásné chvíle zažít nesčetněkrát. Každý jeden moment můžete prožívat znova a znova. Lidé na tuto kouzelnou moc často zapomínají a to je škoda, protože nejenže máte ty nejlepší vzpomínky pořád kolem sebe, ale také můžete použít ten blyštivý kovový rámeček jako stylový doplněk do obýváku. Nebo spíš ten skleněný fotorámeček se třpytkami? A co takhle vzít rovnou ten na více fotek? Ať máte celou rodinku pěkně pohromadě, ne? Obchody skýtají tolik možností! A už se nemusíte bát, že by váš obývák vypadal prázdně nebo neútulně. Slaví váš kamarád narozeniny? Nevíte, co mu dát, abyste mu dokázali, jak moc jej máte rádi a co nejvíc jej potěšili? Co takhle zaplnit celé fotoalbum vašimi společnými fotkami? To snad bude mluvit za vše, co říkáte? Takový dárek potěší každého a pomůže mu uvědomit si, jak moc vám na něm záleží. Rámeček nebo fotoalbum jsou úžasným dárečkem k narozeninám, svátku, k Vánocům, jako svatební dar nebo se dají použít kdykoli, když chcete někomu prostě jen tak dát najevo kamarádství či náklonnost. Je důležité uchovat si společné vzpomínky. Stejně tak jako mít zaznamenané první krůčky vašeho děťátka, první školní den, první vystoupení s pěveckým kroužkem… Jen si představte, jak budete po dvaceti letech společně listovat fotoalbem a vzpomínat na všechny minulé časy. Nezahazujte proto všechny ty nádherné okamžiky a uchovejte si je už navždy. Je to důležité.

Tématickou stranu Večerníku najdete v tištěném vydání ze dne 1.července 2019

Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments