Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V současnosti se spousta lidí uchýlila k používání všech elektronických vychytávek. Fotky mají uložené v mobilu, v počítači a jejich kopie na zálohovacích zařízeních. V jistém ohledu to sice může být praktické, ale rozhodně to není ono. Jen se podívejte kolem sebe. Uvědomte si, jak vám fotky zútulňují domácnost a zpříjemňují pobyt v ní, navozují nostalgii, vzpomínky...

Při každém jednom pohledu na dřevěný rámeček na stole se vám vybaví vzpomínka na léto, kdy jste si užili první rodinnou dovolenou. Nebo když si všimnete, jak se na vás váš miláček usmívá z červeného rámečku ve tvaru srdce, který vám kdysi sám daroval. Že se najednou cítíte, jako by tu byl s vámi? Nebo kdykoli vezmete do ruky svatební fotoalbum a přesunete se zpátky v čase. Můžete ty krásné chvíle zažít nesčetněkrát. Každý jeden moment můžete prožívat znova a znova. Lidé na tuto kouzelnou moc často zapomínají a to je škoda, protože nejenže máte ty nejlepší vzpomínky pořád kolem sebe, ale také můžete použít ten blyštivý kovový rámeček jako stylový doplněk do obýváku. Nebo spíš ten skleněný fotorámeček se třpytkami? A co takhle vzít rovnou ten na více fotek? Ať máte celou rodinku pěkně pohromadě, ne? Obchody skýtají tolik možností! A už se nemusíte bát, že by váš obývák vypadal prázdně nebo neútulně. Slaví váš kamarád narozeniny? Nevíte, co mu dát, abyste mu dokázali, jak moc jej máte rádi a co nejvíc jej potěšili? Co takhle zaplnit celé fotoalbum vašimi společnými fotkami? To snad bude mluvit za vše, co říkáte? Takový dárek potěší každého a pomůže mu uvědomit si, jak moc vám na něm záleží. Rámeček nebo fotoalbum jsou úžasným dárečkem k narozeninám, svátku, k Vánocům, jako svatební dar nebo se dají použít kdykoli, když chcete někomu prostě jen tak dát najevo kamarádství či náklonnost. Je důležité uchovat si společné vzpomínky. Stejně tak jako mít zaznamenané první krůčky vašeho děťátka, první školní den, první vystoupení s pěveckým kroužkem… Jen si představte, jak budete po dvaceti letech společně listovat fotoalbem a vzpomínat na všechny minulé časy. Nezahazujte proto všechny ty nádherné okamžiky a uchovejte si je už navždy. Je to důležité.

Tématickou stranu Večerníku najdete v tištěném vydání ze dne 1.července 2019

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments