Příjemnou noc, dnes je neděle 12.7.2020
svátek slaví Bořek,
zítra Markéta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V povědomí Prostějovanů a okolních věrných fanoušků jídla rozšířený Guláš Rock Fest zakončí letos v létě sezónu akcí pořádaných agenturou HITTRADE. Můžete se těšit na rozmanité druhy guláše, grilované speciality, spoustu piva, ale také na dobrou muziku nebo atrakce pro děti. Tak přijďte s celou rodinou, užijete si legraci a ještě si k tomu náramně pochutnáte!

Agentura HIT TRADE pro vás letos na plumlovské přehradě uspořádala Fast Food Rock, koncerty skupin Jelen a Rybičky 48 a také Rock Memory Of. Nyní letní festival akcí uzavírá Guláš Rock Fest. „Tento festival pořádáme pravidelně již pátým rokem. Také letos vám nabídne více než deset druhů výborného guláše včetně vepřového, hovězího nebo zvěřinového. A protože je koncipován jako akce pro celou rodinu, samozřejmě nebude chybět ani bohatý program zahrnující přehlídku kapel či kolotoče a různé ukázky,“ nastínil program akce její pořadatel Petr Zlámal.
Kromě gulášů se budete moci občerstvit grilovanými chuťovkami, k čemuž si samozřejmě také můžete vybrat z pestré nabídky piv. K dobrému jídlu samozřejmě patří i příjemná hudba. Proto si na akci poslechnete skupiny Ashena, Majestico Muzikus, Kontakt, Smokie Revival, 19 rumů, Putic Acoustic Rock a Quercus.
Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 100 korun v Klenotech Eva na náměstí T. G. Masaryka nebo v síti Ticketportal. Na místě vás lístky přijdou na 150 korun. Děti do 10 let mají vstup zdarma. Díky firmě Maier je jako vždy zajištěna autobusová doprava taktéž zdarma.

KDY: SOBOTA 10. SRPNA, 15:00 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-