Dobrý podvečer, dnes je úterý 20.8.2019
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V povědomí Prostějovanů a okolních věrných fanoušků jídla rozšířený Guláš Rock Fest zakončí letos v létě sezónu akcí pořádaných agenturou HITTRADE. Můžete se těšit na rozmanité druhy guláše, grilované speciality, spoustu piva, ale také na dobrou muziku nebo atrakce pro děti. Tak přijďte s celou rodinou, užijete si legraci a ještě si k tomu náramně pochutnáte!

Agentura HIT TRADE pro vás letos na plumlovské přehradě uspořádala Fast Food Rock, koncerty skupin Jelen a Rybičky 48 a také Rock Memory Of. Nyní letní festival akcí uzavírá Guláš Rock Fest. „Tento festival pořádáme pravidelně již pátým rokem. Také letos vám nabídne více než deset druhů výborného guláše včetně vepřového, hovězího nebo zvěřinového. A protože je koncipován jako akce pro celou rodinu, samozřejmě nebude chybět ani bohatý program zahrnující přehlídku kapel či kolotoče a různé ukázky,“ nastínil program akce její pořadatel Petr Zlámal.
Kromě gulášů se budete moci občerstvit grilovanými chuťovkami, k čemuž si samozřejmě také můžete vybrat z pestré nabídky piv. K dobrému jídlu samozřejmě patří i příjemná hudba. Proto si na akci poslechnete skupiny Ashena, Majestico Muzikus, Kontakt, Smokie Revival, 19 rumů, Putic Acoustic Rock a Quercus.
Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 100 korun v Klenotech Eva na náměstí T. G. Masaryka nebo v síti Ticketportal. Na místě vás lístky přijdou na 150 korun. Děti do 10 let mají vstup zdarma. Díky firmě Maier je jako vždy zajištěna autobusová doprava taktéž zdarma.

KDY: SOBOTA 10. SRPNA, 15:00 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments