Dobré dopoledne, dnes je pondělí 16.12.2019
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Program letního kina začíná i tento týden ve středu. Nabídne akční thriller Útok z hlubin. Poté uvede jednu ze současných nejoblíbenějších českých komedií Ženy v běhu a český snímek Teroristka. Nakonec budete moci zajít na pohádku Asterix a tajemství kouzelného lektvaru.


Program letního kina v Mostkovicích se pomalu, ale jistě přehoupl do své druhé poloviny. Započne ve středu 7. srpna filmem Útok z hlubin. O čem bude pojednávat? „Severní oceán je místem, kde studená válka mezi Západem a Ruskem nikdy neskončila. Nejmodernější nukleární ponorky na obou stranách mají nepřítele odstrašit od útoku, jenž by měl za následek stejně strašlivou odvetu.“
Pátek 9. srpna ovládne kino zábavná česká komedie Ženy v běhu. Snímek zachycuje příběh o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti. V hlavních rolích uvidíte Zlatu Adamovskou, Terezu Kostkovou, Jenovéfu Bokovou nebo Ondřeje Vetchého.
Ve čtvrtek 10. srpna se můžete těšit na další českou, tentokrát však černou komedii Teroristka. Film nejlépe vystihují repliky: „Učitelky v důchodu přece nestřílejí lidi,“ říká darebák. „Právě. Ale teď už si tím nikdo nebude jistý,“ odpoví mu paní, než odjistí zbraň. Na plátně si zahrají Iva Janžurová, Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška či Eva Holubová.
Nakonec v neděli 11. srpna můžete s dětmi zajít na pohádku Asterix a tajemství kouzelného lektvaru. V tomto dílu Asterixe se druid Panoramix vydá hledat talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství kouzelného lektvaru dodávajícího sílu mohl předat.
Nezapomeňte, že všechna uvedená představení začínají již ve 21:00 hodin. Kromě Útoku z hlubin může všechny snímky zhlédnout i mládež. Vstupné činí 90 korun na Ženy v běhu, na ostatní pak 80 korun. 

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments