Dobré ráno, dnes je pondělí 16.12.2019
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tentokrát se v rámci Prostějovského léta můžete těšit na sportovní, společenské i kulturní aktivity. Nejprve se s Ekocentrem Iris vydáte na cyklovýlet kolem mlýnského náhonu, poté si užijete legraci při deskohraní a nakonec si poslechnete poutavé příběhy a pohádky a zhlédnete populární českou komedii Ženy v běhu. Na výběr toho tedy máte vskutku hodně!


Prostějovské léto v úterý 6. srpna nabídne cyklovýlet kolem mlýnského náhonu. „Akce je určena pro rodiny s dětmi. Sraz budeme mít v 9:00 hodin v Mostkovicích u kapličky pod kopcem. Cílem výletu bude objevit místa, kudy teče mlýnský náhon,“ popsala Eva Zatloukalová z Ekocentra Iris. Délka trasy bude zhruba 9 kilometrů. Celá akce skončí v Kralickém Háji.
Následující den, a to ve středu 7. srpna, od 10:00 do 16:00 hodin v knihovně pro děti a mládež pro vás bude připravené další deskohraní. „Letní počasí může být jako na houpačce, ale v knihovně je vždycky příjemně. V prázdninové středy se u nás můžete schovat před horkem či deštěm a zahrát si ‚deskovky‘. Přijďte sami, s rodiči nebo s kamarády, vyberou si malí i velcí,“ lákají pracovníci knihovny. Každý týden přitom budou k dispozici jiné hry.
Čtvrtek 8. srpna pak můžete strávit také v knihovně pro děti a mládež. Od 13:00 do 15:00 hodin se tam budou číst zajímavé pohádky a příběhy, které budou určeny všem od 5 do 99 let. „Je čtvrtek, venku prší a nedá se nic dělat? Nebo jste už unavení sluníčkem? Přijďte do knihovny pro děti a mládež, pohodlně se usaďte, přečteme vám pohádku!“ zvou pracovníci knihovny.
Taktéž ve čtvrtek se budete moci přijít podívat na prostějovské náměstí T. G. Masaryka, kde se bude promítat oblíbená česká komedie Ženy v běhu. Ale pozor, tentokrát film poběží již od 21:00 hodin. A v případě nepříznivého počasí se promítání přesune do Kulturního klubu Duha.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments