Dobrý podvečer, dnes je úterý 20.8.2019
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tentokrát se v rámci Prostějovského léta můžete těšit na sportovní, společenské i kulturní aktivity. Nejprve se s Ekocentrem Iris vydáte na cyklovýlet kolem mlýnského náhonu, poté si užijete legraci při deskohraní a nakonec si poslechnete poutavé příběhy a pohádky a zhlédnete populární českou komedii Ženy v běhu. Na výběr toho tedy máte vskutku hodně!


Prostějovské léto v úterý 6. srpna nabídne cyklovýlet kolem mlýnského náhonu. „Akce je určena pro rodiny s dětmi. Sraz budeme mít v 9:00 hodin v Mostkovicích u kapličky pod kopcem. Cílem výletu bude objevit místa, kudy teče mlýnský náhon,“ popsala Eva Zatloukalová z Ekocentra Iris. Délka trasy bude zhruba 9 kilometrů. Celá akce skončí v Kralickém Háji.
Následující den, a to ve středu 7. srpna, od 10:00 do 16:00 hodin v knihovně pro děti a mládež pro vás bude připravené další deskohraní. „Letní počasí může být jako na houpačce, ale v knihovně je vždycky příjemně. V prázdninové středy se u nás můžete schovat před horkem či deštěm a zahrát si ‚deskovky‘. Přijďte sami, s rodiči nebo s kamarády, vyberou si malí i velcí,“ lákají pracovníci knihovny. Každý týden přitom budou k dispozici jiné hry.
Čtvrtek 8. srpna pak můžete strávit také v knihovně pro děti a mládež. Od 13:00 do 15:00 hodin se tam budou číst zajímavé pohádky a příběhy, které budou určeny všem od 5 do 99 let. „Je čtvrtek, venku prší a nedá se nic dělat? Nebo jste už unavení sluníčkem? Přijďte do knihovny pro děti a mládež, pohodlně se usaďte, přečteme vám pohádku!“ zvou pracovníci knihovny.
Taktéž ve čtvrtek se budete moci přijít podívat na prostějovské náměstí T. G. Masaryka, kde se bude promítat oblíbená česká komedie Ženy v běhu. Ale pozor, tentokrát film poběží již od 21:00 hodin. A v případě nepříznivého počasí se promítání přesune do Kulturního klubu Duha.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments